Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Arsenalem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van Der Sar 15.38% 2 15.38%
Johny O'Shea 15.38% 2 15.38%
Nemanja Vidić 7.69% 1 7.69%
Jonny Evans 7.69% 1 7.69%
Patrice Evra 23.08% 3 23.08%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michale Carrick 7.69% 1 7.69%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Wayne Rooney 23.08% 3 23.08%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Park Ji-Sung 0% 0 0%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-0 Arsenal (16.05.2009)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #16
Re: PL: Manchester United - Arsenal (16.05.2009; 13:45)
nmz napisał(a):
maju napisał(a):Trzeci raz z rzędu. Oprócz nas tylko Arsenal i Wimbledon (?) dokonały wczeniej takiej sztuki, ale tego nie pamiętają nawet najstarsi górale.
Huddersfield Town w latach 1923-1926, Arsenal 1932-1935, oraz Liverpool 1981-1984. Tak tylko dla formalności dodałem. Big Grin
Trzeba jeszcze dodać lata 1998-2001 w których też byliśmy najlepsi. Więc dla nas do drugi hat-trick w historii. Czwarty tytuł byłby nieprawdopodobnym osiągnięciem, ale niewątpliwie bardzo trudnym do zrealizowania. Nie sądzę aby się nam udało bez przynajmniej jednego sezonu przerwy.

Co do meczu- był dobrym podsumowaniem ligowych występów w tym roku. To nie był sezon w którym zachwyciliśmy grą. Graliśmy solidnie, z wyrachowaniem, czasem nudno, ale co najważniejsze byliśmy skuteczni w najważniejszych momentach. Bardziej to mistrzostwo zdobyliśmy na siłę niż po pięknej, skutecznej grze.


Fan United od 1992 roku
17-05-2009 07:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #17
Re: PL: Manchester United - Arsenal (16.05.2009; 13:45)
sebos_krk napisał(a):Co do meczu- był dobrym podsumowaniem ligowych występów w tym roku. To nie był sezon w którym zachwyciliśmy grą. Graliśmy solidnie, z wyrachowaniem, czasem nudno, ale co najważniejsze byliśmy skuteczni w najważniejszych momentach. Bardziej to mistrzostwo zdobyliśmy na siłę niż po pięknej, skutecznej grze.

Jak dla mnie to sezon mieliśmy w kratkę, raz graliśmy naprawdę świetnie, szybko, dokładnie i diabelsko precyzyjnie. Czasami wymęczaliśmy to 1:0 po fantastycznej grze w defensywie. Wczoraj...no dobra zwycięzców ligi się nie sądzi, ale tylko Pat, Vida i O'Shea zagrali na swoim normalnym poziomie. Szczególnie rozczarował mnie Rooney, z tyłu zagrał dobrze, ale z przodu to była istna katastrofa. Błysnął przez 90 minut jednym udanym zagraniem do Giggsa (udanym, bo celnym. Mogłoby być dokładniejsze, o co Giggsy miał do Roo pretensje). Strasznie dużo, bezmyślnych strat Rooneya. Giggsy zagrał poniżej poziomu, do którego nas przyzwyczaił .Czasami pomknął na bramkę przeciwnika, ale nie potrafił nic konstruktywnego z tego utworzyć. Nieźle Fletch, ale bez fajerwerków. Ronaldo miał przebłyski, ale też kilka razy w dziecinny sposób stracił piłkę albo był ogrywany przez Gibbsa. Kto tam jeszcze w pomocy...A Carrick...No własnie Carrick. I tyle można powiedzieć o występie Anglika. Evans był trochę przestraszony, ale poradził sobie z presją. Van der Sar nie miał większych problemów, grał spokojnie i uniknął błędów. Jeśli Tevez w taki sposób gra o kontrakt to prawdopodobnie go nie dostanie. Dużo strat, mało ruchu do piłki, błysnął raz, gdy kiwnął Toure, ale Fabianski dobrze wygarnał mu piłkę. Własnie dlatego tyle problemów jest z Argentyńczykiem. Raz potrafi uratować nas z opresji (Wigan,Spurs), by potem rozegrać zupełnie bezbarwne zawody (Arsenal,L'pool itd).
Lecz jakby nie było. JESTEŚMY MISTRZAMI. Cieszyłem się jak głupi wczoraj, ale jakbym miał porównywać to najlepiej smakowało mistrzostwo w sezonie 06/07. Jechałem do domu, kiedy leciał mecz Arsenal-Chelseai pamiętam,że spieszyłem się na końcowy gwizdek, lecz autobus stał w korku. Telefon od mojego przyjaciela ( fanatyka Gunnersów): "Zremisowaliśmy. Muły mistrzem"i wtedy eksplozja radości. Ludzie się na mnie patrzyli jak na paralityka. Mam nadzieję, iż Fergie utrzyma dobry team spirit kosztem lub nie kosztem Teveziaka i sprawi, iż jako pierwsza(?) drużyna w Anglii zdobędziemy to trofeum 4 razy z rzędu.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
17-05-2009 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości