Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jonny Evans
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #61
Re: Jonny Evans
bobsley napisał(a):ale swoje życie przeżył tak jak chciał

Jak chciał? No nie wiem czy chciał umrzeć w taki sposób i w takim wieku ale nie będę się sprzeczał.

A Maradona to akurat nie najlepszy przykład bo sam ćpał w czasie kariery Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-09-2009 09:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Jonny Evans
George Best: "Po zakończeniu kariery myślałem nad tym, co może jeszcze sprawiać mi taką radość. Może właśnie alkohol czynił mnie szczęśliwszym człowiekiem?"

tyle ode mnie w tej kwestii ... prawda taka genialni ludzie zawsze byli są i będą uzależnieni od różnego rodzaju używek ...
12-09-2009 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #63
Re: Jonny Evans
bobsley napisał(a):a Maradona co teraz osiąga sam siebie niszczy prowadząc reprezentację
To odpuści sobie selekcjonerkę i wciąż będzie Bogiem w Argentynie i w wielu miejscach na świecie. Każdy dobrze wiedział, że ten facet nie nadaje się na trenera.

Poza tym to jest temat o Jonnym Evansie.


Fan United od 1992 roku
12-09-2009 10:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #64
Re: Jonny Evans
Jeszcze jedna kwestia...
Cytat:George Best: "Po zakończeniu kariery myślałem nad tym, co może jeszcze sprawiać mi taką radość. Może właśnie alkohol czynił mnie szczęśliwszym człowiekiem?"

tyle ode mnie w tej kwestii ... prawda taka genialni ludzie zawsze byli są i będą uzależnieni od różnego rodzaju używek ...
Po pierwsze : nie wiem jak można stawiać za przykład faceta, który zapił się na śmierć.
Po drugie : jeszcze kilkanaście lat temu połowa Premier League nałogowo piła . W obecnym futbolu, gdzie o sukcesie decydują niekiedy najmniejsze detale nie można sobie na to pozwolić.

Taki Ronaldo chodził na imprezy United z butelką wody mineralnej w ręce. On nie jest genialny ?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-09-2009 10:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #65
Re: Jonny Evans
Cytat:Sir Alex Ferguson będzie miał kolejny argument w sprawie odszkodowań od federacji narodowych za urazy swoich piłkarzy. Wczoraj informowaliśmy, że Wayne Rooney opuścił zgrupowanie reprezentacji Anglii i wrócił do Manchesteru. Dziś dołączył do niego Jonny Evans, któremu odnowiła się kontuzja kostki.
Jest Brown, O'Shea, wraca Rafałek, więc mamy w razie jakiś kontuzji parę alternatyw. Także moim zdaniem Jonny powinien jak najszybciej pójść pod nóż. Im wcześniej tym lepiej. Nie ma na co czekać, jeszcze ten uraz się pogłębi i Evans wyleci na rok jak Brown, a tego chyba nikt nie chce...



Mój Blog: Pod presją czasu
13-10-2009 06:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #66
Re: Jonny Evans
Reprze już nie pomoże w najbliższym meczu, a póki co w obronie u nas ma kto grać. W dalszej części sezonu może być o wiele bardziej przydatny niż teraz. Ostatnio co wyjazd na reprezentacje to kontuzja. Widzieliście stan murawy na Windsor? To ciekawe jak wyglądają boiska treningowe, bo to może być przyczyna tych ciągłych problemów.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
13-10-2009 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Jonny Evans
ja liczę że teraz w końcu pozwolą mu wyleczyć tą kontuzję i że podda się operacji ... jest O'Shea, Brown którzy mogą odciążać Rio i Vidica
13-10-2009 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #68
Re: Jonny Evans
Jonny Evans z powodu kontuzji łydki w tym roku na boisku już się nie pojawi



Mój Blog: Pod presją czasu
07-12-2009 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Jonny Evans
Jonny Evans przedłużył kontrakt z klubem do 2014 roku!

Cytat:Jonny Evans podpisał czteroletni kontrakt z Manchesterem United - poinformowała klubowa strona zespołu z Old Trafford. Oznacza to, że młody defensor pozostanie w Manchesterze United do czerwca 2014 roku.

Taka wiadomość ucieszyła sir Aleksa Fergusona. - Jesteśmy zachwyceni tym, że Jonny podpisał nowy kontrakt. Chłopak awansował do rangi United, by stać się integralną częścią pierwszego zespołu. To inteligentny obrońca i doskonale radził sobie na środku defensywy w kluczowych momentach tego sezonu.

Także główny zainteresowany może mieć powody do zadowolenia. - Jestem zachwycony. Całe moje życie kibicowałem Manchesterowi United i możliwość kontynuowania kariery w tak fantastycznym klubie jest wielkim honorem. Chciałbym podziękować sztabowi, zawodnikom i fanom za nieustające wsparcie w moim rozwoju.

Jonny już teraz odgrywa dużą rolę w zespole, a w przeciągu kilku następnych lat może być naszym kluczowym piłkarzem.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-05-2010 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #70
Re: Jonny Evans
Śmiem twierdzić, że on już teraz jest kluczowym zawodnikiem. Poziomem od starszych kolegów nie odstaje, brakuje mu już tylko doświadczenia. Za rok czy dwa będzie postrachem wszystkich napastników Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
07-05-2010 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #71
Re: Jonny Evans
2 sezony mu daję na wywalczenie miejsca w podstawie, chociaż może to się stać nawet wcześniej. Świetny obrońca, jak napisał Foster, tylko experience'a mu brakuje, ale SAF daje mu dość dużo pograć, więc już niedługo będziemy mieć kolejnego środkowego obrońcy klasy europejskiej.

Świetna wiadomość, tym bardziej, że inne kluby zapewne mają na Jonny'ego chrapkę, a kontrakt do 2014 powinien ostudzić ich zapędy.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
07-05-2010 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #72
Re: Jonny Evans
Naprawdę genialna wiadomość. Wobec pleców Rio i zbyt pewnego "zasiedzenia się" pary Rio-Vida na środku, Jonny powinien nieźle namieszać in plus. Po prostu musi.

To jest cieszące (jak mawiał klasyk), że Evans wybrał United. A mógł podzielić los Pique.

Gdzie jest Groszek?
07-05-2010 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #73
Re: Jonny Evans
Przecież Jonny ma miejsce w podstawowym składzie i to bardzo pewne.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-05-2010 09:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #74
Re: Jonny Evans
Chodzi mi o ścisłą podstawę, na razie szacunek dla niego, ale jest tylko zmiennikiem, gdy Vida i Rio są zdrowi.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
08-05-2010 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #75
Re: Jonny Evans
Można mówić o Andersonie, że się nie rozwija. To samo tyczy się Machedy oraz Gibsona. Ale to co się dzieje z Evansem to jest cofanie się w rozwoju o dwie klasy co najmniej.

Gdzie jest Groszek?
30-11-2010 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości