Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #31
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Foster26 napisał(a):Tomovic dostał drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną (moim zdaniem sędzie przesadził, to nie był faul na żółtą kartkę).

Ale i tak wyszło na jedno - czerwona to powinna być dla Kacara, za faul na Bergu. W ogóle sędzia popełnił w pierwszej połowie kilka błędów, ale na wynik meczu to nie wpłynęło. Tosic poza brzydkim faulem na żółtą kartkę na początku spotkania i minimalnie niecelnym strzałem zza pola karnego niczym się nie wyróżnił, po drugiej stronie za to Bajrami rozgrywa niezłe spotkanie, parę razy ładnie zakręcił Serbami. Zobaczymy jak to będzie w II połowie.

E:
O ile pierwsza połowa była bardzo ciekawa, toczona w dobrym tempie, to w drugiej emocji było już jak na lekarstwo. Serbia grająca cały czas w osłabieniu (od 70' w 9-tkę) nie była w stanie strzelić gola kontaktowego dającego jakiekolwiek nadzieje na remis, natomiast Szwedzi grali spokojnie, kontrolując przebieg spotkania, nie przemęczając się. Tosic w drugiej części spotkania już zupełnie niewidoczny, został zmieniony w 68 minucie. W drugim spotkania Włosi po dwóch trafieniach Acquafresci wygrali z Białorusinami 2:1, pieczętując tym samym awans do półfinału.

1. Włochy
2. Szwecja

3. Serbia
4. Białoruś

Pary półfinałowe (26.06):
Włochy - Niemcy
Szwecja - Anglia

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
23-06-2009 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #32
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
O godz. 18:00 rozpocznie się półfinałowy mecz Mistrzostw Europy U-21, Anglicy zagrają z gospodarzami imprezy - Szwedami, zapowiada się ciekawe widowisko. Składy obu zespołów:

Anglia:
Hart - Richards Cranie Onuoha Gibbs - Milner Noble Muamba Cattermole - Walcott Agbonlahor

Szwecja:
Dahlin - Lustig Bjärsmyr R.Bengtsson Johansson - Olsson Landgren Svensson Elm - Berg Toivonen

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
26-06-2009 16:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
No i chyba mamy po meczu. Anglicy po naprawdę niezłej grze, prowadzą do przerwy 3:0 po bramkach Craniego, Onuohy i samobójczym trafieniu kapitana reprezentacji Szwecji, Bjärsmyra. Jak na moje, Szwedzi mecz przegrali w głowach. Taka publiczność, gospodarze imprezy, presja zwycięstwa. A Anglicy wyszli na to spotkanie ustawieni bardziej defensywnie(jak do tej pory genialna gra Muamby) i nastawiali się na sytuacje po rzutach rożnych. 3 takie sytuacje wykorzystali, a Szwedzi ani razu nie potrafili poważnie zagrozić bramce Harta. Zobaczymy, co przyniesie druga połowa...
E: "Football, bloody hell"!

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
26-06-2009 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #34
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
truered napisał(a):No i chyba mamy po meczu.
A jednak nie. Wink

W tym meczu było wszystko, za co się kocha futbol - dobra gra, sporo bramek, oraz niesamowite emocje. Anglicy trochę na własne życzenie skomplikowali sobie sytuację - po bardzo dobrej pierwszej połowie (3:0), w drugiej dopuścili Szwedów do głosu, przez co musieli biegać dodatkowe 30 minut w dogrywce, oraz stresować się karnymi. W pierwszej kolejce najpierw Milner skopiował wyczyn Beckhama z meczu z Turcją, przestrzelony karny, następnie król strzelców turnieju (Marcus Berg 7 goli w 4 meczach świetny wynik, już nikt go nie dogoni w tych mistrzostwach) nie zdołał pokonać bramkarza Angoli - Harta. Następnie mieliśmy serię 9 bezbłędnie wykonanych rzutów karnych, pomylił się dopiero Molins, dając Anglikom finał. Jak na jeden mecz dramaturgii była olbrzymia dawka. Dwie żółte, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Fraizer Campbell wskutek czego nie zagra w meczu finałowym, podobnie jak Joe Hart.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
26-06-2009 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #35
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
W finale nie zagra też za kartki Agbonlahor, więc Pearce będzie miał spory ból głowy jak zestawić atak.

Tymczasem została ogłoszona kadra Anglików U-19 na ME na Ukrainie, w której rzecz jasna nie zabrakło naszych. Więcej o tym http://www.blog.m85.eu/?p=23.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-06-2009 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
nmz napisał(a):podobnie jak Joe Hart.

No i Agbonlahor. Czyli Walcott zagra na wysuniętym zapewne, a na skrzydło pójdzie młody Johnson. W bramce pewnie stanie Lewis. Co do przebiegu gry , po 78 minucie zamieściłem edit posta. Anglicy odpuścili,a Szwedom jeden gol wystarczył jako bodziec, by z impetem ruszyć na zbyt pewnych siebie Synów Albiony. Karniaków, przecząc historii, Anglicy nie spartaczyli i przeszli do finału, gdzie zmierzą się z nijakimi Niemcami.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
27-06-2009 01:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
trochę z innej beczki:
Wiecie gdzie można obejrzeć mecz finałowy (poza sopem i jutinem)?
Właśnie zaczęły mi się wakacje i mam zamiar obejrzeć jakiś dobry meczyk Wink

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
28-06-2009 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #38
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Grają Niemcy, więc transmisja z pewnością będzie na ZDF.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-06-2009 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #39
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Na DSF również będzie ten mecz leciał. Z tego co wiem to Direct 8 tez pokazuje mecze z tego turnieju Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
28-06-2009 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #40
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
http://www.uefa.com/multimediafiles/dow ... wnload.pdf - druga strona dokumentu. Wink
Co do DSF-u to nie wiem czy mecz będzie transmitowany na dwóch niemieckich kanałach, na 100% będzie na ZDF.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
28-06-2009 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #41
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
DSF pokazuje na 100%. Nawet już na soccer-live przy meczu pisze, że będą pokazywać Tongue



Mój Blog: Pod presją czasu
29-06-2009 11:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #42
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Nie przekonałeś mnie. Tongue
http://www.dsf.de - po prawej tagesprogramm i wg. tej rozkładówki od 16.30-22.00 pokazywany będzie Wimbledon. W zakładce ME U-21 ( http://www.dsf.de/fussball/uefa-u-21-em-2009.html ) również w kolumnach Sendezeiten im Überblick nie ma wymienionego meczu finałowego. Stąd moja niepewność odnośnie transmisji na DSF. Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
29-06-2009 11:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #43
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
No to podali tam złe informacje. Mam DSF i na telegazecie pisze, że mecz będzie transmitowany. W dodatku wczoraj oglądałem tam program sportowy, w którym dziennikarz zapraszał na dzisiejszy mecz Tongue
Ale mniejsza z tym Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
29-06-2009 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #44
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Niemcy upokorzyli Anglików gromiąc ich w finale Młodzieżowych Mistrzostw Europy 4:0 (Castro 23, Özil 48, Wagner 79, 84).
Kluczowym momentem tego spotkania była moim zdaniem druga bramka zdobyta trochę szczęśliwie, po olbrzymim błędzie bramkarza przez Özila, podłamała Anglików i nie byli już w stanie nawiązać walki z rywalami. Świetny występ zanotował Sandro Wagner strzelec dwóch bramek, powinien był nawet ustrzelić hat-tricka, nie trafił jednak w piłkę mając przed sobą pustą bramkę. Na gracza meczu typuję Mesuta Özila, bramka, dwie asysty, dobrze rozgrywał piłkę. Mimo wszystko wynik jest dla naszych zachodnich sąsiadów lepszy, niż gra, Anglicy nie zasłużyli na tak wysoką porażkę, mieli także swoje okazje, ale taki jest futbol. Kolejna po Pucharze Konfederacji impreza za nami, a już pod koniec lipca Mistrzostwa Europy U-19. Big Grin

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
29-06-2009 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości