Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulki
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #436
Re: Koszulki
Z powodu tego incydentu rozważamy nawet zamknięcie tematu.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-11-2009 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rosalie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #437
Re: Koszulki
Bati10, dobrze wiesz o co mi chodziło z tą 'durną' koszulką.
Poprosiłam tylko, żeby koledzy się nie sprzeczali, bo naprawdę o koszulkę z allegro to raczej nie warto nie? Big Grin
04-11-2009 07:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #438
Re: Koszulki
To może ja się wypowiem, bo kupowałem już 2 koszulki z tych za 69,99 z allegro (żadna nie była dla mnie, ale miałem je w ręku Wink )

Wyglądają wiarygodnie i świetnie nadają się do gry, więc uważam, że warto kupić taką koszulkę. No i trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo przesyłka potrafi iść nawet około miesiąca.
04-11-2009 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rosalie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #439
Re: Koszulki
Więc, poza tą przesyłką wszystko powinno być pięknie?
04-11-2009 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #440
Re: Koszulki
Tak. Na stronie tej aukcji pisze, że termin realizacji zamówienia to ok. 14 dni roboczych.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-11-2009 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #441
Re: Koszulki
Patrząc na away z 1910 roku, ciekawe czy będzie kolejny remake tym razem away http://www.historicalkits.co.uk/Manches ... ange-o.gif ten i będzie taki http://i37.tinypic.com/b7jekj.png

LOVE UNITED!
12-11-2009 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #442
Re: Koszulki
Oby nie, jak Wigan... Chciałbym coś w stylu, gdy na koszulkach widniało logo Sharp. Ci z Nike mogli by sie postarac w przyszłym roku i zrobic cos naprawde unikalnego,a nie powielac jeden schemat...

LUHG
13-11-2009 00:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #443
Re: Koszulki
Cytat:To może ja się wypowiem, bo kupowałem już 2 koszulki z tych za 69,99 z allegro (żadna nie była dla mnie, ale miałem je w ręku Wink )

Wyglądają wiarygodnie i świetnie nadają się do gry, więc uważam, że warto kupić taką koszulkę. No i trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo przesyłka potrafi iść nawet około miesiąca.
Co to oznacza wyglądają wiarygodnie ? :> Bo jeśli wiarygodne = oryginalne to nigdy w to nie uwierzę. Sam zresztą miałem kiedyś taką koszulkę z allegro, a później kupiłem w Anglii kilka oryginałów i wiem jaka jest różnica.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-11-2009 09:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #444
Re: Koszulki
Przecież wiadomo, że nie są oryginalne. Mogą być co najwyżej dobrze wykonaną podróbką. Bo nic nie stoi na przeszkodzie, żeby taka koszulka była z dobrego materiału. Podróbki też bywają bardzo różnej jakości.
A do oryginału nie ma co porównywać, bo rzeczy adidasa, nike czy reeboka to zawsze jest najwyższa półka i w takich galeriach handlowych, gdzie są same markowe ubrania biją na głowę jakością 90 % sklepów. Czasem żałuję, że nie można sobie kupić eleganckiego swetra czy spodni w pumie chociażby.


Fan United od 1992 roku
13-11-2009 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #445
Re: Koszulki
No na swój sposób oryginalne są, bo przecież widnieje na nich znaczek Nike, ometkowana też jest.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
13-11-2009 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #446
Re: Koszulki
michal85 napisał(a):Co to oznacza wyglądają wiarygodnie ? :>

Chodziło mi o to, że ktoś kto na co dzień nie ma styczności z oryginalnymi koszulkami piłkarskimi w pełnego tego słowa znaczenia może mieć problemy z doszukaniem się różnic pomiędzy oryginałem oryginałem, a oryginałem z allegro Wink
13-11-2009 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #447
Re: Koszulki
co do koszulek te z allegro są oryginalne tylko że to są repliki dlatego ich cena nie jest tak wysoka jak oryginał ... w Anglii taką koszulkę która jest na allegro można kupić za 15-20 funtów a jak się trafi to i jeszcze niżej. A prawdziwe koszulki zaczynają się od jak dobrze pamiętam 200zł czy jak kto woli 50-60 funtów ... koszulka jest na pewno oryginalna bo jest robiona przez nike tylko że to nie jest ten sam materiał co latają w nich zawodnicy ... jak ktoś taką chce to musi przygotować się na wydatek ok 300zł (z przesyłką)

Tomek91 napisał(a):To może ja się wypowiem, bo kupowałem już 2 koszulki z tych za 69,99 z allegro

ja taką mam czy tyle kosztowała to dokładnie nie wiem bo dostałem od brata w prezencie ale raczej to jest ta bo wątpię aby brat wyłożył 300zł Wink

Ogólnie wszystko oki ale tak jak pisałem wcześniej to jest replika i jest robiona na moje oko z gorszego gatunkowo materiału ... trochę się sprzedawało to wiem, a powiem więcej niektóre podróbki miałem lepsze niż niby "oryginały" z dobrych markowych sklepów Wink

W sklepach też jest masa podrób ale cóż takie czasy Wink poza tym szczerze to nie pamiętam kiedy bym kupił buty czy koszulki w polskich "firmowych" sklepach Wink wolę zaufać koleżką lub ściągnąć coś z zagranicy
14-11-2009 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #448
Re: Koszulki
bobsley napisał(a):poza tym szczerze to nie pamiętam kiedy bym kupił buty czy koszulki w polskich "firmowych" sklepach
Polskie firmowe sklepy typu ravel, reserved itp to jedno, wielkie dziadostwo. Już tu o tym pisałem, bo zajmuje się tą branżą i znam te materiały doskonale. Polskie firmy z angielskimi nazwami to totalny wyzysk, gdzie sweter, który ich kosztował w Chinach 2 zł jest sprzedawany za 250. Mówię o firmach uznawanych za młodzieżowe i o przystępnych cenach. Bo vistula czy próchnik to już inna bajka, ale to normalne.
Ale tak jak wyżej powiedziałem- marki sportowe powszechnie znane produkują rzeczy naprawdę porządne. Wynika to z surowej kontroli jakości. Adidas sobie nie pozwoli na wprowadzenie szmelcu. Jasne, że zdarzy się zawsze jaki bubel, ale to nieuniknione. Poza tym te firmy również maja różne poziomy jakości co się wiąże z ceną. Wystarczy podać przykład korków. Profesjonalne kosztują 800 zł, ale możesz kupić identyczne, ale z gorszego materiału za np 250. Wszystko zależy od wymagań klienta. Tak samo chociażby jest z piłkami.
bobsley napisał(a):Ogólnie wszystko oki ale tak jak pisałem wcześniej to jest replika
Masz rację, jest coś takiego jak replika, tylko że kupując na allegro nie da się stwierdzić czy jest to produkowana przez nike replika, czy egipska podróbka.


Fan United od 1992 roku
14-11-2009 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #449
Re: Koszulki
sebos_krk napisał(a):Masz rację, jest coś takiego jak replika, tylko że kupując na allegro nie da się stwierdzić czy jest to produkowana przez nike replika, czy egipska podróbka.

tak ale ogólnie polega to na tym,że w Anglii kupiłem taką replikę osobiście i dostałem teraz i porównując jest to to samo a nie oszukujmy się masa ludzi robi hajs na tym, że kupuje w Anglii a sprzedaje na allegro w Polsce i przebijają grubo kwoty, które tam wyłożyli a na polskie realia to i tak jest tanio Tongue

sebos_krk napisał(a):Ale tak jak wyżej powiedziałem- marki sportowe powszechnie znane produkują rzeczy naprawdę porządne. Wynika to z surowej kontroli jakości.

dokładnie a wtedy takie rzeczy z naprawdę nie raz drobnymi urazami są sprzedawane za 20-40% wartości w promocjach ... sam wiem bo kupowałem masę butów w SportDireckt za 15-25 funtów a w Polsce sprzedawałem za minimum 200zł a ludzie niemal bili się o te buty i dziekowali mi za to że tak tanio i tak zajebiste rzeczy zwożę hahaha a ja w sumie minimum to miałem 100% przebitki ale cóż klient był zadowolony Wink

Ciuchy, ciuchami ale jaki hajs jest na perfumach to się w pale nie mieści np. 80 funtów i kupujesz 2 Armani Black Code a trzeci do tego gratis a w Polsce sprzedajesz od 170 do 220 ( w zależności jakiego masz klienta) i w sumie sprzedając nie raz jeden perfum (brałem tylko 100mln) oddaje Ci się tyle ile wyłożyłeś na 3 Wink

Piękne czasy były ale Anglia mi się znudziła i wróciłem do Polski ale nie ukrywam jedno co mnie ciągnie tam znowu to zakupy bo z resztą tak kolorowo nie było ... zwłaszcza jak się mieszkało w Londynie i się do Pubu chodziło w koszulce United ... raz buty ładne za to dostałem Wink ale warto było!

Wspomnienia bezcenne a siniaki szybko schodzą Wink
14-11-2009 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
whtt Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #450
Re: Koszulki
A są może koszulki Redcafe ? Big Grin
15-11-2009 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości