Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #16
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
Jeszcze ze 2 lata temu powiedziałbym, że młody Gill jest najsłabszym graczem akademii. Przez ostatni rok zanotował jednak spory postęp, ale i tak wątpię, żeby kiedykolwiek przebił się do pierwszej drużyny United. Być może skończy jako rzemieślnik na zapleczu PL...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-12-2009 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #17
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
Tak czy siak, szans na występ wielkich nie ma. Stawiam na środek obrony złożony z dwóch środkowych pomocników- Carricka i Gibsona.
W środku pola zobaczymy zapewne Scholes'a i Andersona. Paul ostatnio narzekał, że mało gra, więc Ferguson częściej go uwzględnia przy ustalaniu składu i rudy notuje niezłe występy. Częsta gra w jego wypadku to automatyczny wzrost formy.


Fan United od 1992 roku
08-12-2009 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #18
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
A ja stawiam na występ w środku Evry. Myślę, że Fergie postawi jednak w środku na graczy doświadczonych, a być może na boku obrony zagra np. Fletcher i Park...

Najważniejszy wydaje mi się będzie mecz w Stambule. Jeśli CSKA wygra to możemy przegrać i 10:0 i tak będziemy pierwsi 8-)

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-12-2009 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #19
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
michal85 napisał(a):A ja stawiam na występ w środku Evry.

Oby nie, bo jak słusznie zauważył Scott:

Cytat:Edin Džeko is 6 foot 3, 7 inches taller than Patrice. Whilst Evra’s defensive game is great, his best attribute is his ability to go forward. By playing him in the centre we’d be taking away the best part of him game and putting all the pressure on one of his weakest – dealing with height.

Łatwiej trafić '6' w totku, jak nasz dzisiejszy skład.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-12-2009 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
Kuszczak
Fletcher Gibson Carrick Evra
Nani Anderson Scholes Park
Owen Welbeck

lub
Kuszczak
Park Gibson Carrick Evra
Scholes Fletcher Anderson
Nani Owen Welbeck


Subs: Foster Valencia Obertan Eikrem James Gill Stewart

Moim zdaniem drugi wariant bardziej prawdopodobny, bo przy takiej obronie o odbieranie piłki trzeba będzie zadbać dość wysoko. Ewentualnie Gibson może zamienić się z Fletchem, ale tego dowiemy się już za niecałe 40 minut Smile
UWS!

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
08-12-2009 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #21
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
We'll never die!

UNITED!

Tyle. Po prostu piękny wieczór.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-12-2009 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #22
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
Ogladalem mecz w fatalnej jakości, wiec moze cos przeoczyłem, ale:
Evra
Scholes
Anderson
Kuszczak
OWEN! MoTM

Te trio zagrało dziś kapitalne zawody!
Pieknie jest oglądać jak wyniszczone kontuzjami United rozjeżdża druzyne walczącą o awans. Nikt nie odniósł żadnej kontuzji Tongue uff.
UNITED!

LUHG
08-12-2009 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #23
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
Nie, żebym był złośliwy ale...

- Jakich zakupów powinien dokonać Rafa Benitez żeby nie odpaść w fazie grupowej z LM?
- Wziąć "mało znanego" w Liverpoolu Owena za darmo.
:twisted:

Mówiłem i pisałem w rozmaitych miejscach, że ten chłopak podziękuje Sir Alexowi za zaufanie. No i podziękował. I będzie jeszcze lepiej, nabieram co do tego pewności.

Kuszczak przy bramce w plecy nie miał szans. Ogólnie wyglądał pewniej od Fostera.
Mecz bez wyróżnień, poza oczywistym Owenem, wszyscy drużynowo zapracowali na ten niełatwy, ze względu na okoliczności, wynik.

No i chyba tyle co do tego meczu. Trzeba było go ładnie zremisować, niespodziewanie wyszło 3-1. Biorąc pod uwagę, że SAF łatał defensywę kim się dało, wynik zacny.

Co ciekawe, Niemcy nie stracili jeszcze nadziei, bo z tego co mój komentator mówił, to w drugim meczu 2 zawodników nie przeszło kontroli antydopingowej. Komisja ma się zebrać dzień przed losowaniem grupy pucharowej...

@pedro
Przydałby się jakiś temat dla poszukiwaczy meczów online na forum, ja znalazłem dobry streaming dopiero w 2 połowie.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
08-12-2009 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #24
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
Brawo United!Mimo, że na boisku przebywał tylko jeden nominalny obrońca pokonaliśmy Wolfsburg na wyjeździe 1-3.
W pierwszej połowie nasza gra wygląda naprawdę dobrze. Obrona mimo bardzo eksperymentalnego zestawienia radziła sobie dobrze. Scholes i Anderson naprzemiennie prowadzili grę United. W II połowie trochę nasza gra siadła, czego efektem była stracona bramka, jednak po wejściu Antosia i Gabriela znów zaczęliśmy grać lepiej, a co więcej udało nam się jeszcze wpakować 2 bramki.
Jestem dumny z chłopaków, którzy mimo tylu problemów stanęli na wysokości zadania i wygrali mecz. Awans z pierwszego miejsca - nie mogło być przecież inaczej.

Kuszczak - parę naprawdę fajnych interwencji. Jak zwykle bardzo słaba gra nogami i jeden poważny kiks przy rzucie rożnym, na szczęście bez konsekwencji.

Fletcher - jako stoper spisał się naprawdę dobrze. Owszem przytrafiło mu się parę błędów, no ale przecież on nie Vidic

Carrick
- czyścił aż miło. Przy bramce zawinił - bez dwóch zdań, jednak nie zapominajmy że Michael to pomocnik.

Evra - wydaje mi się że bezbłędny. Raz robił za stopera, raz za bocznego obrońcę. Dwoi się i troi.

Park - czy to obrońca czy pomocnik, ciężko określić... w I połowie grał całkiem dobrze. Kilka fajnych akcji prawym skrzydłem. W II połowie bardzo skupił się na defensywie. Po części on również zawalił przy straconej bramce

Scholes - w pierwszej połowie naprzemiennie z Andersonem kierował poczynaniami naszej drużyny. Bardzo wiele wysiłku włożył w ten mecz. Sporo napracował się w obronie. Jest forma, z czego jestem niezmiernie zadowolony

Anderson - w pierwszej połowie grał super. Świetnie wraz z Paulem kierował grą United. Świetne podanie przy nieuznanej bramce Danny'ego. W II połowie już trochę mniej widoczny, jednak występ jak najbardziej in +

Gibson - w pierwszej połowie zaprezentował kilka fajnych, dokładnych crossów. Prócz tego niewiele miał do zaoferowania. Zazwyczaj odgrywał do najbliższego partnera

Nani - irytował jak zawsze... fajna asysta przy pierwszej bramce - tyle dobrego można napisać o jego dzisiejszym występie

Welbeck - mnie osobiście Danny się podobał. Ciągle szukał gry, wprawdzie nie wszystko jeszcze mu wychodziło, jednak on jest jeszcze młody i się uczy. Jestem jednak pewien, że w przyszłości będziemy mieli z niego wiele radości

Owen - dziś byliśmy świadkami Majkel Ołen show Wink 4 sytuacje 3 bramki - chciałoby się by było tak zawsze. Bez dwóch zdań MOTM - wywiązał się z zadania dzisiaj w 100%


Valencia - dobrze wspierał Parka w obronie

Obertan - dwie asysty, z czego ta pierwsza była... hmm niech będzie genialna.

P.S. 3-5-2 w LM chyba jeszcze nie graliśmy Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
08-12-2009 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #25
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
Wykosztowałem się dziś na transmisję w Onecie i ani grosza nie żałuję. Wink Mecz nie był o wielką stawkę, ale emocji było co nie miara. Jak na tak eksperymentalny skład obrony, było co najmniej nieźle w tej formacji.

Na plus przede wszystkim Owen, Evra, Anderson, Obertan, Scholes, Fletcher, także Kuszczak. Słabo Gibson, bardzo słabo Nani (asysta i chyba tyle o jego występie można powiedzieć).

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
08-12-2009 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #26
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
Breakthru napisał(a):@pedro
Przydałby się jakiś temat dla poszukiwaczy meczów online na forum, ja znalazłem dobry streaming dopiero w 2 połowie.

Dobry pomysł. Moj przez pierwsze 15 min dawał rade, później każda bramke widziałem dopiero na powtórce, tak chrupał. Koniec, bo mały OT Wink

LUHG
08-12-2009 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #27
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
Breakthru napisał(a):Przydałby się jakiś temat dla poszukiwaczy meczów online na forum, ja znalazłem dobry streaming dopiero w 2 połowie.
Shoutbox. Zawsze się ktoś podzieli linkiem.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-12-2009 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #28
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
Ja oglądałem przez TVU ze streama na myp2p forum. Cały mecz chodził jak złoto.

Kuszczak miał parę ładnych obron, świetnie na przedpolu wychodził i sprawił się elegancko w meczu przeciwko meczu z silną drużyną. Gadanie o "słabej grze nogami" to chyba "must be" kiedy pisze się o Tomku, który nie walił jakiś baboli. Jeden koszmarny wykop, kiedy był pod presją i musiał zrobić to szybko. Poza tym, podawał do najbliższego obrońcy i absolutnie nie miał z tym problemu. Więc o co kaman?

Podobała mi się gra Welbecka. Może nie asystował i nie strzelił (no, ze spalonego strzelił, ale kibicowskie serce podpowiada że nieee byłooooooooooooo), ale imponował pewnością siebie i tym ile widział. Nani mógłby się od niego uczyć gry na skrzydleSmile. Szkoda tej sytuacji w polu karnym, ale Owena zaskoczyło to podanie i zrobiła się kotłowanina. Natomiast zmieniający go Obertan to dla mnie MOTM mimo że wszedł na końcówkę. 90% pracy przy golu na 2-1 to był on, Michael tylko dołożył nogę. To jak przeszedł obrońców Wolfsburga, jakby byli niczym, po prostu szczęka opada. Ten chłopak to materiał na nową "7" albo "11", ale Giggsy przed pięćdziesiątką nie skończy, więc raczej to pierwszeSmile.

Obrona, miała błędy, ale nam dopisywała kupa szczęściaSmile. A szczęście sprzyja lepszym, chyba że akurat nie. Kurde, przecież oni nie mieli stawić czoła Deanowi Ashtonowi czy kto tam teraz gra w ataku West Hamu, tylko Dżeko i Grafite. Pierwszy to niesamowicie utalentowany napadzior, o którego będą bić się wielkie kluby, a drugi w zeszłym roku był królem strzelców Bundesligi.

Owen masterclass oczywiście. Cztery akcje, trzy bramki. Każdy świetny mecz Owena, to powód by odwiedzić forum lfc.pl i poczytać Michael Owen hate thread. Fresh & clean, nothing more to say.

We’ll keep the red flags flying highSmile

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-12-2009 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
Na tvu dobrze chodziło, może na onecie lepsza jakość, ale na tvu była dobra i nic się nie cięło(a ja mam wolny net).

CO do meczu - fajnie, że wygraliśmy. MOTM to zdecydowanie Owen, niby taki niewidoczny, ale na 4 sytuacje 3 wykorzystał - klasa Smile
Na plus Fletch, Obertan, Ando, Carrick, Kuszczak(poza jednym czy dwoma wykopami jak zwykle..ale jak dla mnie może spokojnie zastępowac Sara w praktycznie każdym meczu) i Scholes(chyba mi się z nich najbardziej podobał).
Trochę słabo dziś Welbeck, starał się, miewał dobre zagrania, ale miałam wrażenie że się ciągle ślizga i potyka. Ale widać, że zdolny, z czasem sie wyrobi.
Nani mnie jak zwykle wkurzał, niech popatrzy na Obertana i Valencie, jak sie powinno grać - wypracowanie gola to jedyny plus. W pewnym momencie widac było nawet, że koledzy nie chca mu podawać...
Reszta przyzwoicie na poziomie, choć bez szaleństw.

Chciałam zaznaczyć, że w ostatnich 4 meczach strzeliliśmy bardzo dużo goli tracąc tylko 2 - pomimo powaznych problemów w obronie. Tak trzymać!

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
08-12-2009 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #30
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
Przy trzeciej bramce wyszło całe doświadczenie Michaela O. Podobał mi się sposób, w jaki uniknął spalonego.
Wilki mogą mieć pretensję tylko do siebie. Nie potrafiły nawet zremisować na własnym boisku (w momencie, kiedy kończył się nasz mecz CSKA remisowało) z bardzo osłabionym United. A więc żegnamy.


Fan United od 1992 roku
09-12-2009 09:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości