Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gabriel Obertan
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #61
Re: Gabriel Obertan
Mubinio napisał(a):A wg mnie grać umie, tylko albo mu się mało chce, albo go zżera trema.

A według mnie nie umie, przynajmniej nie na takim poziomie. Taki Nev braki w umiejętnościach czy technice nadrabiał ambicją a Ober po blisko dwóch latach, dziesiątkach rozegranych meczy w rezerwach, kliku w pierwszym składzie, setkach godzin na treningach gdzie podpatrywał najlepszych potrafi nie mniej ni więcej jak pomachać nogami nad piłką, wlepić wzrok w murawę i jechać bez sensu do przodu. Sam piłkarz niby twierdzi, ze wszystko jest ok, ze czeka na swoją szansę, ze nie ma zamiaru odchodzić. Więc jeśli jego ambicją jest dożywotnia gra dla rezerw to powodzenia. Nie robiłbym też z niego miana talentu - nieoszlifowanego diamentu, tylko dlatego że kupił go Ferg a on w końcu wie co można wycisnąć najlepszego z zawodnika, wychodzi na to że jednak nie tym razem.

Jak na moje to jest jednym z 5 piłkarzy, których latem pożegnamy.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
21-02-2011 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #62
Re: Gabriel Obertan
No wg mnie umie, a opieram to na tym, że w rezerwach ostatnio błyszczy - całkiem niedawno walnął 2 gole, w ostatnim meczu miał 3 asysty! Także nie mówcie, że nic nie umie. Ma jakiś problem z głową i tyle. Nani grał na początku niedużo lepiej IMO, biorąc pod uwagę całokształt gry - tylko Portugalczyk miał to szczęście, że czasem hukał taką bramę z dystansu, że nikt przy zdrowych zmysłach by nie powiedział, że nie ma talentu. A ten na razie się blokuje w meczach w 1. składzie. Wg mnie skoro SAF w ogóle go wystawia, i to dość regularnie, wtedy, gdy podstawowi skrzydłowi nie grają, to chyba nie chce go tak szybko się pozbywać. Dla przykładu: Tosicia nie wystawiał w ogóle.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-02-2011 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #63
Re: Gabriel Obertan
Tyle, że Nani miewał przebłyski, już nawet nie chodzi o bramki z dystansu, zanim ustabilizował formę.

Sprawę wystawiania w meczach o niższą stawkę można tłumaczyć też tym, że po prostu nie ma kto inny grać. Na chwilę obecną przecież jedynie Giggs i Nani są gotowi do gry jeśli chodzi o skrzydłowych z wyższej półki. Tak przynajmniej wygląda to w ostatnich tygodniach. Tosic, kiedy był w United był 3-4 w kolejce na lewe skrzydło, choć sam nie rozumiem, czemu Serb nie dostał realnej szansy. Może SAF widząc go na treningach po prostu widział, że nie da rady. Nie wiem.
21-02-2011 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #64
Re: Gabriel Obertan
Co chwilę widzę na tym forum lamenty nad Tosiciem, który nie dostał realnej szansy... No i co z tego? Skoro już niedługo obaj o swojej karierze w United będą mówić w czasie przeszłym.

Niestety, Gabi ma zrytą psychikę i albo nie udał się z tym do specjalisty, albo nawet on nie może mu pomóc. A szkoda, bo jestem 100% pewny, że umiejętności, potencjał ma.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-02-2011 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Gabriel Obertan
RedLucas napisał(a):Co chwilę widzę na tym forum lamenty nad Tosiciem, który nie dostał realnej szansy... No i co z tego? Skoro już niedługo obaj o swojej karierze w United będą mówić w czasie przeszłym.

Tosic raczej już od dłuższego czasu mówi o niej w czasie przeszłym. Co do Obertana. Sprowadziliśmy zawodnik, który "grał" ogony w Bordeaux i raczej nie należało się spodziewać, że będzie następcą Giggsa czy Ronaldo, ale zwykłym zapchajdziurą. Nadzieja w Cleverleyu.
22-02-2011 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #66
Re: Gabriel Obertan
[Obrazek: 2011-03-14.jpg]


Gdzie jest Groszek?
14-03-2011 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #67
Re: Gabriel Obertan
[Obrazek: gz1sxxj]

Mamy nowego skrzydłowego ObertaNi Big Grin
15-03-2011 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #68
Re: Gabriel Obertan
To samo co w przypadku Bebe, dużo w tym sezonie nie pograł, bodajże 6-7 gier wiecej od Bebe, bramka z Bursaspor, jakże piękna, ale nic poza tym.

II sezon na OT i ciągle w miejscu, ciężko nawet cokolwiek o nim napisać, w pierwszy sezonie jak miał tam jeszcze jakieś okazje do strzelenia albo asysty, to w tym sezonie bezbarwny, wypożyczenie na pewno dobra opcja, tym bardziej, że od lutego w tym sezonie grał tylko w rezerwach...

Under The Boardwalk - United Warriors
10-06-2011 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #69
Re: Gabriel Obertan
Jedyne, co w tym sezonie pozytywnego utkwiło mi w pamięci, to końcówka jesiennego spotkania z AV. Ale to trochę mało, jak na gracza United.

Gdzie jest Groszek?
13-06-2011 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #70
Re: Gabriel Obertan
Nie chcę się nad nim pastwić, dlatego powiem tylko jedno: jeszcze dużo pracy przed nim żeby zagościć w kadrze meczowej Manchesteru United. Zdecydowanie najlepszą opcją obecnie będzie dla niego wypożyczenie do jakiegoś klubu z PL.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
13-06-2011 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #71
Re: Gabriel Obertan
Lille chce wypożyczyć Obertana. Niech biorą, pogra tam rok, może się odnajdzie, a jak go będę chcieli kupić to włączyć w wymianę z Hazarda i mamy świetny biznes



Mój Blog: Pod presją czasu
19-06-2011 17:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #72
Re: Gabriel Obertan
Hmmm, zbyt hazardowo to brzmi Wink


A tak na serio - jeśli chcemy coś wyciągnąć z Oberka dla nas, to powinien grać w Anglii. Jeśli ma być tylko kartą przetargową, to niech idzie do Lille.

Gdzie jest Groszek?
19-06-2011 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #73
Re: Gabriel Obertan
Jeśli ma być kartą przetargową przy transferze Hazarda, to nie mam nic przeciwko :-D

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
19-06-2011 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #74
Re: Gabriel Obertan
Żeby go Lille chciało kupić, to się chłopak musi nauczyć grać najpierw Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
19-06-2011 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #75
Re: Gabriel Obertan
Z Oberka mogą być ludzie, ale oczywiście nie muszą :mrgreen:

W rezerwach to był zupełnie inny zawodnik. Bez wzmożonej presji grał jak należy. Wypożyczenie dobrze mu zrobi. Lepiej grywać we Francji niż w angielskiej lidze rezerw.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
19-06-2011 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości