Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Sunderlandem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 13.64% 3 13.64%
John O'Shea 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 13.64% 3 13.64%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Nani 4.55% 1 4.55%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 68.18% 15 68.18%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Antonio Valencia 0% 0 0%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-2 Sunderland AFC (03.10.2009)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #46
Re: PL: Manchester United 2-2 Sunderland AFC (03.10.2009)
michal85 napisał(a):Na pozycji środkowego (ofensywnego) pomocnika grał przez decydowaną większość zeszłego sezonu i był wybrany najlepszym piłkarzem ligi

Wtedy w środku grali Carrick z Fletcherem, Rooney w ataku a za nim Ryan, tj. 4-4-1-1. Zawieszony, rzucony na pożarcie, bo przecież to już na pewno nie ta szybkość. Owszem, w ubiegłym sezonie grał w środku, ale miał partnera, np. podczas batalii z Chelsea czy Interem gdy tak wymiatał. Z Arsenalem był osamotniony, bo wiadomo, że Rooney wiele nie zrobi samemu przeciwko całej hordzie Kanonierów. Giggsy, jeśli gra na środku, to obok zawodnika z defensywnymi inklinacjami (np. Fletcher). Wówczas Walijczyk może się skupić bardziej na rozgrywaniu i podawaniu do dwóch napastników, nie jak wtedy do jednego.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
04-10-2009 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #47
Re: PL: Manchester United 2-2 Sunderland AFC (03.10.2009)
Jeszcze jedno, bo oglądnąłem właśnie powtórkę goli z wczoraj. Wcześniej nie miałem nerwów, żeby na to patrzeć. Zwróćcie uwagę, co zrobił Anderson przy drugiej bramce. Jeśli mówimy o braku zaangażowania to właśnie postawa Brazylijczyka w tej akcji jest świetnym przykładem.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
04-10-2009 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #48
Re: PL: Manchester United 2-2 Sunderland AFC (03.10.2009)
W swoim wczorajszym poście dotyczącym straconych bramek o tym pisałem.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-10-2009 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #49
Re: PL: Manchester United 2-2 Sunderland AFC (03.10.2009)
michal85 napisał(a):Zwróćcie uwagę, co zrobił Anderson przy drugiej bramce. Jeśli mówimy o braku zaangażowania to właśnie postawa Brazylijczyka w tej akcji jest świetnym przykładem.

a zwróciłeś uwagę jak odpuścił Roo będąc przy Bencie ... stanął jak zresztą 70% drużyny ... zlekceważyliśmy rywala i graliśmy na stojąco ... ciekawe ile jeszcze tego typu lekcji będzie w tym sezonie ... Chelsea liderem a mogło nie być straty gdyby zawodnicy grali a nie myśleli o tym że Sunderland nie będzie atakował i będzie tylko czekał na najniższy wymiar kary a SAF niech nie kombinuje ze skrzydłami bo zanim Valencia z Nanim przy obecnej rotacji się zgrają to minie sezon i będzie jak to zawsze z nowymi zawodnikami którzy trafiają na OT ze pokazują na co ich stać dopiero w drugim sezonie bo w pierwszym są ofiarami rotacji :/

Rotować można ale w CC czy w meczach o pietruszkę a nie w meczu z średniakiem ... tym bardziej że teraz przerwa na reprezentacje chyba że SAF oszczędzał zawodników aby większy pożytek mieli selekcjonerzy drużyn narodowych a nie United!


SAF wystawił teraz Welbecka a pewnie w CC będzie grał w ataku Roo z Berbatowem a Dany będzie na ławie ;P
04-10-2009 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: PL: Manchester United 2-2 Sunderland AFC (03.10.2009)
Jak dla mnie wystawienie Wellbecka, od początku to była głupota. (Tymbardziej że Valencia był do dyspozycji)Młodsi powinni się ogrywać właśnie w tego typu meczach, ale bezpieczniej byłoby jednak w chwilach kiedy jest już jakiś korzystniejszy wynik meczu.

Mam nadzieje ze po tym meczu, Kuszczak dostanie kolejną szanse. Nie można wyrzucać bramkarza po jednym błędzie, ale bramkarz w drużynie która myśli o mistrzostwie, nie musi być najlepszy na świecie. Wystarczy solidny, przewidywalny który umie chwycić piłkę kiedy trzeba, wykopać kiedy trzeba.

Oby po tym meczu, wszyscy wyciągnęli konkretne wnioski które przełożą się mocnego kopniaka w tyłek bo teraz to jest potrzebne niemalże wszystkim.
04-10-2009 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #51
Re: PL: Manchester United 2-2 Sunderland AFC (03.10.2009)
bobsley napisał(a):moim zdanie dobrze SAF robi że nie gra tyle Giggs a co będzie za sezon jak odejdzie Ryan ... muszą w końcu zacząć grać Nani, Valencia bo do nich należy przyszłość ... Giggs może tylko nadawać blasku i śrubować rekordy a nie stanowić o sile drużyny Wink
A dlaczego nie może stanowić o sile drużyny, jeśli jest w wysokiej formie ? Również jestem za tym, aby zbytnio nie eksploatować Ryan'a, ale jak można pisać: "Giggs może tylko tylko nadawać blasku i śrubować rekordy" ? Tak jakby Giggsy mało znaczył dla Manchesteru. Owszem, Nani i Valencia potrzebują regularnej gry, ale jedno nie musi kolidować z drugim. Giggs na środku, a wspomniana dwójka na skrzydłach.

Wiadomo, Walijczyk nie będzie grał co mecz, ale wiele daje zespołowi, nawet wtedy, gdy jest na boisku tylko pół godziny. Także ja bym tego "tylko nadawaniem blasku" nie nazwał.

Oglądałem tylko drugą połowę i ostatnie 7, 8 minut pierwszej, także widziałem tylko lepszą część gry United, bo z tego co to słyszałem, ta pierwsza była katastrofalna. W drugiej za różowo nie było, mieliśmy kilka przebłysków, ale widać było, że Sunderland przyjechał na Old Trafford ze swoim mądrym taktycznym planem, który udało im się zrealizować. Nie murowali bramki, wprawdzie były momenty, gdy mocno ich przyciskaliśmy, lecz ciężko było stworzyć jakąś klarowną sytuację.

Cóż, tak bywa. Żałuje tylko, że teraz przerwa na repre, bo zawsze jest ciężko czekać na mecz United, aż tak długi czas, gdy naszym przydarzy się taka wpadka.
04-10-2009 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #52
Re: PL: Manchester United 2-2 Sunderland AFC (03.10.2009)
Pierwsza połówka przespana ale trzeba oddać Sunderlandowi, że momentami robili naprawdę niezły pressing.
Świetny Berba, szkoda, że mu więcej nie wpadło.
Rooney się miotał ale strzał kończył się głównie na nogach obrońcy.
Foster... hmm no właśnie tak jak napisał ktoś wyżej, ja też robię się nerwowy jak ma złapać nawet prostą piłkę. Chociaż podczas meczu byłem przekonany, że przy drugiej był faulowany, teraz sam już nie wiem.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
05-10-2009 07:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #53
Re: PL: Manchester United 2-2 Sunderland AFC (03.10.2009)
Gdyby to zdarzenie było w typowej piątce piłkarskiej raczej faul spokojnie sędzia powinien odgwizdać, bramkarz jest tam nietykalny etc ale ta "akcja" miała miejsce ciut dalej i mowy o faulu nie powinno być.

Podoba mi się wreszcie gra Berby, dobry Berba :*

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
05-10-2009 08:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości