Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulki
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #121
Re: Koszulki
A myślisz, że oficjalne produkty United chodzą po 60 zł?

Jak chcesz mieć oryginał, to kup sobie w Megastore przez neta np. i tam jest opcja, żeby Ci pobrudzili plecy napisem Ronaldo. Na Allegro raczej nie znajdziesz takiej koszulki.

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
12-08-2008 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #122
Re: Koszulki
Anirin napisał(a):to kup sobie w Megastore przez neta
Albo w sklepach sportowych typu Go&Sport, Megasport. W centrach handlowych takie sklepy są. Jednak poniżej 200 zł takiej koszulki nie będzie. Pisałem już o tym wielokrotnie, ale widzę, że nie czytacie tego tematu od początku i zadajecie pytania. Za 60 zł to jest owszem oficjalny produkt ze stadionu X-lecia


Fan United od 1992 roku
12-08-2008 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #123
Re: Koszulki
http://www.iss-sport.pl/shop,search,1,c ... bz07ZXg9MQ
Dla chcącego nic trudnego^^ Tutaj masz pewne i oryginalne, choć wydatek większy.
Ja posiadam Allegrowską podróbkę, z której jestem zadowolona. Jedyna wada to to, że logo AIG jest strasznie cienkie, przez co popękało.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
12-08-2008 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #124
Re: Koszulki
Kisia92 napisał(a):http://www.iss-sport.pl/shop,search,1,c ... bz07ZXg9MQ
Dla chcącego nic trudnego^^ Tutaj masz pewne i oryginalne, choć wydatek większy.
Ja posiadam Allegrowską podróbkę, z której jestem zadowolona. Jedyna wada to to, że logo AIG jest strasznie cienkie, przez co popękało.

Ja tam kupiłem w pełni oryginalną koszulkę, sprowadzaną z Manchesteru - za 150 złotych. Obie sprzed 2 sezonów, biała i czerwona. Poza tym jakoś nie widzę różnicy w tej za 250 i tej z allegro za 130, obie się prezentują i zachowują mniej więcej normalnie. Przynajmniej ja nie widzę takiej różnicy.
12-08-2008 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #125
Re: Koszulki
Cytat:Przynajmniej ja nie widzę takiej różnicy.
Bo takiej różnicy wizualnej nie ma. Jedyna wada w moim odczuciu to właśnie nadruki, które tak jakby 'odstają' przez co są gorszej jakości. Dla porównania posiadam vodafone, która jest cała pozaciągana ale nadruk nietknięty.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
12-08-2008 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #126
Re: Koszulki
Kisia92 napisał(a):przez co są gorszej jakości.
A materiał jest na pewno taki sam? To Nike tyle wydaje na badania, żeby się lepiej piłkarzom kopało, a chińczycy w podróbce szyją z tego samego? Nie sądzę. Aczkolwiek np z tego sezonu koszulka jest świetnie wykończona, nic się nie dzieje z nią, nie ma nawet co porównywać do t-shirtów znanych firm z galerii handlowych typu reporter, house, diverse czy inne za które trzeba sobie zapłacić, a tak naprawdę to barachło. W meczowej naprawdę da się odczuć, że ktoś zadbał nad jakością. Zresztą kilka lat temu kupiłem kurtkę zimową za ogromne pieniądze- taką jak Fergie chodzi i po kilku sezonach wciąż wygląda jak nowa mimo iż mocno eksploatowana.


Fan United od 1992 roku
12-08-2008 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #127
Re: Koszulki
Cytat:nie ma nawet co porównywać do t-shirtów znanych firm z galerii handlowych typu reporter, house, diverse czy inne za które trzeba sobie zapłacić, a tak naprawdę to barachło.
To ja nie wiem gdzie kupujesz koszulki z tych firm za taka kasę^^
Cytat:z tego sezonu koszulka jest świetnie wykończona, nic się nie dzieje z nią,
Masz na myśli podróbkę czy oryginał?
Cytat:A materiał jest na pewno taki sam?
Nie mam oryginalnej więc porównać nie mogę, ale ta którą posiadam(06/07) mnie satysfakcjonuje. Cały rok w niej zapierniczałam na W-Fie i dawała rade(no i daje nadal)

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
13-08-2008 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #128
Re: Koszulki
Kisia92 napisał(a):Masz na myśli podróbkę czy oryginał?
Jasne, że mówię o oryginale.
Kisia92 napisał(a):To ja nie wiem gdzie kupujesz koszulki z tych firm za taka kasę^^
Nie rozumiem pytania. Nie mówię, że są jakieś nadzwyczajnie drogie, ale te materiały to nic specjalnego.


Fan United od 1992 roku
13-08-2008 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #129
Re: Koszulki
sebos napisał(a):Nie rozumiem pytania. Nie mówię, że są jakieś nadzwyczajnie drogie, ale te materiały to nic specjalnego.
ja nie narzekam :}= ale już koniec OT ;]

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
13-08-2008 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #130
Re: Koszulki
Koszulki z reportera, croppa czy diverse są często w cenie zwykłych targówek, czasem ciut droższe czasem nawet tańsze.

Materiał tez prawie ten sam, największa róznica to metka Tongue

Ja mam 2 koszulki United. Obie z długim rękawem, obie używane i kupione na allegro. Na pewno są to firmówki Nike (wszystkie metki na miejscu) czy meczówki nie wiem. Gra się w nich świetnie. Niby cienka bluzka a mozna na lajcie grac jak jest 5 stopni.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
13-08-2008 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #131
Re: Koszulki
Rafcio napisał(a):Niby cienka bluzka a mozna na lajcie grac jak jest 5 stopni

One raczej chłodzą niż grzeją.

Ja mam 2 modele koszulki United, ale grałem tylko w 1, z sezonu 07/09 i muszę przyznać, że jest niesamowita, bo godzinie gry, zdejmuję koszulkę, co prawda jest mokra, ale plecy suchutkie, dobrze odprowadza pot.
13-08-2008 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #132
Re: Koszulki
mlody_unw napisał(a):One raczej chłodzą niż grzeją.

Nie wiem czy chłodzą czy grzeja. Wiem, że jak grałem na w-fie w piłke, pizgało jak cholera, kumple grali w kurtkach, bluzach z kapturem i bylo im zimno a ja w tej bluzce i lajtowo sie gralo.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
14-08-2008 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #133
Re: Koszulki
Rafcio napisał(a):a ja w tej bluzce i lajtowo sie gralo.

Może ... no wiesz ... podnieciłeś się Wink
14-08-2008 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #134
Re: Koszulki
A przypadkiem te koszulki nie mają za zadanie dopasować się do warunków, w sensie trzymać ciepło kiedy zimno nie przyjmować kiedy gorąco? Tongue

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
15-08-2008 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smyq Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #135
Re: Koszulki
Witam, dostałem w prezencie koszulkę Manchester United i teraz mam pytanie czy jest ona oryginalna? O to aukcja do niej http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vie...0279492677. Myślę iż jest to niestety podróbka ale mogę się mylić. Czekam na odpowiedziSmile
21-08-2008 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości