Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimowe IO - Vancouver 2010
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #31
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
dende napisał(a):Zauważ, że nie tylko on miał trudne warunki
Zauważ, że medale zdobyli zawodnicy biegnący z numerami sześć, dziesięć i cztery. Kolejne lokaty przypadły tym z numerami startowymi dwa, dziewięć, osiem. Czyli ci, którzy startowali na początku, mieli znacznie łatwiejsze warunki i je wykorzystali, potem pogoda się znacznie pogorszyła. Czołówka zawodów na pewno dość niespodziewana, no ale takie uroki tego sportu.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
15-02-2010 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Justynka ma srebro Big Grin Brawa dla niej, świetnie sie dziś zaprezentowała. Teraz czekam na bieg masowy, coś czuję ze tam może być złoto. No ale to jeszcze trochę dni zostało.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
17-02-2010 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #33
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Bardzo dobry występ Kowalczyk. Niezwykle cieszy już drugi medal na tych igrzyskach Big Grin Z drugiej strony do złota było blisko. Niestety, łatwo dała się minąć na ostatnim zakręcie i potem już nie była w stanie tego nadrobić. No ale liczymy na więcej Wink

Btw. to IMO nieuczciwe są te zasady, że zawodniczki z pierwszego półfinału miały naprawdę sporo więcej czasu na odpoczynek. Widać było, że już na starcie Justyna była zmęczona, tym większy szacunek dla niej. To zupełnie tak, jakby jednego dnia skoczkowie mieli 4 treningi, kwalifikacje i konkurs.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-02-2010 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
No i Justyna zdobyła kolejny medal, tym razem brąz. Gratulacje. Polka wpadła na metę narta w nartę, but w but z Kristin Stierą i o trzecim miejscu zadecydował fotofinisz.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
20-02-2010 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #35
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
WIELKI ADAM! Ammann niestety poza zasięgiem, podium takie samo jak na średniej skoczni.

komentarz Tomasza Zimocha (1, 2 seria) do skoków Adama
http://www.youtube.com/watch?v=4wTSaxzivB0
http://www.youtube.com/watch?v=Pns8CwE-sBc
niesamowity jest Smile

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
21-02-2010 01:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #36
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Nie mam słów, żeby opisać Adama. Jest fantastycznym skoczkiem i człowiekiem. Wczoraj był rewelacyjny, ale Amman był po prostu kosmiczny. Cóż i tak jesteś WIELKI! Strasznie się cieszę, że mam okazję patrzeć na tak wspaniałego zawodnika Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
21-02-2010 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #37
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Rosja- Czechy (już po meczu)
Kanada- USA
Szwecja- Finlandia

Czyli świetny sposób na noc bez snu.


Fan United od 1992 roku
21-02-2010 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #38
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
No i szykuje się nam przedwczesny finał w ćwierćfinale. KANADA- ROSJA.

Gospodarze turnieju sami są sobie winni, bo w meczu z Amerykanami zjadła ich presja. Mieli ogromną przewagę, ale bramki dość przypadkowo (mówię o dwóch najważniejszych) wbijała młoda ekipa USA, która grała bez kompleksów, wsparta kapitalną formą bramkarza Ryana Millera. Wynik jest sporą niespodzianką jednak.
Górujący doświadczeniem i umiejętnościami Kanadyjczycy byli bardzo nieskuteczni, a wiadomo, że dla obu ekip ten mecz był bardzo prestiżowy. Można było się spodziewać, że amerykanie zrobią wszystko, by upokorzyć ekipę Klonowego Liścia.

Rosjanie dość pewnie pokonali Czechów, którzy nie są już ekipą mogącą walczyć o złoto. Czas na zmianę pokolenia. Zresztą nazywana czarnym koniem turnieju Słowacja również ma dość starą gwardię i na następne igrzyska czas postawić na młodych. Teraz Słowaków w ćwierćfinale czeka spotkanie z jednym z faworytów- reprezentacją Szwecji, która wczoraj gładko ograła Finów.

Drabinka turnieju hokejowego.

Przed nami spotkania Play- Off o wejście do 1/4 finału, ale przynajmniej w trzech parach wynik można z góry przewidzieć.


Fan United od 1992 roku
22-02-2010 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #39
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
nmz napisał(a):komentarz Tomasza Zimocha (1, 2 seria) do skoków Adama
http://www.youtube.com/watch?v=4wTSaxzivB0
http://www.youtube.com/watch?v=Pns8CwE-sBc
niesamowity jest Smile
http://www.youtube.com/watch?v=v45KdXtE3LA
Komentarz do finału sprintu z Kowalczyk. Szczególnie druga połowa tego nagrania przejdzie do historii.
To dla osób, którzy uważają, że w telewizji są większe emocje niż, gdy słucha się w radiu.


Fan United od 1992 roku
22-02-2010 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Jak strasznie mnie denerwuje to co gazety wypisują o Justynie. Jak można napisać, że przykrywa słabość mówiąc o dopingu?? Przecież ona zdobyła 2 medale!! Jak można w ogóle mówić, że ona zawodzi, czy że nie ma klasy, bo otwarcie powiedziała o problemie dopingu? I jak można kłamać w żywe oczy pisząc, że powiedziała to na igrzyskach po raz pierwszy, skoro już rok temu o tym mówiła?? Czemu wtedy nikogo to nie oburzało, że mówiła o astmatyczkach, a teraz nagle jak ona tylko potwierdza co myśli, jest taka nagonka na nią?
Dziewczyna jest w tej chwili naszym najlepszym zimowym sportowcem, ale oczywiście Polacy musza zachowywać się jak buracy i najeżdżac na nią za to że nie zdobyła złota. Niech mi kurwa powiedza nasi cudowni dziennikarze, co oni takiego w życiu osiąneli, ze mogą tak komentować to co Justyna robi? trzeba być totalnym życiowym nieudacznikiem by pierdolić takie głupoty!!!

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
24-02-2010 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #41
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
branka napisał(a):Dziewczyna jest w tej chwili naszym najlepszym zimowym sportowcem, ale oczywiście Polacy musza zachowywać się jak buracy i najeżdżac na nią za to że nie zdobyła złota. Niech mi kurwa powiedza nasi cudowni dziennikarze, co oni takiego w życiu osiąneli, ze mogą tak komentować to co Justyna robi? trzeba być totalnym życiowym nieudacznikiem by pierdolić takie głupoty!!!
Nikt nie najeżdża na nią za to, że nie zdobyła złota, bardziej chodzi o jej zachowanie, nazywając rzecz po imieniu - gwiazdorzenie. Nie będę za dużo się rozpisywać - z wpisem Rafała Steca zgadzam się w 100%.
A najlepszym i największym sportowcem jest Adaś - antygwiazdor, klasa w każdym calu. :*

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
25-02-2010 00:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
A dla mnie to żadne gwiazdorzenie, to media robią z niej gwiazdorkę, ona jest normalną dziewczyną, może wypowiedziała się raz w stresie i emocjach, ale generalnie to Stec jej do pięt jej nie dorasta i niech zamknie swoją pustą gębę!! Dawno mnie już tak media nie wkurzyły. Justyna nie jest bardziej gwiazdorska niż Adaś, tylko u nas oczywiście trzeba wszystko przekręcać i robić mega sensacje.

Zawsze nie znosiłam Wybiórczej, bo na własnej skórze wiem jak bardzo mijają się z prawdą, gdy coś piszą, ale teraz to już apogeum z mojej strony.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
25-02-2010 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #43
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
W najważniejszym wydarzeniu tej Olimpiady Kanadyjczycy rozbili Rosjan w drobny mak. Chyba nikt się nie spodziewał takiej demolki. Ja nie wiem czy po takim impulsie jest ktoś ich w stanie zatrzymać w drodze po złoto. To był walec. W końcu spadła z nich presja, która skutecznie utrudniała im grę w grupowych meczach.

We wcześniejszym spotkaniu USA - Szwajcaria doszło do niecodziennej sytuacji. Przy stanie 0-0 w samej końcówce pierwszej tercji krążek wpada do bramki równo z końcową syreną. W zwolnionym tempie jest pokazany zegar. Odliczanie 0,5 0,4 0,3 0,2 0,1 0,0 i dokładnie przy 0,0 na zegarze krążek jest nad linią bramkową. Nie pamiętam czegoś takiego w hokeju. Bramka dla Amerykanów nie uznana.

Wyniki dwóch pozostałych ćwierćfinałów nie są mi jeszcze znane, bo dopiero zabieram się za oglądanie powtórek. Po trzech godzinach snu.


Fan United od 1992 roku
25-02-2010 08:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #44
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Cytat:- Ludzie widzą bobsleje w telewizji i myślą, że worek kartofli by tak zjechał, a ja stawiam cały majątek, że Robert Kubica na trzecim zakręcie skończyłby karierę. Nie ma trudniejszego treningu niż bobslejowy - opowiada "Gazecie" i Sport.pl trener Andrzej Kupczyk.
czytaj więcej
Bardzo ciekawy wywiad, można się sporo dowiedzieć. Nie jest to łatwy kawałek chleba.


Fan United od 1992 roku
26-02-2010 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Justyna zdobyła swoje upragnione złoto, wyprzedzając o 0,3 s nasterydowaną Bjoergen! Kapitalny bieg Kowalczyk i jej trzeci medal na tych igrzyskach. A przed chwilą brąz zdobyły polskie łyżwiarki szybkie, wyprzedzając faworytki z USA. Zajebisty dzień. Zajebiste igrzyska. Kto by pomyślał, w całej historii Polska na ZIO zdobyła 14 medali, więc te z Vancouver to prawie połowa. Co do złota Justyny byłem pewny Smile a i po cichu liczyłem na łyżwiarki, po tym co zaprezentowały w pojedynku z Japonią. Gratulacje dla wszystkich medalistów!

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
27-02-2010 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości