Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jonny Evans
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #76
Re: Jonny Evans
Nie wypuszczać do ludzi przez najbliższe 3 miesiące aż sobie przypomni jak się gra w piłkę. Z meczu na mecz coraz większa żenada w wykonaniu tego pana, którego jeszcze jakiś czas temu broniłem, że wcale nie jest gorszy od Pique :?

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
30-11-2010 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #77
Re: Jonny Evans
Nie panikujcie. Źle gra w tym sezonie, zwykła obniżka formy, dla piłkarza w takim wieku rzecz normalna. Na tej pozycji nie da się przejść obok meczu i zatuszować słabą dyspozycję, więc mamy to co mamy. Mam nadzieję, że Ferguson widzi co się dzieje i będzie działał. Nie wiem jak Jonny się prowadzi poza boiskiem, ale kopniak w dupę mu się przyda.


Fan United od 1992 roku
01-12-2010 08:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #78
Re: Jonny Evans
Wzloty i upadki to rzecz normalna w futbolu, szczególnie jeśli się jest tak młodym zawodnikiem jak Jonny i gra się dla wielkiego zespołu. Wszystko w rekach Jonny'ego, a w zasadzie w jego głowie. Jeśli będzie wystarczająco silny mentalnie to się podniesie, a jeśli nie to niestety ze świetnie zapowiadającego sie obrońcy stanie się jedynie ligowym wyrobnikiem. Szkoda by było...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-12-2010 12:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #79
Re: Jonny Evans
Wczorajszego meczu nie widziałem ale relacja i to co pokazał z Blacburn wyraźnie świadczy, że coś niedobrego się z nim dzieję. Chyba drugim Pique to on już nie będzie ale liczę, że będzie chociaż solidnym ligowym obrońcą, którego nie będzie strach wpuścić na boisko. Racja, że w tym wieku to może być tylko spadek formy i tak zapewne jest ale żeby się odbudować musi grać. Na rezerwy to jest już jednak za mocny a grając w pierwszym składzie United cały czas ma na sobie presję wyniku więc sytuacja nie jest łatwa.
01-12-2010 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #80
Re: Jonny Evans
Moim zdaniem SAF powinien z Evansem postąpić tak jak popełnił z Rafałkiem po meczu z Bayernem. Niech Jonny skupi się na treningu. Dać mu spokój, niech na razie nie gra w pierwszym składzie. Spokojnie potrenuje, poukłada sobie wszystko w głowie i znów będziemy cieszyć się jego dobrą grą.
Jeśli się nie podniesie, to znaczy, że jest za słaby na Manchester United i będzie trzeba się pożegnać. Jednak wierzę, że Jonny da radę. Poza tym tak jak napisał Michał, szkoda by go było.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-12-2010 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #81
Re: Jonny Evans
Wyjebać go do rezerw i jak tam udowodni, że jest lepszy od reszty to dać mu znowu szansę w pierwszej drużynie. Jest Vidić i Ferdinand, a z rezerwowych dobrze radzi sobie Smalling. Nie widzę żadnego problemu.

To samo zrobić z Obertanem, Bebe i Machedą. Niech grają w tych rezerwach i jak naprawdę pokażą, że zasługują na szansę to im ją dać. Niech wiedzą, że dostać się do składu United nie tak łatwo.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
01-12-2010 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #82
Re: Jonny Evans
Mucha, nie wydaje Ci się, że oni są za dobrzy na rezerwy? Bebe w rezerwach strzela. Myślę, że pozostali też by sobie dobrze radzili. Z nimi jest właśnie taki problem, że na rezerwy są za dobrzy a na pierwszy skład jeszcze za słabi.
01-12-2010 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #83
Re: Jonny Evans
Za dobrzy na rezerwy to za dużo powiedziane. Wyróżniają się spośród reszty piłkarzy drużyny rezerw (nie wszystkich), ale nie są jej wielkimi gwiazdami. Ja już napisałem, niech zasłużą sobie na grę w pierwszym zespole. Rozgrywki Carling Cup były dla nich okazją do gry na wysokim poziomie. Jak widać było we wczorajszym meczu, niespecjalnie im zależało, aby awansować do półfinału, więc niech się kiszą w rezerwach. Z resztą teraz to ja nie wiem, gdzie oni mają grać. Jedynie Puchar Anglii, ale nie sądzę, by w meczu z Liverpoolem zagrało zbyt dużo żółtodziobów. Bo w lidze to ja nie chcę ich (przynajmniej na razie) na oczy widziec.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
01-12-2010 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #84
Re: Jonny Evans
Dobrze ujął to w wywiadzie Viv Anderson. Była rewolucja w obronie i młodzi zostawieni sami sobie (ok , był doświadczony O'Shea ale on też nie jest pewniakiem z pierwszego składu) nie potrafili poradzić sobie z agresywnie grającym przeciwnikiem. Wszyscy grali kiepsko ale najbardziej dostało się obronie bo ich błędy były najbardziej widoczne. Może rzeczywiście Evans powinien trochę odpocząć a reszta niech gra ale po trochu i przy doświadczonych kolegach. Zbliża się okazja bo w grudniu będzie na pewno sporo rotacji w składzie.
01-12-2010 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #85
Re: Jonny Evans
http://therepublikofmancunia.com/some-p ... nny-evans/

W zasadzie nie chodzi tylko o Jonny'ego, a o podejście do młodych zawodników.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-12-2010 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #86
Re: Jonny Evans
Mam nadzieję, że zagra z Valencią za tydzień. Ja tam w niego wierzę, pokazał dwa late temu, że jest kozakiem. Teraz ma pod górkę, ale da rade.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
02-12-2010 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #87
Re: Jonny Evans
Jestem pierwszy do środowego krytykowania występu Evansa, bo to, co odwalił, to rzeczywiście jest tragedia, ale, właśnie, jest duże ale.
Na dzień dzisiejszy jestem ostatnią osobą, która chce pozbycia się Jonny'ego. Irlandczyk to cholerny talent i materiał na wyróżniającego się diabła na wiele lat, ale trzeba coś zmienić. Nie wiem, wydaje się, że opcja spokojnego budowania swojej formy od poziomu ujemnego, podobnie do Darka Gibsona czy swego czasu Rafaela.

Gdzie jest Groszek?
02-12-2010 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #88
Re: Jonny Evans
Pamiętam jak Fletcher miał taki moment kiedy z niesamowicie utalentowanego chłopaka stał się totalnym drewniakiem. Może nie popełniał tylu błędów, ale grał bardzo słabo. I z czasem, pomału, nawet bardzo pomału, doszedł do niesamowitej formy. W tym sezonie był znów słabszy(ale prawie cały zespół grał przez jakiś czas średnio), ale myślę że wciąż stać go na grę na najwyższym poziomie. Poza tym jest nieoceniony w meczach gdzie trzeba dużo biegać i walczyć. A Nani? Przecież jego to już w ogóle wszyscy skreśliliśmy, a nagle w zeszłym sezonie po kilku miesiącach siedzenia na ławie zaczął grac świetnie, w tym sezonie to jeden z naszych kluczowych graczy.

Wierze, że też Evans się odnajdzie. Nie sądzę by Ferguson go łatwo skreślił. Tacy młodzi piłkarze wpadają czasem w dołki, a taki trener jak on potrafi ich z nich wyciagnąć jak nikt inny.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
19-03-2011 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #89
Re: Jonny Evans
Niestety, ale póki co Evans robi wszystko żeby wylecieć z Old Trafford...



Mój Blog: Pod presją czasu
19-03-2011 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #90
Re: Jonny Evans
Wyleciał dziś z boiska za brutalny faul, którego być nie powinno. No kurczę, widzieliśmy, na co go stać w poprzednim sezonie i szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyć, że nie wróci do formy. Jestem ciekaw, co spowodowało takie obniżenie lotów Evansa, ale wierzę w chłopaka.

W ciągu kilku najbliższych lat Fergie ulepi z tych młodych taką obronę, że będziemy nie do przejścia. Evans będzie jej częścią.

Nie chce mi się z Tobą gadać.
19-03-2011 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości