Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Wigan Athletic
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Michael Carrick 16.67% 4 16.67%
Paul Scholes 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Dymitar Berbatov 37.50% 9 37.50%
Carlos Tevez 45.83% 11 45.83%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Ji-Sung Park 0% 0 0%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wigan Athletic 1-2 Manchester United (13.05.2009)
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: PL: Wigan Athletic 1-2 Manchester United (13.05.2009)
Scholes w tym meczu podobnie jak i w poprzednich gra kompletne dno, oglądałem jego występ i krew mnie zalewała, zawsze w złym miejscu, nie pokazuje się kolegom, w odbiorze cienizna, cofa się razem z obrońcami tworząc dziurę przed polem karnym dając możliwość swobodnej gry przeciwnikowi. Grał 70 minut i nie zrobił nic i na mój gust dezorganizował grę tak, że ani Carrick ani Anderson nie dawali rady tego ogarnąć. Na jakieś 10 minut przed jego zejściem zacząłem kląć tak, że chyba mnie słyszało pół bloku. Ale co robić gdy widzę, że naszym gra się nie klei więc obrona wychodzi wysoko prawie pod środek boiska, Vidic z piłką i rudy zamiast pognać do przodu, czy chociaż podejść zeby robić jako łącznik między obroną a wysuniętą resztą zespołu, to kręci się przy Vidicu dostaje piłkę, po czym odgrywa ją z powrotem do Serba i tak w koło macieju. Po którejś z kolei takiej akcji, Vidic go zlał i zaczął grać piłki do dalej ustawionych kolegów. Wtedy na szczęście moja rozpacz została gdzieś usłyszana i SAF go zdjął.

Potem wchodzi Giggs, i nagle się okazuje, ze ten człowiek w przeciagu 15 minut rozbujał całą grę, znakomite wejścia ofensywne, 3-4 przejęcia piłki.United z powrotem jak dobrze naoliwiona maszyna. Nawet Carrick nagle się odnalazł.

Mam powoli dość oglądania Paula, gdy widzę jego nazwisko w wyjściowej 11 to już mam wisielczy humor przed meczem. Ten sezon to niestety kompletny regres umiejętności tego zawodnika.

Berbatov jak zawsze świetnie, koledzy byliby bardziej uważni i po 20 minutach mogło być 2:0.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
14-05-2009 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #32
Re: PL: Wigan Athletic 1-2 Manchester United (13.05.2009)
Kula napisał(a):Mam powoli dość oglądania Paula, gdy widzę jego nazwisko w wyjściowej 11 to już mam wisielczy humor przed meczem. Ten sezon to niestety kompletny regres umiejętności tego zawodnika.
Powoli będzie trzeba się rozglądać za drugim porządnym po Carricku rozgrywającym. Czas skończyć z głupimi nadziejami, że Anderson będzie następcą Scholesa, bo nie będzie. Niestety Paul na boisku nie daje nam takiej przewagi jak to bywało wcześniej. Może jeszcze zdąży się odnaleźć w przyszłym sezonie. Giggs w końcu potrafił, to czemu on ma nie dać rady.


Fan United od 1992 roku
15-05-2009 08:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: PL: Wigan Athletic 1-2 Manchester United (13.05.2009)
No jeszcze sezon może będzie ok, ale i tak w przyszłym trzeba szukać następcy. I dla Giggsa i dla Scholesa, bo zarówno Nani jak i Anderson nie są w stanie im dorównać, albo się chociaż zbliżyć do ich poziomu. Ale trzeba pamiętać, że jest jeszcze Owen, który już zaczął treningi z tego co wiem - mam nadzieję, że wróci w dobrej dyspozycji na jesień. Ale i tak pomocników nigdy mało, jest Fletch, jest Carrick, jest Owen - ale przydalby się ktos jeszcze, choćby młody, ale już ograny w 1 składzie gdzieś i rokujący nadzieje.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
15-05-2009 08:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #34
Re: PL: Wigan Athletic 1-2 Manchester United (13.05.2009)
Nie przesadzajmy. Scholes jest w tym sezonie słaby, to fakt. Miał kilka dobrych występów, jeden genialny, ale ogólnie jest w kiepskiej dyspozycji. Zdaje się to dostrzegać Fergie, który coraz rzadziej na niego stawia.

Nie wiem jednak, czy na siłę musimy szukać następcy. Gramy już innym systemem - rolę rozgrywającego przejmuje częstokroć Berbatov, a środek pomocy stanowią raczej gracze, którzy przede wszystkim mają asekurować ofensywnie nastawionych kolegów. Jestem za tym, aby zostać z tym co mamy, czyli Carrick, Ando, Fletcher, Hargo, Scholes oraz Giggs i powoli próbować Gibsona, Jamesa, Drinkwatera oraz Petrucciego. Nie wierzę, że żaden z tych chłopaków się nie sprawdzi.

Co do Naniego - stać go na dużo. Warto chyba mu dać kolejną szansę.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
15-05-2009 09:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #35
Re: PL: Wigan Athletic 1-2 Manchester United (13.05.2009)
Zacznijmy od tego, że Anderson nie jest takim typem pomocnika co Scholes. Nie jest to typowy rozgrywający co tylko stoi, rozdziela piłki i czasem huknie z dystansu. Anderson mocno haruje w destrukcji ale jak pokazał ten sezon potrafi też mocno pociągnąć akcję do przodu, świetnie zagrać szybką piłkę z kolegami i wypracować tym samym sytuację strzelecką. Fakt, że crossy jak i strzały nie są jego najmocniejszą stroną ale jak pokazał mecz z Arsenalem chociaż potrafi również zagrać długą, dokładną piłkę więc może i tego się nauczy. Pamiętajmy, że on ma dopiero 21 lat. Jeszcze przez 2-3 sezony będzie się rozwijał. A tak naprawdę wystarczy mu jedynie ustabilizować formę. Jeśli będzie cały sezon grał tak jak w LM to będzie jednym z najważniejszych ogniw zespołu. I nie rozumiem tego porównania do Naniego. Zgadzam się, że nie będzie następcą Rudego bo nie będzie tak rozdzielał piłek ale jest graczem znacznie bardziej uniwersalnym i moim zdaniem może stać się świetnym pomocnikiem (już nim jest tylko przeplata genialne spotkania ze słabymi). A takiego zawodnika jak Scholes w najlepszych latach i tak nie kupimy bo tacy zdarzają się raz na dłuugi czas.

PS. Te posty nadają się chyba do tematu o Andersonie Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
15-05-2009 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: PL: Wigan Athletic 1-2 Manchester United (13.05.2009)
Może macie rację, żeby nie szukac na siłę następcy. Jest na razie czas, zespół gra wspaniale, może coś z młodych się zrobi jeszcze sensowiejszego - ale Rudego będzie mi strasznie brakować... To nie będzie to samo United bez Gigga, Scholesa, Fergiego... No ale wszystko ma swój kres, trzeba się z tym pogodzić.
Może to jest tak jak z następcą Fergiego - nie możemy szukac jego kopii, bo to się nie sprawdzi...zreszą Fergie jest jeden jedyny w swoim rodzaju, tak jak Scholes.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
15-05-2009 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości