Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Europy U-21, 2009
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #16
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Fajno, czekam na Niemcy - Anglia.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
18-06-2009 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #17
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Niemcy 2 - 0 Finlandia
(Höwedes 59, Dejagah 61)

Warto się przyjrzeć:
Mesut Özil - Dobrze bije stałe fragmenty gry, sporo widzi na boisku, w dzisiejszym spotkaniu zanotował 2 asysty, ciekawy grajek.

Hiszpania 0 - 2 Anglia
(Campbell 67, Milner 73)
Zwycięstwem nad Hiszpanami Anglicy zapewnili sobie awans do półfinałów tej imprezy. Ciekawy mecz, sporo okazji po obydwu stronach (Onuoha do spółki z Hartem próbowali nawet ustrzelić ładnego samobója, nie udało się jednak), szybkie tempo, gra mogła się podobać. Ładna bramka Campbella, przełożył obrońcę i świetnie wykończył akcję, Walcott w końcu się pokazał - jemu Anglicy zawdzięczają drugiego gola.

Osobiście jestem pod wrażeniem gdy bramkarza Hiszpanów - Sergio Asenjo. Dobrze oblicza tor lotu piłki, pewny przy dośrodkowaniach, po raz kolejny był najlepszym zawodnikiem swojego zespołu, o świetnej obronie rzutu karnego Millnera już nie wspominając. Młody, jak na bramkarza to jeszcze dzieciak - 20 letni, Barcelona się o niego dopytuje jako następcę Valdesa. Ciekawe jakby sobie radził w lidze angielskiej...?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
18-06-2009 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #18
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
10-minutowy skrót wczorajszego spotkania Hiszpania 0-2 Anglia. Ładną bramkę strzelił nasz Diabełek. Wykorzystał błąd obrońcy, minął drugiego i ładnie umieścił piłkę w siatce.

Szwecja 1-2 Włochy Skrót spotkania
(O. Toivonen - M. Balotelli, R. Acquafresca) - Włosi od 38 grali w 10, Balotelli ujrzał czerwień

Białoruś 0-0 Serbia

Oglądał ktoś dzisiaj Białoruś vs Serbia? Jak zaprezentował się Tosic? Ja widziałem tylko fragment I połowy, to raz zamieszał ala Ronaldo, znów bardzo fajnie bił wolne.
Wolny Tosica, filmik nakręcony przez jakiegoś kibica



Mój Blog: Pod presją czasu
19-06-2009 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #19
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Ja oglądałem drugą połowę. Tosić całkowicie niewidoczny. Najpierw grał po prawej stronie i ze dwa razy namieszał, schodząc do środka w stylu Messiego. Widziałem na skrócie jego ładny strzał z I połowy. W drugiej niewidoczny, ze wskazaniem na przeciętnie, bo mając piłkę nie bardzo wiedział, co z nią zrobić.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
20-06-2009 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #20
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Jeśli chodzi o ciekawych zawodników, to polecam na stronie klubowej serię Scouting. Może jakiś zawodnik dzięki tej imprezie dostanie się do wielkiego klubu?

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
21-06-2009 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #21
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Finlandia
Lehtovaara - Raitala Portin Turunen Jalasto - Sparv M.Hetemaj - Hakola Hamalainen P.Hetemaj - Pukki
vs
Hiszpania
S. Asenjo - Azpilicueta Maracano Torrejon Monreal - Granero Mario Suarez Raul Garcia Jurado - Pedro Leon Xisco


Niemcy
Neuer - Beck Howedes J. Boateng Schmelzer - Khedira Ebert - Castro Ozil Ben-Hatira - Dejagah
vs
Anglia
Loach - Stearman Tomkins Mancienne A.Taylor - Driver Gardner Rodwell Johnson - Rose - Campbell



Mój Blog: Pod presją czasu
22-06-2009 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
O ile się nie mylę to Campbell nie jest już naszym zawodnikiem, bo przeszedł do Hull City, więc nie ma co się podniecać...A już Niemcy wygrywają...Nie ma się co dziwić jak Anglicy wystawiają rezerwowy skład.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
22-06-2009 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #23
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Właśnie się mylisz... bo Campbell nadal jest Czerwonym Diabłem, to po pierwsze. A po drugie to kto tu się podnieca? Tongue



Mój Blog: Pod presją czasu
22-06-2009 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #24
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
truered napisał(a):A już Niemcy wygrywają...Nie ma się co dziwić jak Anglicy wystawiają rezerwowy skład.
A jednak spotkanie zakończyło się remisem, mimo rezerw wystawionych przez drużynę Anglików. Dzięki temu do półfinałów awansują Wyspiarze oraz Niemcy, którzy trochę szczęśliwie awansowali kosztem Hiszpanów.
Po pierwszej połowie zdecydowałem się przełączyć na mecz Finów z Hiszpanami i muszę przyznać, że gracze z Półwyspu Iberyjskiego zagrali bardzo dobre spotkanie. Wynik co prawda może wyglądać skromnie - 2:0, ale z przyjemnością oglądało się ich grę - nie mieli nic do stracenia, wiedzieli, że Anglicy grają rezerwami i jeśli wygrają, to skromnie, także musieli liczyć na wysokie zwycięstwo we własnym meczu. Dużo swobody w rozgrywaniu piłki, przypominali trochę "magiczną" grę Barcelony z meczów z ogórkami ligi hiszpańskiej w tym sezonie, praktycznie nie schodzili z połowy przeciwników, Finowie ograniczali się jedynie do kontrowania. Jedynym minusem skuteczność - na 26 oddanych strzałów zaledwie 2 bramki. Szkoda, dla widowiska, że odpadli z turnieju, no ale sami są sobie winni.
- - -
Finlandia - Hiszpania 0:2
Niemcy - Anglia 1:1

- - -
1. Anglia
2. Niemcy

3. Hiszpania
4. Finlandia

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
22-06-2009 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
No dość mizerne widowisko. Niemcy zagrali słabo jak na drużynę walczącą o przetrwanie, Anglików wyraźnie zadowalał remis, dlatego nie forsofowali tempa gry. W półfinale Niemcy zmierzą się najpewniej z Włochmia, którzy jutro spotkają się z ekipą z Białorusi. W innym, świetnie zapowiadającym się spotkaniu Serbowie zmierzą się ze Szwedami. Kto wygra to spotkanie, wychodzi z grupy. Przegrany odpada z turnieju. W przypadku remisu, dalej przechodzą Szwedzi, ale wątpię, żeby Serbowie tak łatwo odpuścili. Będzie naprawdę ciekawie.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
23-06-2009 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #26
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Cytat:Szkoda, dla widowiska, że odpadli z turnieju, no ale sami są sobie winni.
Z Anglią zagrali żałośnie, a z Niemcami słabiuteńko. Zasłużenie żegnają się z imprezą.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-06-2009 07:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #27
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Niemcy z Hiszpanami też przecież nic nie pokazali, z Finami zagrali przeciętnie, ale skutecznie (klasyczny niemiecki futbol :roll: ), a z rezerwami Anglików wymęczyli zaledwie remis. Gdyby była inna kolejność meczów tj. Hiszpania - Anglia w ostatniej kolejce, a Niemcy - Anglia wcześniej, śmiem twierdzić, że to właśnie Niemcy żegnali by się z imprezą, no ale taki jest futbol.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
23-06-2009 10:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #28
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Serbia
Brkic - Tomovic Pejcinovic Vukovic Petkovic
Kacar Smiljanic Fejsa
Tosic Sulejmani
Veljovic

vs

Szwecja
Dahlin
Lustig Bjarsmyr R.Bengtsson Johansson
Elm Svensson Wernbloom Bajrami
Toivonen Berg

Mecz można oglądać tutaj, wystraczy tylko kliknąć play przy pożądanym meczu, zalogować i cieszyć oczyć Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
23-06-2009 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #29
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Jedynie Włosi są pewni awansu (chyba nikt nie wierzy, że Białorusi wygrają z nimi w gigantycznych rozmiarach), tak więc Serbia powalczy ze Szwecją o miejsce premiowane awansem do półfinałów.

Białoruś
Chesnovski - Bordachov Osipovich Verkovtsov Shitov - Kovel Sivakov Krivets Kislyak Afanasiev - Komarovski

vs

Włochy
Consigli - Criscito Bocchetti Andreolli Motta - DeCeglie Cigarini Marchisio - Giovinco Acquafresca Abate

Transmisja meczu Serbia - Szwecja również na kanale RaiSportSat (69 kanał Cyfry +).

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
23-06-2009 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #30
Re: Mistrzostwa Europy U-21, 2009
Serbia o awansie z grupy może już jedynie pomarzyć. Do przerwy przegrywają 1-3, a w dodatku na sam koniec I połowy, prawy obrońca Tomovic dostał drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną (moim zdaniem sędzie przesadził, to nie był faul na żółtą kartkę).
Tosic tak jak w każdym meczu, czyli przeciętnie. Zoran to taki jeździec bez głowy. Czasem chce więcej niż może.
Ogólnie Serbia gra słabo, oni w ogóle nie stanowią zespołu, każdy idzie sam... Szwedzi wręcz przeciwnie, fajnie grają piłką, rozklepują obronę rywali.



Mój Blog: Pod presją czasu
23-06-2009 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości