Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Besiktasem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Nemanja Vidić 33.33% 1 33.33%
Patrice Evra 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Paul Scholes 33.33% 1 33.33%
Antonio Valencia 0% 0 0%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Nani 33.33% 1 33.33%
Dymitar Berbatow 0% 0 0%
Michael Owen 0% 0 0%
Ji Sung Park 0% 0 0%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Besiktas JK 0-1 Manchester United (15.09.2009)
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Besiktas JK vs Manchester United (15.09.2009; 20:45)
Cytat:Niezle wściekł się Rooney po tym jak zszedł na ławkę

to akurat mi się nie podobało ... zaleciało gwiazdorstwem :/
16-09-2009 05:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #32
Re: Besiktas JK vs Manchester United (15.09.2009; 20:45)
Gol Rudego.

Takiego meczu, z tak nędznymi streamami nie pamiętam. Może obejrzałem normalnie z 30' Sad

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
16-09-2009 06:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #33
Re: LM: Besiktas JK 0:1 Manchester United (15.09.2009)
Mata napisał(a):Takiego meczu, z tak nędznymi streamami nie pamiętam. Może obejrzałem normalnie z 30' Sad
Nie licząc płatnego onetu to na tvuplayer na kanale soccer2 była świetna jakość przez całe spotkanie. Należy szukać Mata, szukać Tongue


Fan United od 1992 roku
16-09-2009 07:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #34
Re: LM: Besiktas JK 0:1 Manchester United (15.09.2009)
Zazwyczaj sopcast był ostatnią deską ratunku. Na wczorajszą transmisję nawet on nie pomógł. Będzie trzeba wypróbować tego tvuplayera Smile

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
16-09-2009 07:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #35
Re: CL: Besiktas JK 0:1 Manchester United (15.09.2009)
Transmisja na onecie, piękna rzecz. Nie tnie, jakość przystępna, dobrze zainwestowane 6 zł. Polecam, bo 6 zł, raz na dwa tygodnie, to jakiś kosmiczny wydatek nie jest, a ogląda się na spokojnie.

A co do meczu, to cieszy wynik, gra już mniej. Znowu wyszliśmy tym beznadziejnym 4-5-1, z Roo na szpicy. Nie dziwie się Wazzie, że schodził wkurwiony i rzucał butami, bo nie pograł sobie dzisiaj nic, choć jego zachowania nie pochwalam. Weszła dwójka napastników, strzeliliśmy gola, a powinniśmy i dwa, bo Owen nie wykorzystał sam na sam.

Besiktas w całym meczu oddał 1 celny strzał, choć to nawet strzałem ciężko było nazwać, takie tam kopnięcie w kierunku bramki Fostera. Nawet piłki nie potrafili wyprowadzić, jakieś przypadkowe akcje, a my gramy przeciwko nim 4-5-1.

Jeśli chodzi o oceny poszczególnych graczy, to kolejny świetny mecz Evry, zwłaszcza w obronie. Bezbłędny dzisiaj, w przodzie nie miał za dużo okazji do pokazania się z dobrej strony, w czym duża zasługa słabego Naniego.

Bardzo dobrze Evans, to samo co Pat, czyścił wszystko w defensywie, i chyba dwukrotnie blokował strzały Turków.

W końcu dobry występ Valencii, nie licząc słabych dośrodkowań, to pokazał się wczoraj z niezłej strony. Przez pierwszą godzinę, to on stwarzał największe zagrożenie pod bramką Besiktasu. Chciałbym go zobaczyć w niedziele. Ale będą z niego ludzie, poprawi dośrodkowania, zgra się z ekipą i dostanie partnera na prawej stronie, który przekracza linię środkową boiska i będzie dobrze.

No i oczywiście brawa dla Scholesa. Kurde, nie wierzyłem, że jeszcze wróci do formy, ja już go po pre-seasonie wysłałem na emeryturę. Liczę na powtórkę, tego co pokazał Ryan w zeszłym sezonie. Wczoraj przede wszystkim gol, kilka świetnych piłek, trochę strat, o dziwo bez kartki i zaliczył czysty wślizg :lol:

Na minus Nani, Carrick. O tym drugim już nie raz pisałem, że do gry się na chwilę obecną nie nadaje, po derbach, przyjdą 3 łatwiejsze mecze, to może mu SAF da pograć w tych 3 spotkaniach, żeby złapał rytm meczowy. Jeśli chodzi o Naniego, to znowu zaczął pajacować, kiwać itd., no i jak zwykle wyszło słabo.

Neville, Vida i Foster bezrobotni. Gaz ograniczał się tylko do defensywy, Foster co miał zrobić to zrobił, a do roboty miał mało, Vida tak jak Evans bezbłędny, aczkolwiek Evans ciut lepiej. W sensie, że więcej udanych interwencji.

Podsumowując, ważne 3 punkty, z trudnego i dalekiego wyjazdu, zbytnio żeśmy się nie namęczyli, tylko ta taktyka...

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
16-09-2009 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #36
Re: CL: Besiktas JK 0:1 Manchester United (15.09.2009)
Zdobyliśmy bardzo ważne 3 punkty, z najtrudniejszego wyjazdu fazy grupowej Ligi Mistrzów. SAF dał szansę Carrickowi na odbudowanie formy, ale on tego nie wykorzystał. Całego meczu nie widziałem, bo jak kilka innych osób nie mogłem znaleźć żadnego porządnego streama. Bardzo dobry mecz Evansa, Evry, Scholesa. Nijako Valencia i Nani. Rooney też nic nadzwyczajnego nie pokazał. Fletcher odpoczywa na derby, to samo Oszej.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
16-09-2009 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Serro Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #37
Re: CL: Besiktas JK 0:1 Manchester United (15.09.2009)
Elegancko, mimo wszystko jestem bardzo zadowolony, Turcja to ciężki teren,kibice w Stambule zgotowali prawdziwy kocioł i grać "Diabełką" wcale nie był łatwo, liczy się zwycięstwo skromne ale bardzo ważne zrobiliśmy pierwszy krok do fazy pucharowej
16-09-2009 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości