Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulki
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #511
Re: Koszulki
Mi też się bardzo podobają, prostota przede wszystkim Wink

Tylko z tą bluzą bramkarską trzeba coś zrobić.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-07-2010 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #512
Re: Koszulki
W tamtym roku też było narzekanie na tą niebieską, a później i tak się jakoś udało przyzwyczaić. Wink

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
14-07-2010 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #513
Re: Koszulki
Kołnierzyk <3 Wreszcie można by powiedzieć Wink
14-07-2010 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #514
Re: Koszulki
Jeżeli to już oficjalnie to moge powiedzieć jedno - ciesze sie z kołnierzyka, naprawde, taki swoisty oldskul, kojarzy mi sie ze starymi czasami jak jeszcze Eric czy Keane grali Wink

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
14-07-2010 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #515
Re: Koszulki
<ściana> <ściana>

Wystarczający komentarz dla koszulki bramkarskiej...

Gdzie jest Groszek?
14-07-2010 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #516
Re: Koszulki
Brakuje tylko ogona z tyłu i wypisz, wymaluj tygrysek.
Nie postarała się firma Nike.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
14-07-2010 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #517
Re: Koszulki
Po sezonie będzie można zrobić kompilkę z interwencjami bramkarskimi, a jako podkład muzyczny posłuży nieśmiertelne "Eye of the tiger".

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
15-07-2010 09:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #518
Re: Koszulki
Dobra - pokazali już oficjalnie nowe koszulki i powiem tak:
Zajebiście! Pełen oldskul, już zadzwoniłem do kumpla brata który siedzi w UK żeby mi kupił przy najbliższej okazji Smile Kołnierzyk <3

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
15-07-2010 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #519
Re: Koszulki
Cytat:Każdy wie, że to azjatycka robota, ale skoro wiernie oddaje wygląd prawdziwej koszulki MU to czemu nie. :lol:
Bo materiał do dupy ?

W tym roku kupiłem już kilka koszulek United, więc pewnie odpuszczę. Zresztą mało kiedy kupowałem trykot zaraz po premierze - szkoda mi kasy Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
15-07-2010 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #520
Re: Koszulki
manfan95 napisał(a):Szczerze powiedziawszy nie wiem jak z materiałem, bo ja też nigdy nie kupuję na tych aukcjach po premierze.
Ale na jakich aukcjach po premierze? Przecież to wszystko są podróbki, obecnie na allegro są może 3-4 aukcje z oryginalną koszulką z poprzedniego sezonu. O nowych to nie rozśmieszajcie ludzi, nie sądzę by sklepy Nike to miały już w sprzedaży w Polsce
Więc na allegro materiał wszędzie taki sam, warto zainwestować w oryginał, bo akurat koszulki meczowe są świetnej jakości. Na szczęście nie płaci się tylko za herb i fajkę.


Fan United od 1992 roku
15-07-2010 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #521
Re: Koszulki
manfan95 napisał(a):Ja tam w ogóle jakoś w sklepach Nike nie widzę koszulek klubowych. Kiedy się wchodzi do Adidasa to pełno Hiszpanii, Niemiec, Bayernu, Chelsea, a Manchesteru nigdzie nie ma.

Jak to nie ma? :shock:
Często w sklepach Nike są koszulki i inne akcesoria Manchesteru, Barcelony , czy reprezentacji Brazylii. niestety nie są one tanie, (cena zbliżona do Megastore) więc sam kupuję takie rzeczy na allegro.
16-07-2010 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #522
Re: Koszulki
W Warszawie, z dwa miesiące temu było sporo rzeczy United- bluzy, kurtki, koszulki, piłki itp. Teraz nie orientuję się jaka jest sytuacja.
16-07-2010 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #523
Re: Koszulki
sebos_krk napisał(a):O nowych to nie rozśmieszajcie ludzi, nie sądzę by sklepy Nike to miały już w sprzedaży w Polsce

Nie wiem jak sklepy Nike ale w ISS już są nowe koszulki z tego co widzę.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
16-07-2010 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #524
Re: Koszulki
fidain napisał(a):w ISS już są nowe koszulki z tego co widzę.
Spakojna, produkt na zamówienie od 7 do 14 dni Wink

Ja tylko żałuję, że białe i czarne nie mają tej nowej linii stylistycznej.


Fan United od 1992 roku
16-07-2010 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #525
Re: Koszulki
manfan95 napisał(a):No wiesz, nie każdy ma pieniądze, żeby kupić taką meczówkę z megastore za 50 funtów. Niektórzy po prostu wolą kupić taką podróbkę z allegro, która do złudzenia przypomina oryginał i tylko posiadacz wie, że jest z Azji. ; )

Ja tam w ogóle jakoś w sklepach Nike nie widzę koszulek klubowych. Kiedy się wchodzi do Adidasa to pełno Hiszpanii, Niemiec, Bayernu, Chelsea, a Manchesteru nigdzie nie ma.
Ja dlatego nie kupuję koszulek zaraz po premierze. Nie żeby mnie nie było stać, ale ponad 40 Ł zwyczajnie nie jest taki plajstik (jak mawia moja mamiczka) wart. Poluję raczej na okazje, w Londynie kupiłem sobie ostatnio niebieską koszulkę za 15 Ł, a kilka tygodni temu nabyłem czerwoną "V-kę" z zeszłego sezonu (długi rękaw i 5 FERDINAND na plecach) z megastore za 19.99Ł. Ogólnie to warto być zapisanym w megastore bo niekiedy przychodzą ciekawe okazje dla "klubowiczów".

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
16-07-2010 14:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości