Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Chelsea?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Johnny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 10.00% 1 10.00%
Nani 60.00% 6 60.00%
Michael Carrick 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Ji-Sung Park 0% 0 0%
Wayne Rooney 20.00% 2 20.00%
Dimitar Berbatov 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Antonio Valencia 0% 0 0%
Michael Owen 10.00% 1 10.00%
Fabio 0% 0 0%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: Manchester United 2-2 Chelsea (09.08.2009)
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Ja bym postawił na Naniego. Podobał mi sie w meczu z Bayernem bo czasami porządnie kręcił obrońcami ale jak zagrał z Valencią to nie wiem bo obejrzałem raptem 15 min tego meczu. No ale ogólnie myślę, że może o wiele więcej zdziałać niż Tosic.

A przecież będą mecze Carling Cup czy Fa Cup to Tosić wtedy może pograć. Nie mówie, że w lidze czy CL nie będzie grał ale tam na pewno wiecej.
07-08-2009 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #17
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Cytat:Ps Ale szansę jeszcze dostać powinien, lecz nie w takim meczu.
Szanse powinni dostać ci, co sobie na nią zasłużyli. W moim mniemaniu Tosić nie pokazał, że warto w niego inwestować. Jeśli więc wciąż w znakomitej dyspozycji będzie młodziutki Brady i w rezerwach będzie pokazywał klasę, to prędzej na niego bym postawił. Ostatecznie nie skreślam Tosica, ale niech chociaż w rezerwach pokaże, że jest lepszy od konkurentów. Póki co dostaje szanse dlatego, że został kupiony i to jest dla mnie zawsze największa wada sprowadzania tego typu "talentów". Trzeba im dać szanse kosztem swoich, którzy przecież mogą poczekać, a media/kibice/działacze nie będą narzekać, że trenejro wyrzucił kasę w błoto...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-08-2009 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #18
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Michale, a nie uważasz, że Zoran nie miał zbyt wielu okazji na pokazanie swoich umiejętności? Nie chodzi mi tu o grę w rezerwach, bo tam już trochę się nagrał, ale o pierwszy zespół. Nie jest łatwo tak nagle, po kilkumiesięcznym pobycie w drugiej drużynie wskoczyć do pierwszej i błyszczeć. Rozegrał zaledwie, ja wiem, pięć, sześć spotkań z diabełkiem na piersi, także wstrzymajmy się jeszcze z jego oceną.

A co do jego gry w rezerwach to nie będę się wypowiadał, bo mam małą wiedzę w tym temacie, ale to, że spisywał się tam średnio, nie oznacza, że nie może być w przyszłości czołowym pomocnikiem naszego klubu.
07-08-2009 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #19
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Richard napisał(a):Michale, a nie uważasz, że Zoran nie miał zbyt wielu okazji na pokazanie swoich umiejętności? Nie chodzi mi tu o grę w rezerwach, bo tam już trochę się nagrał, ale o pierwszy zespół. Nie jest łatwo tak nagle, po kilkumiesięcznym pobycie w drugiej drużynie wskoczyć do pierwszej i błyszczeć. Rozegrał zaledwie, ja wiem, pięć, sześć spotkań z diabełkiem na piersi, także wstrzymajmy się jeszcze z jego oceną.

Po pierwsze, z tego co słyszałem, to nawet w rezerwach nie zachwycał. Po drugie, to jeśli chłopak miałby rzeczywiście talent, to nie robiłoby mu problemu przejście do pierwszego zespołu. Tym bardziej, że ma tu lepszych kolegów, z którymi na pewno gra się łatwiej. Poza tym rywale z jakimi graliśmy w Asia Tour, to nie była chyba nawet druga światowa półka.

Jeszcze jedno, przecież nikt nie oczekuję, że on z miejsca stanie się gwiazdą zespołu, ale niechby wykazał przynajmniej potencjał, ja bynajmniej nic takiego nie zauważyłem. Chłopak jest uzależniony od lewej nogi i nauczył się jednego zwodu, którym myśli, że zwojuje całą Premier League.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-08-2009 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #20
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
W niedziele staniemy przed szansą zdobycia pierwszego w tym sezonie tytułu. Z Chelsea zawalczymy o Tarczę Wspólnoty. Powoli przestaje się dziwić, że rzadko kiedy dysponujemy wszystkimi obrońcami (z CFC na pewno nie zagrają Vidić, Brown, Rafael), do tego dochodzi kontuzja Van der Sara. Obecnie największą niewiadomą jest obstawa bramki. W ostatnich meczach, bardzo dobrze grał Kuszczak, ale to Ben jest bliżej pierwszego składu.
Skład na mecz według mnie powinien wyglądać tak:

Kuszczak - Evra, Evans, Rio, O'Shea - Nani, Fletcher, Giggs, Valencia - Rooney, Berbatov.

Skład obrony jest niemal pewny i oczywisty. W pomocy w miejsce Naniego może wystąpić Park. Środek pomocy też jest póki co jedną wielką niewiadomą, ale biorąc pod uwagę formę z lipcowych i sierpniowych sparingów powinien zagrać Fletch z Ryan'em. W ataku wolałbym zobaczyć Berbę jako partnera dla Rooneya.

Jeszcze słowo o Tosicu. Co pokazał przez jedną połowę z Valencią Tosić? Mniej więcej tyle co przez 10 minut meczu Nani. Nie chciałbym zobaczyć Serba w meczu z takim rywalem jak Chelsea, bo to po prostu nie jest ten poziom.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-08-2009 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #21
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
RedLucas napisał(a):Po drugie, to jeśli chłopak miałby rzeczywiście talent, to nie robiłoby mu problemu przejście do pierwszego zespołu. Tym bardziej, że ma tu lepszych kolegów, z którymi na pewno gra się łatwiej.
Z tego co mi wiadomo, równie młody, niejaki Beckham początkowo nie mieszczący się na taką skalę w planach SAFA jak się później okazało, był wypożyczony na krótki okres czasu do Preston i gdy wrócił, zaczął powoli przebijać się do pierwszego składu. Także poczekajmy spokojnie na rozwój wydarzeń, może coś z niego jeszcze będzie. W końcu David wykształcił się na świetnego piłkarza.
07-08-2009 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #22
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Becks od najmłodszych lat uważany był za wielki talent. Gdzieś nawet widziałem z nim filmiki na YT, gdzie miał może 12 lat i był o nim jakiś reportaż w tv. To nie był człowiek znikąd.

Nie zmienia to jednak faktu, że piłkarze się rozwijają różnie. Jeden szczyt osiągnie mając 20 wiosen na karku, a inny 26.

Tyle tylko, że zamiast kupować takich zawodników jak Tosić i konsekwentnie dawać im szansę, moglibyśmy z rezerw wydobyć pewnie jakiegoś niemniej utalentowanego zawodnika. Wczoraj wszedł Cleverley, dla którego skrzydło nie jest naturalną pozycją, a śmiem twierdzić, że pokazał więcej w tym jednym występie niż Tosić przez tych kilka meczów z Diabłem na piersi.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-08-2009 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Dyskusję o Tosicu możecie kontynuować tutaj.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
07-08-2009 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #24
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Jest szansa na zdobycie kolejnego trofeum więc trzeba ją oczywiście wykorzystać.
Chelsea to oczywiście wymagający rywal i gra z nią jest zawsze na pełne 100%. Do tego wygrana w tym spotkaniu doda nam przed nowym sezonem pewności siebie.

Cytat:Skład na mecz według mnie powinien wyglądać tak:

Kuszczak - Evra, Evans, Rio, O'Shea - Nani, Fletcher, Giggs, Valencia - Rooney, Berbatov.
Zgadzam się w zupełności z tym ustawieniem tylko Evrę i O'Shea zamieniłbym stronami Wink No i mimo wszytko wydaje mi się że w bramce zobaczymy Fostera. Valencia wraz z Nanim w sezonie przygotowawczym pokazali że są silnymi punktami kadry, Fletchera nawet nie tłumaczę, Roo to klasa sama w sobie a Berbatow powinien się sprawdzić zwłaszcza że w ostatnim meczu zagrał niewiele.
Nie będę bardzo zdziwiony jeśli znowu dojdzie do karnych

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-08-2009 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #25
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
O tym, że zagra Foster też jestem raczej przekonany, ale mimo wszystko osobiście chciałbym Tomka. Co do mojego składu zacząłem od lewej strony wypisywać zawodników.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-08-2009 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #26
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Martwi tylko forma Wayne'a... :| Wszyscy wiedzieliśmy co pokazywał w sparingach - masa niedokładnych podań i takie tam. Dawno nie byłem tak niespokojny o jego dyspozycję.

Jeszcze jedno.Nie wiem dlaczego, ale naszła mnie myśl, że Valencia nie zagra od pierwszych minut... Obym się mylił
07-08-2009 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #27
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Cytat:Martwi tylko forma Wayne'a... :| Wszyscy wiedzieliśmy co pokazywał w sparingach - masa niedokładnych podań i takie tam. Dawno nie byłem tak niespokojny o jego dyspozycję.
Oglądał mecz z Valencią?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-08-2009 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #28
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Na razie nie, mam zamiar jutro to zrobić, ale słyszałem, że fajny meczyk mu wyszedł.
W każdym razie wcześniej nie pokazał nic ciekawego, czy to podczas Asia Tour, czy Audi Cup.
07-08-2009 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Z Valencią Roo zagrał bardzo dobrze. Dużo świetnych podań i w ogóle. Do tego gol. Po prostu zagrał jak na Wazze przystało Big Grin Roo będzie rządził w tym sezonie nie ma co.
07-08-2009 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gonzo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #30
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Będzie ciekawie na pewno. Chelsea ma lepszą sytuację kadrową (chyba tylko Zhirkov nie zagra), ale ma gorszego trenera Wink Zastanawia mnie, kto wystąpi w bramce, Fergie pokrętnie powiedział, że nie wie i zdecyduje tuż przed meczem. Mimo wszystko wydaje mi się że między słupkami stanie Foster.
Liczę na bramki Rooneya, może Owen coś ustrzeli w oficjalnym debiucie? Fajnie byłoby zacząć sezon od zdobytego trofeum. Stawiam na 2:1 dla naszych, po dogrywce...ale jak coś więcej ustrzelą też się nie pogniewam Smile
09-08-2009 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości