Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester City 2-1 Manchester United (19.01.2010)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #16
Re: CC: Manchester City - Manchester United (06.01.2010)
branka napisał(a):Zresztą to co mówił sebos to prawda - trzeba uważac na wypadniecie z rytmu meczowego.
Sytuacja dotyczy tylko tego spotkania. Na dodatek meczu, który miał się odbyć po niedzielnym spotkaniu. Takiemu Rooney'owi na pewno nie zaszkodziła by przerwa w środę, jeśli grałby już w najbliższą sobotę. Czyli nie miałby prawa wypaść z rytmu meczowego grając weekend w weekend.

W ataku ostatnio sytuacja trochę lepiej wygląda. Trzy spotkania i trzy razy para Roo - Berba. Pomoc to dalej ciągła rotacja, ale popatrzcie jaką mamy kadrę. Ja widzę, że jest szeroka. Zaraz może wróci Hargo i będzie jeszcze ciaśniej. Nie unikniemy żonglowania środkiem pola.
06-01-2010 00:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #17
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45)
Mecz już za kilka dni. Ciekaw jestem jaki skład Ferguson desygnuje do gry w tym spotkaniu.

Foster
Rafael - Brown - Evans - Fabio
Obertan/Valencia - Gibson - Scholes - Nani
Owen - Welbeck/Diouf


W bramce pewnie wystąpi Foster.

Na prawej obronie Rafael. Gary grał dzisiaj, w dodatku po raz kolejny zaprezentował się bardzo słabo. Po przeciwnej stronie jego brat bliźniak. W środku Brown i Evans, ewentualnie Vidic za któregoś z nich. Chciałbym by zagrał Rio, ale ten mecz będzie dla niego chyba jeszcze za szybko.

Dwójkę środkowych pomocników tworzyć mogą Scholes i Gibson, mam tylko nadzieje, że SAF nie wpadnie na pomysł by znów grać środkiem Anderson-Darron... Skrzydła? Mhmm... Obertan w sumie mógłby sobie zagrać, kiedyś się musi ogrywać. Ewentualnie Antoś. Po przeciwnej stronie Nani. W dzisiejszym spotkaniu pokazał, że potrafi. Jemu potrzebna jest regularna gra, inaczej nigdy nie "zaskoczy"

W ataku Owen, niech sobie w końcu Michael coś pogra. Jego partnerem, któryś z młodych wilków. Chciałbym by w pierwszym składzie wybiegł Danny. W II połowie natomiast chętnie ujrzałbym Dioufa, chciałbym zobaczyć co ten chłopak potrafi.

Jako, że jest to dwumecz, remis czy porażka 1-2 bądź 2-3 nie będzie złym wynikiem.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-01-2010 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Irwin7 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #18
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45)
Nie mogę się już doczekać jutrzejszych derbów. Mimo, że jest to spotkanie Curling Cup gdzie młodzi zawodnicy powinni dostać szansę, to jednak skłaniałbym się do wystawienia mocniejszej jedenastki. Po koszmarze jaki Diabły zafundowały nam w meczu z Leeds, powinni wynagrodzić to nam zwycięstwem nad Shity i możliwością zagrania w finale na Wembley.

Mancini wystawi najsilniejszy skład, to ich jedyna szansa na trofeum w tym sezonie, więc nie będzie łatwo, tym bardziej iż grają pierwszy mecz u siebie. Ja widzę to tak:

Van Der Sar
Rafael - Brown - Evans - Fabio
Park - Fletcher - Anderson/Gibson - Giggs
Rooney/Diouf - Owen


1:2 (Bellamy - Fletcher, Diouf)

____

btw witam, jestem nowy na forum Smile
18-01-2010 01:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #19
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45)
Krótko: chyba jak każdy, bramkowy remis wziąłbym w ciemno. Po ostatnim spotkaniu z Evertonem, niebiescy sąsiedzi będą chcieli się zrehabilitować przed własną publicznością, więc nie ma co liczyć na ulgowe traktowanie. Z drugiej strony, po wiadomym wyniku w FA Cup, z naszej strony również nie powinno zabraknąć determinacji do pokazania prawdziwej wartości zawodników.

Tak jak mówił SAF, skład będzie mieszanką młodości i doświadczenia. Osobiście chciałbym zobaczyć 4-4-2 z Owenem i Dioufem na szpicy, jednak jestem na 99% przekonany, że wyjdziemy 4-5-1. Dzisiaj pojawił się news o powrocie Rio i Vidy do składu, więc jeśli te informacje się potwierdzą to pewnie zobaczymy coś takiego:

VDS (sorry Tomek, ale w tym sezonie to już sobie nie pograsz)
Rafael - Vida - Rio - Fabio
Obertan - Anderson - Gibson - Fletcher/Giggs - Giggs/Park
Owen

Nie wiem dokładnie jak się ma sprawa z czerwoną kartką dla Fletchera tj. czy w związku z tym, że nie była to bezpośrednia czerwień, przerwa ma trwać tylko 1 mecz, czy w ogóle liczy się to w CC etc., więc jeśli będzie do dyspozycji to na 100% zobaczymy go w tym spotkaniu, szczególnie, że będzie miał pewnie sporo roboty.

Po porażce z Leeds strasznie ciężko przewidzieć skład. Pewnie gdybyśmy dalej byli w FA Cup to SAF z pewnością postawiłby na młodzież. Tak się jednak nie stało, więc teraz trzeba walczyć nie tylko o zachowanie twarzy, ale również o przedłużenie możliwości zdobycia potencjalnego pucharu. Jedno jest pewne - mecz zapowiada się fascynująco, jednak nie chciałbym powtórki z ostatniego, ligowego spotkania: jeden taki horror na sezon wystarczy.
18-01-2010 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #20
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45)
Szykuje się ciekawe spotkanie, zważywszy na to, że City tego meczu nie zamierza odpuszczać, a w United w defensywie nie ma za dużej możliwości rotacji, tak więc niektórzy zawodnicy będą zmuszeni do rozegrania drugiego spotkania w krótkim odstępie czasowym. Podobnie jak ryszard pokusiłbym się na bramkowy remis. Co do składu:

VDS
Rafael-Evans-Brown-Fabio
Park-Fletcher-Anderson-Obertan
Diouf-Owen

Miejmy nadzieje, że niepowodzenia w FA Cup United odbije sobie w Carling Cup, choć rywal jest o wiele trudniejszy, co nie oznacza, że nie jest do ogrania. Faworytem dwumeczu jest United i w razie niekorzystnego wyniku w jutrzejszym meczu nie zdziwiłbym się, gdyby obie drużyny zagrały w najsilniejszym zestawieniu.

ryszard napisał(a):Rafael - Vida - Rio - Fabio

Nie za wcześnie na powrót Rio? Wink
18-01-2010 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Casie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #21
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45)
Chyba nie trzeba nikomu mówić, że City pomijając ostatnią porażkę z City jest w bardzo wysokiej formi, a Tevez to już w ogóle. Marzy mi się, żeby nasi obrońcy nie ważne w jakim wyjdą składzie upokorzyli go. Mógł zostać z nami i teraz rządziłby i dzielił razem z Roo, a tak niech cierpi.
18-01-2010 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45)
ryszard napisał(a):VDS (sorry Tomek, ale w tym sezonie to już sobie nie pograsz)

Niewiadomo, Sar ma swoje lata, może złapać kontuzje. Zresztą Tomek sie troche nagrał, pokazał, że jest pewnym zmiennikiem i może teraz troche posiedzieć.
Ale myślę, że jednak jutro zagra Foster. Fergie podreslał dopiero co, że Ben ma dostać szanse - to kiedy, jak nie w CC?

CO do reszty składu, czytałam gdzieś, ze Fegie mówił, że mają zagrać Fletch z Gibsonem, a na lewym skrzydle Giggs. Na prawym pewnie zobaczymy Obertana lub Parka, w ataku Owena i może Dioufa. Zastanawiam się też co z Welbeckiem? Ma kontuzje jakąś? JAk nie to może wjedzie chociaż w 2 połowie, chłopak potrzebuje gry, żeby sie rozwijać.
Chciałabym zobaczyć Rio, ale może rzeczywiście być za wcześnie na jego powrót - jutro będzie więcej wiadomo.

Nie mogę się juz doczekać tego meczu, dawać to City, trzeba z nimi wygrać i zacząć jakąś lepszą passę... wiem, że nasza gra nie wskazuje ostatnio na to, żeby nagle zaczęło mieć być różowo, ale wygranie z trudnymi rywalami, nawet w średnim stylu, może im troche doda skrzydeł...

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
18-01-2010 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #23
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45)
Ja zbytnio w kontuzje Edwina nie wierzę. Jest nam potrzebny i dobrze by było, żeby w kilku najbliższych meczach bronił tylko on. Obrona rzadko w tym sezonie grała z nim za swoimi plecami, dlatego warto by było, żeby się zgrywali. Rio chyba jeszcze nie będzie mógł zagrać z City. Wierzę natomiast w występ Vidica, który bardzo by nam się przydał w jutrzejszym spotkaniu.

branka napisał(a):Na prawym pewnie zobaczymy Obertana lub Parka, w ataku Owena i może Dioufa. Zastanawiam się też co z Welbeckiem? Ma kontuzje jakąś? JAk nie to może wjedzie chociaż w 2 połowie, chłopak potrzebuje gry, żeby sie rozwijać.

Jeśli Welbeck będzie gotów do gry, może zagrać na prawym skrzydle, co miało już miejsce w tym sezonie. Prawdę mówiąc wolę go tam oglądać od Obertana (którey o wiele lepiej gra po lewej stronie) czy Parka.

VDS
Rafael - Vidić/Evans - Brown - Fabio
Welbeck/Park - Fletcher/Scholes - Ando - Giggs
Rooney - Owen/Diouf


Giggs nie grał w ostatnim meczu, dlatego jest wielce prawdopodobne, że ujrzymy go już jutro. Jeśli będzie mógł zagrać Fletcher to on w pierwszym składzie z Ando, a jeśli nie to Scholes, ewentualnie Carrick.

Remis bramkowy, byłby świetnym wynikiem, ale wierzę, że nasi zmobilizują się na tego przeciwnika i odniesiemy zwycięstwo.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-01-2010 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #24
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45)
Nie chce widzieć Giggsa na lewym skrzydle. Jak już to niech wejdzie w końcówce, a jak ma grać od początku to w środku pola. Na skrzydle powinien zagrać Nani, w ligowym spotkaniu pokazał, że jednak potrafi. Jak nie będzie grał w miarę regularnie to nigdy nie ustabilizuje formy.

branka napisał(a):Zastanawiam się też co z Welbeckiem? Ma kontuzje jakąś?
Danny jest zdrowy, jednak ostatnio stracił miejsce w meczowej "18" na rzecz Dioufa.

Welbeck ma grać w ataku i nie chce go widzieć na skrzydle. Zapewne w pierwszym składzie wyjdzie Mame, więc mam nadzieję że Anglik pojawi się na boisku w drugiej połowie.

Cytat:Obrońcy Manchesteru United, Rio Ferdinand oraz Nemanja Vidić, prawdopodobnie wystąpią od pierwszych minut w jutrzejszym spotkaniu z Manchesterem City w ramach półfinału Pucharu Ligi.

E: Nie zagra ani jeden ani drugi Sad



Mój Blog: Pod presją czasu
18-01-2010 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #25
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45)
To sa derby, rzadza sie swoim prawami i to ze shitty sa w formie nic nie zmiania bo liczy sie tylko zwyciestwo. Drugi mecz powinien byc tylko formalnościa.

Bramka: VdS
Obrona: Rafael Vidic Evans Fabio
Pomoc: Valencia Fletcher Anderson Obertan
Atak: Rooney Owen

Chce widziec pelne zaangazowanie i walke do samego konca!

LUHG
18-01-2010 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #26
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45)
Casie napisał(a):Chyba nie trzeba nikomu mówić, że City pomijając ostatnią porażkę z City jest w bardzo wysokiej formi

Chyba z Evertonem Wink
18-01-2010 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45)
Van der Sar, Kuszczak, Neville, Rafael, De Laet, Brown, Evans, Evra, Fabio, Valencia, Park, Carrick, Scholes, Anderson, Gibson, Obertan, Rooney, Berbatov, Owen, Welbeck, Diouf.

To nasz skład na mecz. Czyli jednak Sar w bramce, Fosteros ma dalej kontuzje a pewnie i tak by nie dostał szansy, do tego nie ma Giggsa, czyli zagra prawdopodobnie Valek z Obertanem. Chyba rację mają ci, co mówią że zagramy mocnym składem, choć tajemnica jest dla mnie środek pola - myślałam, ze Fletch zagra, najwyraźniej jednak tak sie nie stanie... to co, Scholes i Ando? Bo Carrick z Andersonem to zazwyczaj koszmarne połączenie.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
18-01-2010 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #28
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45)
Cytat:to co, Scholes i Ando? Bo Carrick z Andersonem to zazwyczaj koszmarne połączenie.
:| Chyba odwrotnie :roll:

VdS - Rafael, Evans, Brown, Fabio - Fletcher, Gibson, Anderson - Welbeck, Park - Owen

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-01-2010 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45)
Wiesz, teraz mnie zagiąłęś Wydawało mi się zawsze, że to Anderson-Carrick jest straszne, ale mogę się mylić. Jakby nie było, ostatnio jak sie nie zestawi pomocy to nie błyszczy, jeszcze w ostatnim meczu nie było tragedii, ale w poprzednich kilku spotkaniach już było źle.
Aha, w ogóle zapomniałam o Gibsonie. Fergie gdzieś tam mówił niedawno, że młody jutro zagra.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
18-01-2010 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #30
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45)
branka skąd wzięłaś tę kadrę? Bo tutaj Fletcher jest podany. Naniego nie ma w kadrze, pewnie znów mamy niepełną kadrę podaną...

Para Anderson - Carrick straszna? Pierwszy raz słyszę :?



Mój Blog: Pod presją czasu
18-01-2010 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości