Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jonny Evans
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #106
Re: Jonny Evans
Kiedyś temat oczywiście może powrócić, nie przeczę. Nie sądzę natomiast, aby Fergie brał pod uwagę jego sprzedaż nawet jeśli do końcu sezonu będzie tak cieniował. Wiesz Foster, cierpliwość jest wskazana, zwłaszcza że sir Alex dobrze wie z kim ma do czynienia.

Anyway, popatrzmy na naszą kadrę. Jest tam Anderson. Przez prawie 4 lata nie odpalił, na dodatek trochę kosztował, a mimo to dalej jest w tym klubie, Fletcher także był konsekwentnie trzymany.
21-03-2011 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #107
Re: Jonny Evans
Kwas napisał(a):Anyway, popatrzmy na naszą kadrę. Jest tam Anderson. Przez prawie 4 lata nie odpalił, na dodatek trochę kosztował, a mimo to dalej jest w tym klubie, Fletcher także był konsekwentnie trzymany.
Właśnie, dlatego ciągle mam/mamy nadzieję, że wszystko się ułoży. Alex za długo w tym wszystkim siedzi i na pewno nie będzie pochopnie pozbywał się tak wielkiego talentu jakim niewątpliwie jest Evans.



Mój Blog: Pod presją czasu
21-03-2011 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #108
Re: Jonny Evans
Wojtek3 napisał(a):...w przeszłości wiemy, że Evans też potrafi zagrac na prawej stronie...
Strony Ci się pomyliły. Evans jak już nie gra w środku to gra na lewej stronie.

Wojtek3 napisał(a):Jak dla mnie to są na chwilę obecną nasi boczni obroncy w przyszłości, w środku Smalling... i ktoś Wink


Jaroldz napisał(a):-------------------- De Gea-----------------

Rafael---- Jones---- Smalling----- Fabio
Kilka nieudanych spotkań i już Evans z zawodnika, który był naszą przyszłością stał się nikim? Nie ma to jak wdzięczność kibiców. Nie ważne, że dwa lata temu grał niemal perfekcyjnie. Zawali kilka meczów i już jest dupy...



Mój Blog: Pod presją czasu
10-06-2011 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #109
Re: Jonny Evans
Gdzie pisałem, że Evans jest do dupy :?: Stał się nikim, bo nie wstawiłem go do mojej defensywy młodych piłkarzy United :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
10-06-2011 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #110
Re: Jonny Evans
Wybacz, ale wpisywanie w taki prowizoryczny skład obrony jak podałeś Jonesa, który po pierwsze jeszcze nie jest zawodnikiem United, a po drugi nie zrobił nawet połowy tyle co Evans, zamiast Jonny'ego, tylko takie coś dla mnie oznacza.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-06-2011 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #111
Re: Jonny Evans
[Obrazek: evanscmou8.gif]

Fuck yeah.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-12-2011 10:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #112
Re: Jonny Evans
Jonny jest świetny przy wyprowadzeniu piłki. Do meczu z QPR (najnowszych statsów jeszcze nie widziałem) miał bodaj 91% celnych podań, a przecież nie jest tak, że gra tylko krótkie piłki.

Ogólnie ostatnio Jonny odzyskał ponownie pewność siebie i oby tak dalej. Jego współpraca z Rio zdaje się układać znakomicie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-12-2011 10:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #113
Re: Jonny Evans
No to jest jedyne czym przerasta kolegów z obrony. Najlepsze jest to, że lewą nogą również daje super crossy. To jest bardzo cenna umiejętność dla środkowego obrońcy w tych czasach. Tylko cóż, jak zawodzi czasem zupełnie co innego. A ten przerzut pokazany przez pana to też jaja były.
19-12-2011 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #114
Re: Jonny Evans
W meczu z Chelsea zaliczył piękną asystę przy golu Naniego

http://www.soccerclips.net/videos/man-u ... elsea-nani

Akurat w wyprowadzaniu piłki Evans jest bardzo dobry, i mam nadzieję że następne mecze również będą tak dobre jak ten z QPR. Bo że grać potrafi to pokazywał nie raz nie dwa.
19-12-2011 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #115
Re: Jonny Evans
Nie chciałbym zapeszać, ale chyba Evans wyjdzie obronna ręką z tego kluczowego dla jego kariery okresu próby. Ostatnio wrócił Jonny z najlepszych spotkań w United, tylko jeszcze bardziej spokojny, pewny i opanowany.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-12-2011 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #116
Re: Jonny Evans
Ostatnio wrócił ? w ilu meczach się dobrze zaprezentował ? wczoraj z Fulham nie miał nic do roboty, zupełnie. Przyjdzie ktoś konkretny i znowu bede wyrywał włosy z głowy że coś spieprzy. Zimą powinniśmy kogoś kupić na te formacje, Vida nie zagra do końca sezonu, Evans niepewny, Ferdinand non stop jakieś urazy (w dużo meczach to on nie zagra, zresztą to było wiadomo od początku), tak więc na dobrą sprawę zostajemy z Smallingem, Jonsem i niepewnym Evansem ;/
22-12-2011 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #117
Re: Jonny Evans
Od czegoś trzeba zacząć. Wcześniej bałem się o jego postawę nawet gdy na Old Trafford przyjeżdżało Wigan. Teraz radzi sobie bardzo dobrze w meczach z ekipami typu QPR, Fulham i to na wyjeździe i obecnie patrząc na niego widzę dużą pewność siebie w tym, co robi. Moim zdaniem wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-12-2011 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #118
Re: Jonny Evans
Iść idzie ale popatrzmy na poziom tych przeciwników którzy wogle nie wywierali presji na Evansie, ja się wstrzymam z oceną jego formy do meczu z Newcastle, choć wolałbym abyśmy zagrali tak Rafael/Fabio - Smalling - Jones - Evra. Prawda jest taka że Evans jest bez formy już od dwóch lat i coś ciężko mu ją odzyskać.
22-12-2011 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #119
Re: Jonny Evans
Prawda jest taka, że ostatnio przestał grać jakby za chwilę miał coś zjebać. Ale prawda jest też taka, że niektórzy nigdy nie będą zadowoleni.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
22-12-2011 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #120
Re: Jonny Evans
panopticum napisał(a):Prawda jest taka, że ostatnio przestał grać jakby za chwilę miał coś zjebać.

Egzakli. Tylko nie zapeszmy. :X Trzecia prawda jest też taka, że w tej chwili on MUSI grać i nie ma innego wyboru, więc - go go go, Dżony Ewans.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
22-12-2011 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości