Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jonny Evans
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #91
Re: Jonny Evans
Tomasson napisał(a):W ciągu kilku najbliższych lat Fergie ulepi z tych młodych taką obronę, że będziemy nie do przejścia. Evans będzie jej częścią.
Ciągle na to liczę, mimo tych wszystkich wpadek Evansa w tym sezonie.



Mój Blog: Pod presją czasu
19-03-2011 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #92
Re: Jonny Evans
U Jonnego wszystko rozgrywa się w głowie. Było troszkę za dużo sodówki, stracił formę, kontuzja, podejście do gry nie było idealne. Teraz trzeba go z powrotem naprowadzić na odpowiedni tor, dać mu grać i wszystko wróci do normy. Przecież on to umie.


Fan United od 1992 roku
19-03-2011 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #93
Re: Jonny Evans
sebos_krk napisał(a):Było troszkę za dużo sodówki (...) podejście do gry nie było idealne.
Muszę się zapytać. Skąd wiesz, czy tak właśnie było w jego przypadku ? Serio pytam.

Gdyby nie ten wślizg w Holdena temat z całą pewnością nie zostałby odświeżony. Mimo to Jonny dalej nie czyścił tak miło jak kiedyś, ale on dopiero co wrócił po dwumiesięcznym rozbracie z piłką.

Dziwie się, że w ogóle ktoś porusza temat odejścia Evansa. Jeżeli kilka błędów go zacięło na dobre, to problem, tak jak wspomniał sebos musi być w głowie, a to oznacza, że można to naprawić. A kto ma to naprawić, jak nie Ferguson ? Chłopak jest w dobrych rękach, jeszcze wyjdzie U NAS na prostą, bo nie wyobrażam sobie, aby tak utalentowanego stopera, który ma zaledwie 23 lata pozbywać się lekką ręką z powodu kiepskich 6 miesięcy.
20-03-2011 09:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #94
Re: Jonny Evans
Foster napisał(a):Niestety, ale póki co Evans robi wszystko żeby wylecieć z Old Trafford...

Anderson z chwilowymi wyjątkami od samego początku robił jeszcze więcej, by wylecieć, a w grudniu podpisał kontrakt do 2015. Wyluzujcie.

Gdzie jest Groszek?
20-03-2011 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #95
Re: Jonny Evans
Rożnica jest tylko taka, że przez Anderson nie traciliśmy bramek i punktów.
Mimo wszystko wierzę, że Jonny wróć do świetnego grania. Bądź co bądź w tym spotkaniu zagrał naprawdę dobrze jak po dwumiesięcznej przerwie. Owszem zaliczył jedna wtopę (podanie do Daviesa) ale poza tym grał jak powinien.
Czerwona kartka... no cóż należała mu się, jednak porównanie do ataku Carraghera są dla mnie nie na miejscu. Tu po prostu obaj wjechali wślizgiem, pech chciał że Evans miał wyprostowaną nogę i trafił w przeciwnika.



Mój Blog: Pod presją czasu
20-03-2011 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #96
Re: Jonny Evans
Ja jestem o niego spokojny. Jest otoczony profesjonalistami, którzy nie pozwolą mu na zmarnowanie takiego talentu. Po zajebistym sezonie przyszedł, słabszy. Ale tak jest u młodszych zawodników, bo za takiego trzeba uznawać Jonny'ego, ponieważ jest środkowym obrońcą. Wierzę, że w przerwie między sezonami wszystko sobie poukłada i od następnego zastąpi Rio. Tak Ferdka, niestety ale jakoś się boję, że wiele pożytku z niego już mieć nie będziemy, to chyba będą już tylko takie epizody, jak w tym sezonie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-03-2011 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #97
Re: Jonny Evans
Akurat pierwszy w kolejności do zastąpienia Ferdinanda jest zdecydowanie Smalling. Już chyba nie trzeba wspominać o tym, kto z dwójki Smalling-Evans gra lepiej, ale chodzi również o sam styl. Dla mnie Smalling w przyszłości to będzie sobowtór Ferdinanda.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-03-2011 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #98
Re: Jonny Evans
Ferguson powiedział niedawno, że Smalling-Evans to będzie jego przyszła para środkowych obrońców na lata Wink

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
21-03-2011 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #99
Re: Jonny Evans
Evans po świetnym pierwszym sezonie, w tym radzi sobie bardzo słabo, ale nikt nie wie, jak będzie się prezentował w nowym sezonie, kiedy wszystko zacznie się od nowa, pojedzie z ekipą na tournee i przepracuje okres między sezonami.

Być może to właśnie Jonny będzie w następnym sezonie grał obok Vidicia, a Smalling może mieć słabszy okres( czego bym nie chciał).

Nie piszę o Ferdinandzie obok Nemanji, gdyż forma i zdrowie Rio jest dla mnie totalną zagadką. Niestety, ale Ferdinand brzydko się starzeje.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
21-03-2011 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #100
Re: Jonny Evans
Cytat:Nawet pół roku przymusowej przerwy w grze czeka pomocnika Bolton Wanderers, Stuarta Holdena. Reprezentant Stanów Zjednoczonych nabawił się kontuzji kolana na skutek brutalnego faulu Jonny'ego Evansa w sobotnim meczu z Manchesterem United, za który to Irlandczyk został usunięty z boiska.

Czytaj dalej: http://mufc.pl/aktualnosci/16104/grozna ... z1HFLN3upG

No to Johny go naprawdę poważnie uszkodził.
21-03-2011 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #101
Re: Jonny Evans
Smalling to taki przypakowany bardziej Ferdinand - ale tylko wyglądem. Stylem gry przypomina Vidę: świetna głowa, średnia szybkość, twardo stoi na nogach. A Jonny... No właśnie. On ma specyficzny styl gry jak na środkowego obrońcę, w tamtym sezonie (czyli:gdy był w formie) pokazał, że jest bardzo technicznym zawodnikiem. On gra bardziej jak Ferdek. A przynajmniej tak mi się w tamtym sezonie wydawało, bo w tym to raczej ciężko porównać Evansa do kogokolwiek, chyba że do któregoś z Polaków Smile .

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-03-2011 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #102
Re: Jonny Evans
Foster napisał(a):Rożnica jest tylko taka, że przez Anderson nie traciliśmy bramek i punktów.
Tyle tylko, iż jedyną osobą upoważnioną do podejmowania tego typu decyzji (kup/sprzedaż) jest Ferguson, a on z całą pewnością na takie rzeczy nie patrzy.
A jeśli już, to spokojnie można napisać, że przez Andersona nie zdobywaliśmy bramek i punktów, o.

Fergie widzi w nim talent, przyszłość klubu i jeden słaby sezon nie może przekreślić wszystkiego. Ludu, przeca on je młody. Powtarzam się <ściana>
21-03-2011 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #103
Re: Jonny Evans
Czy ja gdzieś napisałem, że chce byśmy go sprzedali? Nie, więc nie rozumiem po co w dalszym ciągu drążysz...



Mój Blog: Pod presją czasu
21-03-2011 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #104
Re: Jonny Evans
Drążę, bo napisałeś coś, co zwróciło moją uwagę. Drążę, bo napisał to użytkownik redcafe.pl. Drążę, bo na tym polega ta zabawa.

Już mnie to męczy, ale znowu się powtórzę. Nic, nic, nic nie napisałem o co mnie posądzasz. Znowu nie mam pojęcia o co Ci chodzi. Sugeruję tylko, iż temat jego ewentualnego wykopu w najbliższej przyszłości powinien trafić do kosza.
21-03-2011 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #105
Re: Jonny Evans
Kwas napisał(a):Sugeruję tylko, iż temat jego ewentualnego wykopu w najbliższej przyszłości powinien trafić do kosza.
A właśnie, że nie trafi, bo póki Evans będzie grał tak jak gra obecnie, póty temat jego ewentualnego wykopu będzie na topie.

Evans w tym sezonie gra bardzo słabo i nic tego nie zmieni. Jeśli w dalszym ciągu będzie tak grał to... no właśnie. Ferguson nie będzie czekał całe wieki aż Jonny znów zacznie grać jak należy. W pewnym momencie pałka się przegnie, a wtedy wszyscy wiemy co się stanie.



Mój Blog: Pod presją czasu
21-03-2011 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości