Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Portsmouth 1-4 Manchester United (28.11.2009)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #16
Re: PL: Portsmouth vs Manchester United (28.11.2009)
Dosyć przeciętne spotkanie w naszym wykonaniu, trochę szczęścia i w efekcie fajny wynik.

Kuszczak - jeden z trzech najlepszych zawodników na boisku. Kilka świetnych interwencji [ 8 ]

Neville - solidnie w defensywie, kilka razy podłączył się do akcji ofensywnych [ 6.5 ]
Vidić - marnie, nie obyło się bez tradycyjnego ścięcia z trawą [ 6 ]
Brown - tylko niewiele lepiej [ 6.5 ]
Evra - trochę zawiódł. Jeden naprawdę poważny bubel w defensywie [ 6 ]

Valencia - kolejny bardzo dobry mecz. Świetnie się odnajduje w grze kombinacyjnej i potrafi doskonale ruszyć z kontrą [ 8 ]
Carrick - bez wyrazu, jakby mu się niezbyt chciało [ 6 ]
Scholes - podobnie jak Carrick, ale starał się coś ugryźć w ofensywie [ 6 ]
Fletcher - tylko trochę lepszy niż jego partnerzy z drugiej linii [ 6.5 ]
Giggs - powiedział po pierwszje połowie, że kiepskawo, ale druga część zdecydowanie na plus [ 7 ]

Rooney - nie ma co więcej komentować - 3 bramki [ 8 ]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-11-2009 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #17
Re: PL: Portsmouth 1-4 Manchester United (28.11.2009)
Dobry mecz, moglismy wygrac wyzej. Karny dla Pompey z kapelusza...

Kuszczak - 4 co najmniej bardzo dobre interwencje. Kuszczak > Foster. - 8

Neville - dobrze z tyłu, nieźle z przodu, ale nie przystoi mu symulowac... - 6,5
Brown - dobry mecz Wesa, ale niczym sie nie wyróżnił - 6,5
Vidic - troche bezmyslnie, slabo dzis - 6
Evra - dobrze w ofensywie, slabo na obronie - 6,5

Valencia - jeden z najlepszych na boisku, swietne rajdy, wszystko zywo i zaangazowaniem - 7,5
Carrick - dzis najslabszy na boisku - 6
Scholes - kilka kasliwych strzałow, wystep zdecydowanie na plus - 7
Fletcher - z sercem i poswieceniem, o to chodzi Darren - 6,5
Giggs - tragiczna I polowa, genialna II.Cudne asysty, wywalczyl karnego. MoTM - 8

Rooney - 3 bramki mowia same za siebie. Choc stac Wazze na 2 razy lepszy wystep - 8

Nasza ekipa wyjazdowa - 10/10, jak zwykle byli niesamowici!

LUHG
28-11-2009 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #18
Re: PL: Portsmouth 1-4 Manchester United (28.11.2009)
W pierwszej połowie zagraliśmy słabo. Mimo, że mieliśmy trzech zawodników w środku pola to nie potrafiliśmy stłamsić rywali.
W drugiej połowie było już znacznie lepiej. Zaczął grać Giggs, Valencia wymiatał na skrzydle, Carrick, Scholes i Fletcher się ogarnęli. Rooney zrobił to co do niego należało. Kuszczak świetnie spisywał się w bramce.
Ogólnie rzecz mówiąc mecz bardzo przeciętny, jednak najważniejsze, że 3 pkt jadą na Old Trafford.

Kuszczak - bardzo dobre spotkanie. Interwencja z drugiej połowie, po raz kolejny pewnie pozwoli mu zdobyć nagrodę za najlepszą paradę w sezonie.

Neville - parę błędów w obronie zaliczył, szczególnie w pierwszej połowie. W II było już lepiej. Parę razy ładnie się podłączył do akcji ofensywnych

Vidic - nie było to najlepszy występ w jego wykonaniu. Kilka błędów się przytrafiło... Jednak było też sporo dobrych i ważnych interwencji

Brown - j.w.

Evra - jeden poważny błąd w obronie, poza tym było dobrze. Jak zawsze bardzo aktywny w ofensywie. Cieszy mnie, że coraz częściej próbuje strzałów.

Valencia - bardzo dobre spotkanie. Jak dla mnie było to jego najlepszym meczu w barwach United. Kilka świetnych rajdów między bezradnymi obrońcami. Gdyby jeszcze tylko używał lewej nogi byłoby super

Carrick - w pierwszej połowie słabo, w drugie się trochę ogarnął, jednak ogólnie poniżej oczekiwań...

Scholes - trochę lepiej niż Michael

Fletcher - dziś już nie było tak dobry jak ostatnio. Dostosował się poziomem do kolegów po fachu.

Giggs - w pierwszej połowie bardzo słabo. W II było już znacznie lepiej. Parę fajnych udanych kiwek, dwa świetne zagrania do Rooney, z czego po jednym padła bramka. Wywalczył karnego. Strzelił z wolnego. Szkoda, tylko że w pierwszej grał piach...

Rooney - pewnie wykorzystał oba karne. Do tego strzelił jedną bramkę z akcji. Stać go na więcej, ale nie ma co marudzić

MOTM? No właśnie tu mam problem. Rooney strzelił 3 bramki, Valencia napędzał nasze ataki i grał bardzo dobrze, no i Tomek, który bronił dziś rewelacyjnie. Mój głos idzie na Tomka, zasłużył sobie Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
28-11-2009 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: PL: Portsmouth 1-4 Manchester United (28.11.2009)
Był to bardzo dziwny mecz - bo mecz w zasadzie tylko kilku piłkarzy. W pewnym momencie np zapomniałam, że Carrick jest na boisku, jak go przypadkiem zobaczyłam, to pomyślałam - yyy to on gra?? Mam nadzieję, że to jakaś taka jednorazowa wpadka z jego strony, bo grał bardzo słabo. Fletch lepiej od niego choć też bez rewelacji.
Najbardziej podobali mi się Valencia, Kuszczak, Giggs i Roo. Zagłosowałam na Roo na MOTM, ale chyba Giggs zasłużył bardziej - taka legenda strzela 100 gola w 36 urodziny i jeszcze wypracowuje karnego i zalicza asystę. I choć pierwsza połowa była w jego wykonaniu słaba, to druga mnie rozwaliła, kocham takiego Giggsa Big Grin
Tomek bronił super, miał jak zwykle jeden czy dwa słabe wykopy, ale ogólnie sobie dziś sporo pobronił i pokopał. Ze 3 interwencje miał naprawde rewelacyjne, mam wątpliwości czy Foster by je wybronił. Bo Saar myślę, że tak. Mam nadzieję, że Fergie będzie częściej stawiał na Tomka, on owszem popełnia czasem drobne błędy i wciąż mógłby sie nauczyć lepiej kopać, ale to też sprawa pewności siebie, ogrania... na tyle szans ile on otrzymał w porównaniu do Fostera, Tomek wypada lepiej.
Jestem wielką fanką Valencii! Zresztą byłam nią od początku i co mecz mówię, jak to on sie rozwija, hehe. Ale naprawde chłopak jest fajny, szybki, waleczny i coraz bardziej skuteczny. Będzie z niego ważna postać!
No i Roo! Wreszcie dużo goli w jego wykonaniu. Nie jest tak szybki jak być powinien i wciąż nie grał tak jak potrafi, ale za to był skuteczny. I to jest cholernie ważne. I mówiłam przed meczem, że powinno to byc spotkanie na przełamanie dla niego - i było! Smile Teraz niech to utrzyma, chce by to był nasz wyraźny lider i mam nadzieje, że w najbliższych meczach wróci do tego co potrafi i to udowodni!

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
28-11-2009 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lame_Mode Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 0
Post: #20
Re: PL: Portsmouth 1-4 Manchester United (28.11.2009)
Przepraszam... czy wiadomo już za co był ten karny dla Portsmouth? : |

Kuszczak genialnie grał, myślę, że kibice to docenią i zaczną gwizdać na Fostera, bo SaF chyba jednak dalej będzie wystawiać Tościka : (
28-11-2009 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #21
Re: PL: Portsmouth 1-4 Manchester United (28.11.2009)
Karny był za faul Vidica. A kibice mają to do siebie, że nie gwiżdżą na swoich piłkarzy.
Cytat:na tyle szans ile on otrzymał w porównaniu do Fostera, Tomek wypada lepiej.
Dodałbym "w tym sezonie".

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-11-2009 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: PL: Portsmouth 1-4 Manchester United (28.11.2009)
No tak w tym sezonie. Choć zanim Foster przyszedł do klubu Tomek też bronił dobrze. W momencie przyjscia Fostera zaliczył kilka niepewnych występów, nie że zawalał na amen czy coś, zawsze miał dobry refleks do obrony groźnych strzałów, ale był nierówny jeśli chodzi o resztę, obrona sie nie kleiła jak grał, te wykopy, itp. ale teraz jest lepiej, to jest wszystko kwestia ogrania, nabrania pewności siebie, w sumie to dotyczy obydwu, Foster teraz zawalił kilka goli i stracił pewność siebie, a Tomek na tym zyskał Wink Może jakby Foster dostał jeszcze kilka szans pod rząd to by było inaczej. A może jakby Tomek zagrał 5-6 spotkań to też by było inaczej... któż to wie.
Ale dziwie sie troche Fergiemu, Howarda wypiepszył z klubu po jednym błędzie a na Fostera stawia. Tomka tez trzyma bardzo długo. Widzi w nich coś.

Żałuję trochę, że Fergie nie wyśle jednego z nich na wypożyczenie na pół roku, a drugim częściej nie gra w klubie, wtedy by obaj mieli zaliczonych więcej występów i możnaby więcej o nich powiedzieć. Ale trzeba zaufać Fergusonowi, że wie co robi.

PS Na swoich piłkarzy gwiżdzą tylko Włosi.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
28-11-2009 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: PL: Portsmouth 1-4 Manchester United (28.11.2009)
Howarda wyrzucił po słabszym okresie, nieporozumieniem było stawianie na Carrolla.
Po tym meczu mam nadzieje że Kuszczak, zacznie dostawać więcej szans w meczach o większą stawkę. W grze na linii mało bramkarzy może się z nim równać, i widać postęp w stosunku do poprzedniego sezonu bo był bardziej pewny niż zwykle na przed polu.

Cieszą bramki Rooneya, tylko szkoda że dwie z karnych. Stać go na więcej, ale nie ma co narzekać oby to go odblokowało.

Zadziwia też Giggs, wydawało się że poprzedni sezon, to będzie jeden z ostatnich, gdzie będzie miał grać końcówki. Tymczasem stanowi o sile zespołu, w dodatku biega,drybluje jak za dawnych lat.
29-11-2009 01:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #24
Re: PL: Portsmouth 1-4 Manchester United (28.11.2009)
Mecz przeciętny w naszym wykonaniu. Momentami gra zupełnie się nie kleiła naszym, na szczęście w porę się ogarnęliśmy i później było już ok. Cieszy hattrick Rooneya, setny gol Giggsa i występ Kuszczaka :shock:.

Kuszczak - świetny występ. Na początku meczu zaliczył dwa niecelne wykopy, ale później już było coraz lepiej. Bardzo pewny. Prawie wyciągnął karnego. Wspaniała interwencja po strzale Utaki. Po takim występie powinien dostać więcej szans. MOTM. -[8]
Neville - dobry mecz naszego kapitana. W tym sezonie spisuje się znacznie lepiej niż w poprzednim, włączył się kilka razy do akcji ofensywnych. - [6,5]
Vidic - kilka dobrych i ważnych interwencji. Poniewierał tam tego Dindane, jeden trochę głupi faul. Po pierwszej połowie miałem obawy, czy nie skończymy tego meczu w dziesiątke... - [6]
Brown - wydaję mi się, że zagrał lepiej od Vidy. Bez większych błędów. Pewny punkt zespołu. - [6,5]
Pat - dzisiaj przeciętnie. Jedna głupia strata, która mogła się skończyć nawet utratą bramki. - [6,5]
Carrick - jak dla mnie, najsłabszy dzisiaj na boisku. Nie widoczny. - [6]
Fletcher - walecznie. Trochę lepiej, od Michaela, jednak to nie było to, do czego nas przyzwyczaił. Dziwię się, że nie dostał kartki, mimo, że w jednej z akcji pokopał tego Boatenga :twisted: - [6,5]
Scholes - według mnie najlepiej z naszych środkowych pomocników. Kilka groźnych strzałów. -[7]
Giggs - ładny gol, piękna asysta i wywalczony karny. O pierwszej połowie nie ma co mówić, bo tak grał, że chciałem, aby SAF go zmienił. - [8]
Valencia - kolejny dobry mecz. Kręcił obrońcami. Dużo nie brakło, a zdobyłby bramkę. - [7,5]
Roo - chyba już wiemy kto powinien wykonywać karne. Dobry mecz. Może wreszcie się odblokował. - [8]

Portsmouth było ciężkim przeciwnikiem. Stwarzali sobie dużo okazji, brakowało jedynie skuteczności (sam Dindane oddał z 6 strzałów). Jeśli ją poprawią mogą skutecznie walczyć o utrzymanie w EPL. Odrodził się tam Boateng, który zupełnie zgasł w Tottenhamie. Wydaje się być kluczową postacią dla swojego zespołu.

Najważniejsze, że mamy trzy punkty. Zobaczymy co dzisiaj zagra Chelsea...

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
29-11-2009 09:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #25
Re: PL: Portsmouth 1-4 Manchester United (28.11.2009)
Słaba pierwsza połowa w naszym wykonaniu, w drugiej już lepiej. Jednak generalnie nie zasłużyliśmy na tak wysoką wygraną. Postawę sędziego i naszego środka pola przemilczę.

Kuszczak - bezbłędny, był bardzo pewny siebie i to było widać w jego grze. No i ten niesamowity refleks :shock: MOTM

Neville - solidnie, jednak nic poza tym.
Vidić, Brown - kilka błędów, kilka dobrych interwencji, nie było źle.
Evra - dobrze w ofensywie, lecz w defensywie nieco gorzej.

Valencia - świetne spotkanie w jego wykonaniu. Dryblować nie umie, ale ma niesamowity zmysł do gry kombinacyjnej.
Scholes, Fletcher, Carrick - cała trójeczka poniżej swoich możliwości. Najsłabiej Carrick, najlepiej Scholes.
Giggs - bardzo słaby początek spotkania, jednak z czasem się rozkręcał i finał był piękny 100. bramka w Premier League Smile

Rooney - nie wyróżniał się, ale trzy bramki strzelił, to najważniejsze.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-11-2009 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości