Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Narodów Afryki 2010
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Puchar Narodów Afryki 2010
Wdzię, że nie tylko ja czytałem wczorajszy PS ;D

Nie chcę się rozpisywać o faworytach itd, bo ci są oczywiści - WKS, Kamerun, Egipt, Tunezja.

Warto się zastanowić, kto może się okazać niespodzianką imprezy. I w tej roli widzę Gabon. Ta drużyna na afrykańskiej arenie robi regularne postępy. Jeszcze niedawno tak wschodzącym piłkarsko krajami były Togo, czy Angola i zaowocowało to dla tych ekip udział na ostatnim Mundialu. Dwa lata temu sensacjęsprawili piłkarze Mali.

Gabon w rankingu FIFA zajmuje 48. lokatę. Daje im to drugie miejsce spośród tego " drugiego" sita drużyn. Do "pierwszego" należą Nigeria, WKS, Kamerun, Egipt, Tunezja, Algieria. Na miejscu 47. jest wspomnane Mali. W wielu przypadkach możemy sięsprzeczać, czy ten ranking faktycznie oddaje siłę drużyn. Zwłaszcza, gdy mówimy o czołówce. Jednak w tych dalszych rejonach, trzeba przyznać, że kolejność jest, jak najbardziej rzetelna (razem z reprezentacją Polski).

A imprezę wygra Nigeria.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
30-12-2009 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Puchar Narodów Afryki 2010 - Mata - 07-12-2009, 11:19
Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - maju - 30-12-2009 15:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości