Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Evertonem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 5.00% 1 5.00%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 70.00% 14 70.00%
Fabio da Silva 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Danny Welbeck 10.00% 2 10.00%
Federico Macheda 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 15.00% 3 15.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #51
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
Cytat:Hmm.. a więc tak cenisz naszych zmienników? To są zmiennicy Manchesteru United, powinni być na poziomie takiego Evertonu co najmniej. Wynik wskazuje, że są, choć gdyby nie Vidic i Ferdinand to z tyłu nie byłoby zera zapewne. Poza tym gra rozczarowała. Taka jest moja opinia.
Fabio, Rafael, Gibson, Macheda, Welbeck. Prawie połowa zawodników całej drużyny nie może nawet liczyć na pewne miano rezerwowego dla gracza nominalnej pierwszej 11-stki. I według Ciebie ci młodzi zawodnicy powinni być na tym samym poziomie co Scousersi? Talenty na miarę Roo, ROna, Cesca, czy Messiego na drzewach nie rosną. Popatrz jak rozwijały się kariery Scholesa, Butta, czy Becksa. Nie dajmy się zwariować. Jak już pisałem z Evertonem przegrywały duże lepsze drużyny niż ta, którą wczoraj do boju wystawił Ferguson. Jestem niemal pewien, że gdyby Fergie wyjął z szafy pierwszy garnitur, to i tak przebieg meczu wyglądałby podobnie.

Cytat:No powiem Ci, że bardzo trudne do przyjęcia. Oceń, kto lepiej rozgrywa akcje.. Rooney czy Berba? Chyba sama odpowiedź na to pytania powinna pokazywać jak jest w rzeczywistości. Ale spoko, przeanalizuję te grafiki i zobaczymy.
Jako że sytuacja się powtarza, stwierdziłem, że warto napisać króciutki tekst, żeby łatwiej było odnaleźć na przyszłość - > <a class="postlink" href="http://www.blog.m85.eu/?p=14">http://www.blog.m85.eu/?p=14</a>

Cytat:Aha - od Parka to już częściej Giggs występował.
Więcej razy mecze od pierwszych minut zaliczał Park. Zresztą mówimy o skrzydle, a nie o środku pomocy, a Walijczyk właśnie na tej pozycji w ostatnim czasie występuje najczęściej.
Cytat:No i a propo stwierdzenia, że walczyli jak równy z równym... A nie zastanawialiście się jakby to było, gdyby po tych dwóch błędach Fostera padłyby bramki. Jak ocenilibyście całą drużynę ? Nadal tak samo ? Odnoszę wrażenie, że rozliczacie ich głównie po wyniku.
Identycznie. Liczy się to, że te młode chłopaki podjęły rękawice, nie przestraszyły się naprawdę klasowej drużyny. Czytając Twoje posty wydaje mnie się, że po prostu nie doceniasz jak świetną drużynę zbudował Moyes, a szczególnie jak solidni są w tyłach. Jagielka w tym sezonie jest zapewne lepszy niż Rio, a Baines i Lescott to też klasowi zawodnicy. Młodzicy mieli naprzeciw siebie czołowych zawodników najlepszej ligi na kontynencie. W niczym im nie ustępowali, w niczym. A według mnie byliśmy drużyną groźniejszą, która potrafiła niejeden raz rozegrać fajną piłkę i stworzyć sobie niezłą sytuacją strzelecką. Jako, że zaczynam się powtarzać muszę chyba zakończyć Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-04-2009 19:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009) - michal85 - 20-04-2009 19:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości