Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Wolverhampton?
Ankieta jest zamknięta.
Tomasz Kuszczak 42.86% 6 42.86%
Gary Neville 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Wes Brown 0% 0 0%
Fabio da Silva 0% 0 0%
Danny Welbeck 28.57% 4 28.57%
Michael Carrick 0% 0 0%
Daron Gibson 7.14% 1 7.14%
Nani 14.29% 2 14.29%
Kiko Macheda 0% 0 0%
Michael Owen 0% 0 0%
Ritchie de Laet 7.14% 1 7.14%
Antonio Valencia 0% 0 0%
Josh King 0% 0 0%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 1-0 Wolverhampton (23.09.2009)
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #16
Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00)
Obstawiam identycznie jak nmz Wink
Interesuje nas tylko zwycięstwo i mam nadzieje że w dobry stylu, bo mamy zdolną młodzież w przeciwieństwie do takiego loserpoolu, który wczoraj męczył sie z leeds.
Licze ze Owen ukłuje, podbudowany występem z city.Gdyby ktoś nie wiedział, to mecz dziś na Sporklub.

A tak poza tym, to cześć wszystkim Wink

LUHG
23-09-2009 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
The Special One Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #17
Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00)
Liczę że zagra Tosic, Welbeck i Macheda... Gibson też mógłby wejść na boisko.

Skład :

Kuszczak
Neville-Brown-Evans-Fabio
Nani-Scholes-Gibson-Tosic
Owen-Macheda


Sądzę że to nie będzie wcale taki łatwy mecz, ale wierze że United wygra 2:0 po dobrej grze. No i oby bez błędów bramkarza :]
23-09-2009 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #18
Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00)
Ja mam nadzieję, że szanse debiutu dostanie jakiś młody zawodnik. Nie mówię tu o występie od samego początku meczu, ale wejście w drugiej połowie. Może Eikrem, albo King? Wszystko zależy od rozwoju sytuacji na boisku, jeśli będziemy prowadzić i kontrolować przebieg spotkania, to SAF może zdecydować się na takie posunięcie.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
23-09-2009 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #19
Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00)
Skład niemal taki jak przewidywałem. Szkoda tylko Fabio, bo w ogóle do tej sytuacji nie powinno dojść, bo wcześniej faulowany był Evans. Występ całej drużyny mocno przeciętny, ale cieszy, że wybrnęliśmy z trudnej sytuacji.

Kuszczak - w zasadzie dobry występ. Nie obyło się bez błędów na 5-tym metrze, ale do tego się już chyba zdążyliśmy przyzwyczaić [ 6.5 ]

Neville - jeden błąd, ale poza tym bardzo poprawny występ [ 6.5 ]
Evans - bez zarzutu [ 6.5 ]
Brown - jeden z lepszych zawodników na boisku [ 7 ]
De Laet - kilka fajnych akcji [ 6.5 ]

Welbeck - świetna bramkowa akcja, ale ogólnie liczyłem na więcej [ 6.5 ]
Gibson - dobry występ, chociaż tym razem strzał mu raczej nie siedział. [ 6.5 ]
Carrick - bezbarwnie. Więcej nie warto mówić...[ 6 ]
Nani - niby wszystko super, aktywny, ale fatalne ostatnie podanie [ 6.5 ]

Owen - jedna dobra sytuacja i świetna asysta [ 6.5 ]
Macheda - [ 5.5 ]

Valencia - [ 5.5 ]

Fajnie było widzieć Kinga 8-)

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-09-2009 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #20
Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00)
Głos w ankiecie na Tomasza K. za czyste konto

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
24-09-2009 07:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #21
Re: CC: Manchester United 1-0 Wolverhampton (23.09.2009)
Mój głos również na PIG'a, za kilka pewnych interwencji i niezłych jak na niego wykopów Wink . Gary i Nani także zasługuja na pochwały, pierwszy ladnie podłączał sie w akcje ofensywne, a drugi pokazał kilka fajnych rajdów i był zywioły, widac bylo ze mu zalezy. De Laet tez dobrze.
PS Kolejny slaby wystep Carricka...

LUHG
24-09-2009 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #22
Re: CC: Manchester United 1-0 Wolverhampton (23.09.2009)
Załóżcie sobie może sajt o Kuszczaku. MOTM ?

no jasne, a może pomożesz? Big Grin
nie? :o
szkoda :cry:
z poważaniem pan Tomasz K. aka mata

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-09-2009 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #23
Re: CC: Manchester United 1-0 Wolverhampton (23.09.2009)
Robiliby konkurencje Twojemu Fostersite Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
24-09-2009 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: CC: Manchester United 1-0 Wolverhampton (23.09.2009)
Wczorajszy mecz nie był jakiś porywający, przeciętne widowisko. Tłumaczy nas jednak to, że przez godzinę musieliśmy sobie radzić w '10'. Ciężko kogoś wyróżnić. W obronie najlepiej Brown, również de Laet całkiem, całkiem. Evans na poziomie, ale zawiódł mnie Neville. Ogólnie w całym spotkaniu nie wypadł źle, ale fatalny błąd po którym jeden z Wilków był w sytuacji sam na sam z Kuszczakiem. Polak w bramce nie zawiódł, dość pewny występ. W pomocy z kolei średnio to wyglądało. Carrick nadal bez formy, Gibson nic wielkiego nie pokazał, Nani nieskuteczny. Owen jak zwykle po swojemu, a Welbeck zaliczył przyzwoity występ uwieńczony bramką na wagę zwycięstwa. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma się co przejmować, bo to tylko Carling Cup. W ankiecie głosowałem na Danny'ego.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
24-09-2009 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #25
Re: CC: Manchester United 1-0 Wolverhampton (23.09.2009)
Cytat:Robiliby konkurencje Twojemu Fostersite
Tja. Bo to ja przecież robiłem gracza meczu z zawodnika, który w żaden sposób nie wpłynął na losy meczu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-09-2009 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #26
Re: CC: Manchester United 1-0 Wolverhampton (23.09.2009)
Weź się koleś odwal. Jak jesteś taki ekspert, to idź do telewizji, może zrobisz karierę.

Tomuś zaliczył niezły występ, mecz stał na miernym poziomie, co za różnica czy graczem spotkania dla kogoś będzie Nani, Neville, Welbeck czy Kuszczak? Niech dostanie te kilka głosów, na pewno pomoże mu tu w staniu się 1 bramkarzem na OT :lol: Aż tak Cie to boli? :shock:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
25-09-2009 09:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #27
Re: CC: Manchester United 1-0 Wolverhampton (23.09.2009)
Nie pamiętam, żebyśmy razem wódkę pili. Kolesiem Twoim z pewnością więc nie jestem.

Nie trzeba być ekspertem, żeby stwierdzić, że tutejsze głosowanie na gracza meczu to jakiś absurd. Jedni wobec absurdów potrafią być obojętni, inni nie. Ja należę raczej do tej drugiej grupy.

Zawsze bardziej od sezonowych kibiców denerwowali mnie kibice jednego piłkarza. Tak było np. w przypadku miłośników/miłośniczek Ronaldo/Teveza .

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-09-2009 09:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #28
Re: CC: Manchester United 1-0 Wolverhampton (23.09.2009)
Dajcie spokój Panowie Wink


Fan United od 1992 roku
25-09-2009 09:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #29
Re: CC: Manchester United 1-0 Wolverhampton (23.09.2009)
W końcu znalazłem trochę czasu i obejrzałem sobie mecz United w CC.
Nie ma co ukrywać, mecz nie było porywający, zawodnicy nie zaprezentowali jakiegoś oszałamiającego poziomu. Wydaje mi się, że nasza gry wyglądała nawet lepiej po kartce dla Fabio. Nasi więcej zaczęli biegać, mądrzej grać. Szkoda, że nie udało się stworzyć większej ilości sytuacji podbramkowych...

Kuszczak - 2-3 dobre interwencja, nawet dobra gra nogami (jak na niego) i strasznie niepewny i nerwowy przy rzutach rożnych

Gary - całkiem dobre spotkanie zawodnika "starej gwardii". Wprawdzie zaliczył jeden poważny błąd (nie trafił czysto w piłkę i napastnik gości był sam na sam) i parę mniejszych, jednak w ogólnym rozrachunku było przyzwoicie.

Brown - naprawdę dobre spotkanie w wykonaniu Wesleya. W tym meczu był praktycznie nie do przejścia, niejednokrotnie jego interwencje nas ratowały, możliwe że przed utratą bramki.

Evans - w I połowie słabo, sporo błędów, przegrał kilka pojedynków główkowych (nie wliczam tu tego przy stracie bramki, ponieważ wg mnie tam był faul) co nie napawa optymizmem. II połowie było już zdecydowanie lepiej, aczkolwiek stać go na więcej

Fabio - szkoda mi chłopaka... po pierwsze do tej całej sytuacji nie powinno dojść, a po drugie da Silva miał w tej sytuacji sporo pecha. Świetnie wrócił za zawodnikiem gości, dogonił go i niestety się poślizgnął. Miał więc dwa wyjścia, pozwolić mu iść sam na sam, albo zrobić to co zrobił. Gdyby to był mecz np. z Chelsea to byłby zły, ba nawet wściekły, ale, że zrobił to w meczu z przeciwnikiem w miarę łatwym nie będę go ganił

Nani - w pierwszej połowie ładnie mijał sobie rywali, jednak brakowało ostatniego podania. II zaś brakowało już praktycznie wszystkiego, miał może 2-3 dobre akcje...

Carrick - w dalszym ciągu szuka formy...

Gibson - średnio, stać go na więcej co już kilka razy udowodnił. Szkoda, że tym razem nie siedziały mu strzały

Welbeck - po raz kolejny zaprezentował swoje nieprzeciętne umiejętności techniczne. Świetnie wykorzystał akcją, którą miał. MOTM, aczkolwiek stać go na więcej

Owen - przy bramce podał niczym Berbatov Big Grin było ok

Macheda - grał krótko, nie zaprezentował nic szczególnego


De Laet - bardzo fajnie, dobrze radził sobie w obronie, parę razy ładnie włączył się do przodu. Jeszcze sporo pracy na treningach przed nim, ale kto wie może coś z niego będzie

Valencia - nic specjalnego...

King - fajnie było go ujrzeć na boisku. Trzeba przyznać, że zaprezentował się całkiem dobrze. Bliski strzelenia bramki. Liczę na kolejne jego występy w CC.

Jeśli chodzi o akcję bramkową to: miód, cud i orzeszki Smile

W następnej rundzie czeka nas Barnsley, liczę na lepsze widowisko, więcej bramkę i kolejne zwycięstwo United Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
29-09-2009 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości