Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gabriel Obertan
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #76
Re: Gabriel Obertan
I będzie jak z Machedą. Wypożyczenie do Francji jest dla mnie równoznaczne z rezygnacją z usług Obertana w MU.

You told us to come back when we've won 18. We are back.
20-06-2011 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #77
Re: Gabriel Obertan
Przecież zaprzeczył , że będzie do Lille szedł na wypożyczenie Smile

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
20-06-2011 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #78
Re: Gabriel Obertan
Nie zaprzeczył, tylko dał do zrozumienia, że nic nie wie o wypożyczeniu do Lille. Nie wiem tylko po co ma tam iść, jeśli ma tam iść. Super, że nabierze doświadczenia, w końcu coś pogra, nastuka parę goli, zaliczy kilka asyst. Tylko co z tego jeśli wróci do Premier League i będzie grał na glinianych nogach. Chociaż z drugiej strony co ja tam wiem. Być może ciągłość w grze, nawet we Francji pomoże mu w odblokowaniu się i przyjdzie jak nowo narodzony. Osobiście optowałbym za Anglią.
20-06-2011 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #79
Re: Gabriel Obertan
Ja nie wiem, jak w ogóle ktokolwiek może znaleźć jakiś pozytywny aspekt tego domniemanego wypożyczenia Obera do Lille. Przeca po pierwsze jest to Francja i nie wiem, w jaki sposób gra w tym kraju pomogłaby mu zrozumieć angielskie granie. Zaś po drugie i najważniejsze, to on by sobie tam za dużo nie pograł. To jest obecny mistrz kraju, który zapewne lada moment przeprowadzi ofensywę transferową, a już teraz mają silną kadrę, której Ober mógłby być jedynie uzupełnieniem.

Jak większość jestem za wypożyczeniem do PL i czuję, że regularna gra w takim choćby Swansea sprawiłaby, że Gabi rozwinąłby się nam, jak taki łabędź Wink Aczkolwiek nie daję sobie ręki uciąć tak jak to kiedyś miało miejsce z Nanim.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-06-2011 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #80
Re: Gabriel Obertan
Mistrz, którego lada dzień może opuścić Gervinho. Kto wie jaki finał będzie miała sprawa z Hazardem, nie wiadomo czy w klubie pozostanie Obraniak. Miejsce się zrobi, tylko od Obertana będzie zależeć czy uda mu się wywalczyć miejsce w pierwszym składzie. Problemem Francuza jest psychika i regularna gra może z niego ściągnąć blokadę. I nie myśl, że Lille jako czempion przetrzepie rynek po całości, bo wcale tak być nie musi i zapewne tak nie będzie.
20-06-2011 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #81
Re: Gabriel Obertan
Jeśli odejdą piłkarze, których wymieniłeś, to więcej niż pewne, że ruszą na rynek transferowy, bo przecież nie zostaną z Obertanem na oba skrzydła. Zaś jeśli ci gracze zostaną rywalizacja będzie niezwykle ciężka i wielce prawdopodobne, że tak jak w United Ober nie podoła jej psychicznie. Dlatego wypożyczeniu w tym kierunku nadal mówię NIE.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-06-2011 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #82
Re: Gabriel Obertan
RedLucas napisał(a):Ja nie wiem, jak w ogóle ktokolwiek może znaleźć jakiś pozytywny aspekt tego domniemanego wypożyczenia Obera do Lille. Przeca po pierwsze jest to Francja i nie wiem, w jaki sposób gra w tym kraju pomogłaby mu zrozumieć angielskie granie. Zaś po drugie i najważniejsze, to on by sobie tam za dużo nie pograł. To jest obecny mistrz kraju, który zapewne lada moment przeprowadzi ofensywę transferową, a już teraz mają silną kadrę, której Ober mógłby być jedynie uzupełnieniem.

Żadnej ofensywy transferowej to tam nie będzie, a wręcz przeciwnie zanosi się na niesamowicie pokaźne czystki, bo mowa tu o tych kluczowych piłkarzach dla tego klubu takich jak: Chedjou, Hazard, Gervinho, Cabaye. Z tego choćby powodu Obertan mógłby tam spokojnie myśleć o grze w podstawowym składzie, pod warunkiem oczywiście przyzwoitej gry. Pozostaje tylko kwestia, na ile taki transfer rzeczywiście miałby mu pomóc w perspektywie późniejszej gry w Manchesterze United, ale może złapanie takiej chwili oddechu na boiskach we Francji i ewentualnie w Lidze Mistrzów trochę napędzi jego dalszą karierę. Kto wie, czy nie bardziej niż wypożyczenie do jakiegoś angielskiego klubu Wink

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
20-06-2011 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #83
Re: Gabriel Obertan
Kupić kogoś kupią, ale nie ludzi, którzy z miejsca staliby nowymi Gervinhami, czy Hazardami. Nie chce mi się wierzyć, aby klub wypożyczał piłkarza Manchesteru United i nie dawał mu odpowiedniej ilości szans na pokazanie swoich umiejętności. Powiem więcej, uważam iż brano by go z myślą o pierwszej jedenastce Także nie ma się co bać.
20-06-2011 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #84
Re: Gabriel Obertan
Nie wydaje mi się, aby mistrz Francji chciał zastępować takich graczy, jak Gervinho, czy Hazard zawodnikiem z rezerw Manchesteru United. No ale szczerze przyznam, że aż tak dobrze w polityce transferowej tego klubu się nie orientuję, więc się kłócić nie będę.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-06-2011 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #85
Re: Gabriel Obertan
Znawcą tematu także nie mogę się nazwać, ale biorę to na chłopski rozum. Lille to francuski Wolfsburg, troszkę naciągane, ale wiemy, iż przyszłość klubu nie będzie tak różowa jak miniony sezon. A jeśli jest to jednorazowy mistrz, to nie spodziewajmy się spektakularnych wzmocnień z jego strony.
20-06-2011 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #86
Re: Gabriel Obertan
Dobry drybling i opływowa głowa to troche mało, nawet jak na bardzo szeroki skład United. Miał dwa lata, nie zatrybiło trudno. Chciałbym by dano w końcu szanse jakiemuś młokosowi z akademii a jest ich przecież kilku. Ten sezon i tak będzie jednym wielkim eksperymentem, jednak miejsca dla grajków pokroju Bebe czy Oberka w nim nie widzę.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-06-2011 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #87
Re: Gabriel Obertan
Obertan do NU za 3 mln.

Bardzo dobra decyzja, chłopak był już u nas wystarczająco długo, otrzymał kilka szans, który nie wykorzystał. Szybkość i machanie nogami nad piłką to za mało by grać w United. Mimo wszystko życzę mu powodzenia i z chęcią czasem zerknę jak sobie radzi w nowym zespole.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-08-2011 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #88
Re: Gabriel Obertan
Wprawdzie przez okres tych dwóch lat rzadko kiedy można było go pochwalić za jego grę w pierwszej drużynie. niemniej myślałem, że Gabriel pójdzie najpierw na wypożyczenie a później się go w razie czego opchnie, zwłaszcza, że na tournee jego gra wyglądała nie najgorzej.
Zdecydowano się na transfer- może to i dobrze. Zobaczymy jak sobie poradzi w mniejszym klubie.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-08-2011 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #89
Re: Gabriel Obertan
Ja tam sądzę, że grając regularniej w Newcastle, podkreślam, regularniej może zdziałać fajne rzeczy. Szkoda, że nie pójdzie na wypożyczenie bo wtedy na spokojnie przekonalibyśmy się o jego wartości a tak pozbywamy się gracza, który tak naprawdę nie dostał poważnej szansy. Owszem, grywał w pucharach, ale kilkanaście minut, czy nawet 60 nie może odzwierciedlać jego prawdziwej klasy. Mocniej na niego postawić, bo widać że problem leży w głowie i byłoby troszkę lepiej, a z czasem bardzo lepiej. Szkoda.
06-08-2011 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #90
Re: Gabriel Obertan
Ja mu będę pamiętał, jak na spółkę z Owenem rozjechali Wolfsburg na wyjeździe, kiedy jedynym zdrowym obrońcą był Evra. Szacuneczek się należy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
06-08-2011 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości