Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009)
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #31
Re: PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009)
Kuszczakowi obniżyłbym notę, za to że wyłożył się na murawie, poza tym bardzo pewny na bramce. Na dodatek, obrońcy zaczęli mu ufać, w poprzednim sezonie robili wszystko żeby nie podać do Tomka, teraz to robią.
Gibson raz ładnie pobiegł po lewej stronie boiska i wyłożył piłkę Rooney`owi. Nie żeby na jakąś stuprocentową sytuację czy coś, ale to też należy mu zaliczyć na plus. Oczywiście pamiętać należy o pięknym golu. Jak wpadło to nie wiedziałem co się stało. Moc
Valencia jest przewidywalny i bardzo w tym skutecznySmile. Asysta i gol, bardzo pięknie. Nie wiem jak ktoś może mieć coś przeciwko Ekwadorczykowi, który wnosi bardzo dużo do gry. Chyba nikt nie spodziewał się że będzie naszym najlepszym skrzydłowym.
Fajnie że Rudy strzelił gola, poza tym ładnie rozdawał piłki.

Natomiast obrona to była masakra. Fletcher - Carrick Evra - Giggs w pewnym momencie było... Masakra. Gary pewnie zaczynał na środku, bo jeszcze szybciej by mu coś pierdyknęło jakby musiał biegać na boku.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
06-12-2009 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #32
Re: PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009)
Pewna wygrana naszych. Zagraliśmy w mocno okrojonym składzie, a mimo to zaaplikowaliśmy przeciwnikom 4 bramki, wywieźliśmy 3 punkty z trudnego terenu i zachowaliśmy czyste konto, co w tym roku przychodzi nam bardzo trudno. Zestawienie obrony już na początku meczu było mocno eksperymentalne, ale to jak graliśmy w pewnym momencie to była masakra. Na chwilę obecną na 100% gotowym do gry z obrońców jest tylko Evra i Richie...Nie wygląda to zbyt ciekawie przed meczem z AV, ale mam nadzieje, że wróci Vida, Wes i Sheasy. Jeśli nie, to będziemy musieli znów eksperymentować.

Kuszczak - refleks ma, wybicia takie jak zawsze, no i ta wspaniała celebracja bramki naszych :lol: nawet Chinol na ShanghaiGSports nie wytrzymał i zaczął się śmiać :lol: - [7]
Fletcher - prawa obrona nie jest jego pozycją, ale zagrał nie najgorzej. Ciężko go było przejść, dużo walczył. - [7]
Neville - do momentu zejścia z boiska grał bardzo dobrze. Obawiałem się jego występu na środku obrony, ale prezentował się wczoraj dobrze. - [7]
Brown - kolejny dobry mecz Wesa. Mam nadzieję, że jego kontuzja jest nie groźna i będzie mógł zagrać z Villą. -[7,5]
Evra - lepiej niż ostatnio. Kilka dobrych ofensywnych akcji. forma zwyżkuje. - [7,5]
Gibson - moim zdaniem najsłabiej z 3 CMów. Przez pierwsze 20 minut nie grał chyba wcale, bo ja go nie widziałem...Ogólnie cała pierwsza połowa była słaba w jego wykonaniu, chciałem, żeby SAF go zmienił. W drugiej było już nieco lepiej, no i ta piękna bramka, która podwyższa mu ocenę. Chyba rzucony na zbyt głęboką wodę. Mimo wszystko sądzę, że jeśli popracuje solidnie na treningach może coś z niego być - [7]
Ando - lepiej od Gibsona. Ładna asysta, kilka świetnych zagrań. Raz mógł strzelać, ale zdecydował podawać. Dużo się napracował w defensywie. - [7,5]
Scholes - MOTM. Ładny gol, próbował rozgrywać. Zagrywał świetne crossy. Czekamy na bramkę numer 100 w EPL. - [8]
Valencia - kolejny świetny występ. Gol i asysta, a mogło być jeszcze lepiej - [8]
Giggs - jak dla mnie niewyraźny trochę. Bez zdecydowanego błysku. - [7]
Rooney - kolejny gol, mimo iż nie gra na swoim najwyższym poziomie - [7,5]
Berba - dwa świetne podania. Kolejny mecz musi zacząć od pierwszych minut. - [7]
Carrick - dobry mecz na środku defensywy. Tam też będzie grał z Wilkami - [7]

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
06-12-2009 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości