Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Everton (21.11.2009)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #31
Re: PL: Manchester United 3-0 Everton (21.11.2009)
W pierwszej połowie brakowało nam błysku, klarownych sytuacji, wykończenia. Jednak druga połowa to już popis naszych umiejętności. Cała drużyna zagrała świetnie, tylko napad trochę od tej "świetności" odstawał. Owenowi po prostu trzeba stworzyć sytuację, on gry prowadzić nie będzie. A Wayne najbliższy mecz powinien zacząć od ławki, może go to obudzi.

Oceny:

VDS - ogromny spokój, bezbłędny.

Rafael - fajnie w ofensywie i ku mojemu zdziwieniu naprawdę solidnie w defensywie, chyba trochę nad tym elementem pracował.
Brown - kolejny dobry występ.
Vidić - profesor, oby tak dalej, takiego Vidicia potrzebujemy Smile
Evra - niesamowity, pewny w defensywie i niezmordowany w ofensywie. MOTM

Valencia - dryblować to on nie umie, ale zmysł do gry kombinacyjnej i szczęście do rykoszetów to ma Wink
Fletcher - no to chyba mamy bramkę sezonu. Poza tym bardzo dobra gra.
Carrick - świetne zawody, trochę lepszy od Fletcha.
Giggs - no i znowu Fergie na siłę wystawia go na skrzydle. Owszem, miał parę meczów w tym sezonie, gdy na skrzydle fajnie wyglądała ta jego gra, ale od paru meczów na lewym skrzydle mamy tylko Evrę.

Rooney - słabo, tak jak mówiłem, w najbliższym meczu czas na ławeczkę.
Owen - on błyszczy tylko bramkami, a że okazji dziś nie miał, to i był niewidoczny Wink

Rezerwowi:

Tutaj tylko bym chciał powiedzieć, że w przyszłym meczu od pierwszych minut chciałbym zobaczyć Obertana. Gibson i Scholes solidnie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-11-2009 08:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #32
Re: PL: Manchester United 3-0 Everton (21.11.2009)
Wydaje mi się, że gra Czerwonych Diabłów we wczorajszym meczu mogła się podobać. United miało przewagę praktycznie przez cały mecz. Jedynie w końcówce, Tofiki trochę przycisnęły, ale już było widać, że nasi czekali na końcowy gwizdek.
Zdominowaliśmy środek pola, co było zasługą bardzo dobrze grających Michael i Darrena. Boczni obrońcy świetnie włączali się do akcji ofensywnych. Troszkę gorzej funkcjonowały skrzydła. Giggs zagrał słabo, mimo to zaliczył asystę. Valencia również nie zachwycił, a strzelił bramkę i asystował przy trafieniu Fletcher.
Słabo wyglądał wczoraj atak. Rooney po raz kolejny rozegrał słabe zawody, a Owen? To nie Berbatov, on nie będzie wypracowywał akcji kolegom. On żyje z podań, a nie otrzymał ich zbyt wielu, tych kluczowych rzecz jasna.

VDS - pewnie i spokojnie

Rafael - świetnie włączał się do akcji ofensywnych, w obronie było trochę gorzej, jednak występ in +

Brown - kolejny bardzo dobry występ, co bardzo cieszy

Vidic - bezbłędny

Evra - ja nie wiem co on bierze, ale ja też tak chce Big Grin Przez 90 min latał tam i z powrotem. W obronie bezbłędnych, w ofensywie jak zawsze bardzo przydatny.

Valencia - na 7 crossów tylko jeden celny - bardzo słabo. Jednak świetnie pasuje do gry kombinacyjnej. Gdyby tylko umiał sobie kiwnąć obrońce byłoby dobrze

Fletcher - kolejny świetny występ. Jak zawsze świetny w defensywie (zaliczył 6 przejęć), no co najważniejsza bardzo ładnie rozgrywał. Na 68 podań, tylko 5 niecelnych to nam daje 93% celnych podań, co jest świetnym wynikiem. No i tam bramka. Cud, miód i orzeszki Smile MOTM

Carrick - nareszcie wrócił do swojej optymalnej dyspozycji. Kolejny bardzo dobry występ. Nie może się pochwalić taką dokładnością jak Fletcher, odbiorów też miał mniej, jednak po raz kolejny zagra bardzo dobrze. Oby tak dalej

Giggs - słabiutko... mam nadzieję, iż SAF przestanie wystawiać Ryana na skrzydło. Wprawdzie lepsza przeciętność Giggsa niż Naniego, ale często pod czas meczu brakuje nam tego skrzydła. Gdyby nie Evra, to ono by nie istniało. Zdecydowanie więcej Ryan daje nam grając w środku.

Rooney - słabizna... wydaje mi się że następne dwa trzy mecze powinien rozpocząć na ławce

Owen - tak naprawdę to chyba nie miał zbytnio okazji by się wykazać, tzn. wykorzystać sytuację wypracowaną przez kolegów.


Scholes - dał naprawdę fajną zmianę

Obertan - mam nadzieję, iż wkrótce otrzyma szanse gry od początku byśmy mogli bliżej się mu przyjrzeć.



Mój Blog: Pod presją czasu
22-11-2009 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #33
Re: PL: Manchester United 3-0 Everton (21.11.2009)
Foster26 napisał(a):Evra - ja nie wiem co on bierze, ale ja też tak chce Big Grin Przez 90 min latał tam i z powrotem. W obronie bezbłędnych, w ofensywie jak zawsze bardzo przydatny.

ja miałem wrażenie że lata i nadrabia za Giggsa :/

Foster26 napisał(a):Wprawdzie lepsza przeciętność Giggsa niż Naniego, ale często pod czas meczu brakuje nam tego skrzydła.

Tylko ,że tą przeciętność Giggsa zna większość zawodników a Nani jest szybszy i bardziej nie przewidywalny i nie raz zaskakiwał strzałem z dystansu, który zmieniony był na bramkę...
SAF musi dać Naniemu taki kredyty zaufania jak chociażby Nevillowi ,który wracał po kontuzji do formy niemal cały sezon :/ i wszystko było oki bo to Gary Wink

Mecz dobry. Fletcher wymiatała, Rafael i Evra czasami zastanawiałem się czy SAF Valenci i Giggs'a nie przesunął do środka, żeby nie przeszkadzali im latać po skrzydłach ... Owen tez dobrze, dla mnie lepiej niż Roo, Owen szukał gry ale trudno zrobić coś z niczego jak ciągle wrzutki a ciężko Roo czy Owenowi coś wygrać w powietrzu Tongue

I w końcu to czego mi zawsze brakowało ... strzały z gry które dały nam 3 pkt.
22-11-2009 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #34
Re: PL: Manchester United 3-0 Everton (21.11.2009)
Zdobyte 3 pkt i napradę ładna gra. Zdominowaliśmy srodek pola, goście nie stworzyli wczoraj wiekszego zagrożenia poza strzałami Sahy, które bez problemu wyłapał Edwin.
Obrona zagrała generalnie bez zarzutu, Vidic twardo(łokieć na łuk brwiowy bodajże Heitingi w jego stylu Wink ), Brown bardzo pewnie, można mieć pretensje jedynie do sytuacji gdy w dosyć prosty sposób dał się kiwnąć Luisowi. Evra kapitalnie, po 120 minutach w środe trochę się obawiałem jak będzie się fizycznie prezentował. Na szczęście moje obawy były niepotrzebne. Rafaela trzeba pochwalić za niesamowitą ambicję, czasem nawet zbyt dużą - jeśli mozna tak powiedzieć. Mam na mysli sytuację, gdy 2-3 min po żółtej kartce wchodził wslizgiem w Cahilla. Troszkę się wtedy podpalił i szczęście, że nie przejechał go po nogach. W ofensywie Rafael znakomicie, w defensywie przyzwoicie.
Środek pola to popis Fletchera i Carricka, dzielili na prawo i lewo i tym wygraliśmy mecz. Świetni w odbiorze, na rozegraniu, gra z pierwszej piłki. Na skrzydle coraz lepiej radzi sobie Valencia, widać, że jemu potrzebne są poprostu częste występy. Z meczu na mecz widać jego lepszą grę. trochę zgasł Ryan, ale nie można od niego wymagać, że co mecz będzie prowadził nas do zwycięstwa.
Średni występ Rooneya, jakiś taki bez wyrazu wczoraj. Zmarnował dogodną sytuację, gdy miał świetną piłkę na szesnastce i skiksował. Owen niewidoczny, miał 2 sytuacje, nie wykorzystał żadnej - słaby wystep.
22-11-2009 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #35
Re: PL: Manchester United 3-0 Everton (21.11.2009)
Dobry mecz w naszym wykonaniu. Można powiedzieć, że w pełni kontrolowaliśmy przebieg tego spotkania. Wreszcie zagraliśmy na zero z tyłu, no i wreszcie wpadło coś po strzale z dystansu. W pierwszej połowie dużo walki. Nie mogliśmy się wstrzelić, mimo iż akcje wyglądały bardzo ładnie. Druga połowa była lepsza. Dużo szybkich, ładnych akcji i dwa gole. Mogło być ich więcej, ale tym razem naprawdę nie powinniśmy narzekać.

fasol napisał(a):Zdominowaliśmy srodek pola, goście nie stworzyli wczoraj wiekszego zagrożenia poza strzałami Sahy, które bez problemu wyłapał Edwin.

Oprócz Saszki, dobre zawody rozegrał Rodwell, który (tak mi się wydaję) chciał się pokazać z dobrej strony na OT. Kilka nieudanych strzałów, ale w końcówce uderzył bardzo groźnie z pierwszej piłki, po krótkim słupku Edwina. Ma chłopak duży potencjał i jest to pewnie jego ostatni sezon w The Toffes.

VDS - bardzo pewny. - [7]
Rafael - bardzo dobrze w akcjach ofensywnych, w defensywie wczoraj nie było najgorzej. Jeśli popracuje jeszcze nad sobą w przyszłości może być z niego bardzo wiele pożytku. - [7]
Brown - trzyma formę. Kolejny prawie bezbłędny występ. - [7,5]
Vidic - bezbłędnie. Oby utrzymał wysoką dyspozycję na kolejne mecze. - [8]
Evra - jeśli Park ma trzy płuca, to ile ich ma Pat? Cztery, pięć Smile? Świetny mecz Francuza. To on głównie stanowił o sile naszego lewego skrzydła. MOTM. - [9]
Valencia gol i asysta. Mimo to wydaje mi się, że to nie jest pełnia jego umiejętności. Może grać zdecydowanie lepiej. - [7,5]
Fletcher - co za gol!!! Przepiękny. Pajęczyna zdjęta. Świetny mecz Szkota. Dużo przechwytów i odbiorów. -[8,5]
Carrick - kolejny dobry mecz Michaela. Trochę gorzej od Fletcha, ale razem z nim zdominowali środek boiska. Ładny gol. - [8]
Giggs - ładna asysta. Bez większego błysku. Evra wczoraj musiał za niego pracować na skrzydle. - [7]
Rooney - strzał w poprzeczkę, ale nic poza tym. Słabo. Może czas na krótki odpoczynek? - [6,5]
Owen - szukał podań, ale zbyt mało ich otrzymywał. Tak jak Roo. - [6,5]
Scholes - bardzo dobrze wprowadził się do gry. Dwie świetne długie piłki. - [7,5]
Obertan - czas, żeby zagrał w końcu od pierwszych minut. - [7]
Gibson - mało czasu na grę, praktycznie poza grą.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
22-11-2009 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości