Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimowe IO - Vancouver 2010
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Ja się popłakałam, zdałam gardło i trzęsłam z emocji jeszcze pół godziny po biegu. Co tam jakieś mecze piłkarskie przy tym! Zdecydowanie sport powinien być zakazany! W kazdym razie kibicowanie powinni zakazać
No i dziewczyny - kurcze skąd one się wzięły, nie wiedziałam że są z ich strony szanse medalowe. Ale tak wlaśnie trzeba wykorzystywać szanse! Brawo!!

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
27-02-2010 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #47
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Szkoda, że to nic nie da. Boomu na narciarstwo biegowe nie będzie, na kolejnych igrzyskach znów w kilku konkurencjach wystąpią półamatorzy. Ze świecą szukać następców Adasia i Justyny.
Mamy kompleksy, jakbyśmy byli jakąś Gwineą, a nie 40 milionowym, cywilizowanym, europejskim krajem, z kapitalnymi teoretycznie warunkami do tworzenia systemu szkolenia sportowców.


Fan United od 1992 roku
28-02-2010 09:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Niestety, ale to ina związków, to co się dzieje to tragedia. Trzeba by cos zmienić w całym systemie, a kolejne rządy mają to w dupie. Ci co trochę siedzą w niszowych sportwach wiedzą jak to tragicznie wszystko wygląda. A nawet w tak popularnym sporcie jak jeźdzcietwo związek należałoby w całości zaorać... czasem mam wrażenie, że tu naprawdę potrzeba ostrej rewolucji, bo nic innego nie skutkuje.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
28-02-2010 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #49
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Piękny dzień wczoraj. Dawno nie przeżywałem takich emocji. Wierzyłem w Justynę, ale miałem małe obawy jak ta Norweżka odjechała na parę kilometrów przed metą no i oczywiście tuż przed samą metą. Emocje wręcz nieziemskie- niemal na klęcząco ostatnie sekundy biegu Big Grin
Miłą niespodziankę sprawiły również nasze panczenistki. Półfinał z Japonią był niesamowity- przez większość czasu z tyłu, a pod koniec niemal je doszły- zabrakło niewiele. Później w walce o 3 miejsce pokonały USA a sam wyścig był również niezwykłySmile

Brawo i jeszcze raz brawo!

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-02-2010 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #50
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Kanada mistrzem olimpijskim!
Jednak Sid Crosby, jednak podołał porównaniom do Wayne'a Gretzky'ego, podołał porównaniom do Mario Lemieux. Tak się tworzy historia. Dramaturgia godna każdego finału. Co tam się musi teraz dziać.


Fan United od 1992 roku
01-03-2010 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #51
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Ostatnią minute amerykanie nie mogli chyba lepiej rozegrać. Wycofanie bramkarza, wprowadzenie kolejnego zawodnika do pola i wyrównanie na 24s przed końcem meczu!
Po emocjach z regulaminowego czasu gry najlepszym zwieńczeniem byłyby zdecydowanie rzuty karne, jednak Crosbyy zaprzepaścił mój plan ;]
Świetne zakończenie igrzysk Smile

Szpaku i Czerkawski dobry duet od hokeja, dali radę ; d

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
01-03-2010 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #52
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Mata napisał(a):Szpaku i Czerkawski dobry duet od hokeja, dali radę ; d
To prawda. Czerkawski, jako osoba nie związana z zawodem, świetnie sobie w roli komentatora poradził. Fajnie się tego słuchało.


Fan United od 1992 roku
01-03-2010 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Teraz niech TVP Sport kupi prawa do transmisji NHL na swej antenie 8-)
01-03-2010 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #54
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
sport.pl napisał(a):We krwi Kornelii Marek, biegaczki narciarskiej, która w olimpijskim biegu w Vancouver na 30 km zajęła 11. miejsce, wykryto EPO, silny doping stosowany w sportach wytrzymałościowych.

W poniedziałek dostaliśmy tę informację z Polskiego Komitetu Olimpijskiego - mówi Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego. - Zawodniczka została wycofana z najbliższych zawodów Pucharu Świata w norweskim Drammen , w piątek poznamy badanie próbki B.

Pozytywny wynik powtórnego badania oznacza bezwzględną dyskwalifikację, nawet na kilka lat. - Przy EPO, a taki doping wykryto w próbce A, nie ma mowy o pomyłce - mówi nasz informator, specjalista od dopingu wśród sportowców. - To grupa środków dopingujących z najwyższej półki, kara będzie surowa.
Ponad dwa tysiące testów antydopingowych, Polce jako pierwszej uczestniczce ZIO zarzucono stosowanie niedozwolonych środków... W piątek wyniki próbki B, eksperci jednak twierdzą, że praktycznie nie mogą się one różnić.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
11-03-2010 16:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Bardzo przykra sprawa. Ciekawe czy jej trener kazał czy sama wpadła na ten pomysł.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
11-03-2010 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Najlepiej podobała mi się wypowiedz jakiegoś członka związku narciarskiego. "W bułce, ani kiełbasie nie zjadła tego środka" Jeśli próbka się potwierdzi do dyskwalfikacja to jedno, a drugie to wstyd...Gdy ogląda się skoki narciarskie i ma skakać Rosjanin Dmitrij Wasiljew to komentator co drugi konkurs przypomina o jego dopingu z przed kilku lat... :?

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
11-03-2010 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Zimowe IO - Vancouver 2010
Zimowe Igrzyska Olimpijskie zostały zakończone. Okazały się one udane dla polskich sportowców. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
18-04-2010 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości