Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła/Studia
Peter Parker Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Szkoła
Moja średnia 3,7. Jedna, jedyna dwójka z... W-F A dlatego, że miałem niepozaliczane sprawdziany. Podobnie jak moderator @Miko, chodzę do I klasy LO - kierunek dziennikarstwo 8-) Zachowanie też dobre. I też za tydzień muszę wracać do szkoły...
Moje plany na przyszłość - wiadomo - dziennikarstwo 8-) A jak nie, to będę dzieciaki dręczył ucząc WOSu. Zobaczą co to znaczy szkoła
05-02-2008 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Szkoła
U mnie średnia bodajże 3,6-3,7 - liczyć, nie liczyłem, ale gdzieś tyle powinno być, ale biorąc pod uwagę fakt, że się obijałem, to nie jest źle...Ale od II semestru trzeba będzie się brać pomału do roboty, bo w końcu za nieco ponad rok matura (polski, anielski, wos, geografia lub historia, z małym wskazaniem na geografię, co prawda bardziej lubię historię, ale w geografii mniej do roboty). A co potem? Dziennikarstwo (sportowe), stosunki międzynarodowe, europeistyka, politologia, kolejność nieprzypadkowa. Ferie teoretycznie zaczynają mi się w poniedziałek, ale teraz choruję, a już w piątek wyjeżdżam na ukochany obóz narciarski.
05-02-2008 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #18
Re: Szkoła
A u mnie średnia równiutkie 5.0 i zachowanie dobre, co kwalifikuje mnie do stypendium semestralnego 8-) w wysokości 112 zł Smile A poza tym dziś pisaliśmy test próbny, część humanistyczna. Wrażenia - na sali było strasznie zimno.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
05-02-2008 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arken Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Szkoła
Ja po I semestrze klasy I LO mam średnią 4,93 (profil mat-fiz-inf). W II semestrze mam zamiar "przeskoczyć" 5,0. A za rok planuję wystartować w olimpiadzie fizycznej i może wywalczyć jakiś indeksik. A co do studiów to w kręgu zainteresowań mam fizykę i informatykę.
05-02-2008 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Szkoła
jagusia92 napisał(a):Ostatnia gimnazjum, średnia 5,42 Big Grin , chociaż mogło być lepiej.

Heh, ja o takiej średniej mogę co najwyżej pomarzyć! Gratulacje.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
05-02-2008 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Szkoła
ja lepiej nie napiszę jaką mam :oops:
05-02-2008 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manu8 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Szkoła
ja miałem 4,88 w ostatniej technikum, lepiej nie mogło być Tongue teraz elektronika i telekomunikacja.. sesja i nie wiem czy zdam.. dopiero zaczynam dostrzegać zalety chodzenia do średniej. I za nic w życiu bym nie zamienił na LO. Bardzo mnie cieszy informacja że Manchester United ma tak diabelnie inteligentnych kibiców Big Grin
06-02-2008 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Szkoła
Manu8 napisał(a):Bardzo mnie cieszy informacja że Manchester United ma tak diabelnie inteligentnych kibiców Big Grin

Dobrze wykształconych Big Grin

W przeciwieństwie do naszych "przyjacieli z Londynu i Liverpoolu" he he

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-02-2008 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #24
Re: Szkoła
My dzisiaj w K-dze pisaliśmy próbny test z matmy, jak kogoś interesuje to jest to test z 2006 roku. Z otwartych dobrze miałem jedynie beczkę i przekształcanie wzoru. Poza tym na Talesie się wyłożyłem ;| i na zadaniu z oddawanym ciepłem. Napięcia czy czegoś tam w ogóle nie ruszyłem. Nie braliśmy tego jeszcze i nawet nie wiedziałem, co oznaczyć w danych Tongue

W sumie wyszło mi 27 punktów... nie jest to szczyt moich ambicji, ale prawdę mówiąc więcej się nie spodziewałem. Za to z humanistycznego na pewno straciłem trzy punkty, a poza tym pewnie z listu urwą mi 2-3 Tongue Tak więc sądzę, że jakieś 70-72 punkty będą Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
06-02-2008 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Szkoła
Tomassen napisał(a):W sumie wyszło mi 27 punktów...
Chłopie po średniej 5.00 można się było więcej spodziewać Tongue
Ale spoko nie ma się co stresować ja próbne olewałem a z głownych miałem razem 87 pkt i dostałem się tak gdzie sobie wymarzyłem ;]
Ciekawe co wam dadzą na polski w tym roku, my mieliśmy ogród Big Grin

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
06-02-2008 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #26
Re: Szkoła
pablo napisał(a):Ale spoko nie ma się co stresować ja próbne olewałem a z głownych miałem razem 87 pkt i dostałem się tak gdzie sobie wymarzyłem ;]

o_0...

Jak w sumie będę miał +/- 80 pkt to będę zajebiście uhahany... Tongue 87 to marzenie...

Btw. Polskiego się nie boję, przed mat-przyr trzęsę portami...

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
06-02-2008 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Szkoła
Tomassen napisał(a):Polskiego się nie boję, przed mat-przyr trzęsę portami...
A ja własnie miałem na odwrót sytuacje. Wolałem matme niż polski co pokazały wyniki (47 pkt przyr. - 40 pkt pol.). Zapewniam jednak że wynik powyżej 80 i taka srednia jaką masz aktualnie, otwiera ci drzwi przed każdą szkołą Wink

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
06-02-2008 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Szkoła
Egzamin gimnazjalny to była parodia po prostu
Szkoda mi było weekendu majowego na naukę do tego dziadostwa, które i tak niewiele w moim życiu zmieniło.
Ja to jeszcze stresu związanego z nauką nie przeżyłam.
Matury się nie bałam, poszłam wyluzowana, ucząc się jedynie do ustnego angielskiego i zdałam naprawdę bardzo dobrze.
Na studiach ta sesja i wszystkie te zaliczenia też jakoś bezstresowo mi poszły. Ja jestem hedonistką, do tego strasznie leniwą. I właściwie robię tylko wymagane minimum, byle by się nie narobić, a i tak mieć zadowalające efekty Wink

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
07-02-2008 10:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Szkoła
Z tym egzaminem to prawda, jedyne co do niego zrobiłem to rozwiązałem, dwa może trzy próbne testy z jakieś tam gazetki i tyle, ot co. Wynik też nie był zły. Po co on jest - za bardzo nie wiem. Jednak najlepsze były nauczycielki z gimnazjum, które mówiły, 'Wy się uczcie do tego egazminu, bo taką maturę można poprawić, egzamin nie...No cóż.
07-02-2008 14:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #30
Re: Szkoła
pablo napisał(a):A ja własnie miałem na odwrót sytuacje. Wolałem matme niż polski co pokazały wyniki (47 pkt przyr. - 40 pkt pol.). Zapewniam jednak że wynik powyżej 80 i taka srednia jaką masz aktualnie, otwiera ci drzwi przed każdą szkołą Wink

Człowieku, jak będę miał 35 z matmy to idziemy się zalać, stawiam Big Grin

Futbolowa napisał(a):Ja jestem hedonistką

n00bquestion: co to znaczy?

MU_fan napisał(a):'Wy się uczcie do tego egazminu, bo taką maturę można poprawić, egzamin nie...

:lol:

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
07-02-2008 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości