Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester City 2-1 Manchester United (19.01.2010)
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #46
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010)
pedro napisał(a):Valencia - to powinna byc bramka

Powinna ale nic by to nie zmieniło bo sędzia boczny sygnalizował spalony (który też byłby baaardzo kontrowersyjny w przypadku bramki - dla mnie Valencia był w linii).

W Evrę rzucono zapalniczką z tego co widziałem.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-01-2010 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #47
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010)
fidain napisał(a):
pedro napisał(a):Valencia - to powinna byc bramka

Powinna ale nic by to nie zmieniło bo sędzia boczny sygnalizował spalony (który też byłby baaardzo kontrowersyjny w przypadku bramki - dla mnie Valencia był w linii).

W Evrę rzucono zapalniczką z tego co widziałem.
Z tego co widziałem, to akurat spalony faktycznie był. Ale może się mylę, bo też mi nieco transmisja skakała.

Co do Rafaela i jego występu z Barnsley - akurat tego spotkania nie widziałem Smile Prądu w domu nie miałem. To w sumie jedyne, obok pierwszego spotkania z Wigan, które przegapiłem z powodu wesela, rozgrywki United, jakie dane mi było w tym sezonie ominąć.

Za tydzień rewanż, więc jestem głęboko przekonany, że jeśli wyjdziemy z Rooneyem i Berbatovem w ataku, nie będzie większych problemów z awansem do finału. Oby tylko sędziego zmienili, bo to już nie pierwszy raz kiedy, konkretnie ten właśnie Pan, nie popisuje się swoimi umiejętnościami.
20-01-2010 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #48
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010)
Racja, pod wplywem emocji i wrzasku zgromadzonych na meczu nie bylem w stanie tego wychwycic Tongue
zapalniczka to rewanz za przedmioty rzucany w pilkarzy city podczas pamietnego 4:3 dla nas. Teraz na OT powinien w ktoregos poleciec fortepian (najlepiej bellamy albo tevez).

LUHG
20-01-2010 00:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #49
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010)
Z ciekawostek, dodam jeszcze, że był to pierwszy mecz w tym sezonie, który Manchester przegrał, strzelając jako pierwszy bramkę.

Na dodatkową dyskusję, poruszaną niejednokrotnie w innych tematach, zasługują rzuty rożne. W meczu z City doskonale było widać naszą bezradność w tym elemencie (poza główka Dioufa pod koniec spotkania). Praktycznie jedyne zagrożenie, jakie City sobie stworzyło w pierwszej połowie pochodziło ze stałych fragmentów gry tj. rożnych i wolnych. U nas, dla odmiany, kornery bite przez Giggsa były skutecznie neutralizowane. Odchodzące piłki były zbyt "miękkie", dając jednocześnie obronie przeciwnika masę czasu aby się ustawić. Dodatkowo, ich brak siły sprawiał, że traciliśmy możliwość rykoszetu. Element zaskoczenia, który może wytworzyć się w skutek mocnej piłki, również jest nieobecny. Trzeba coś z tym zrobić, bo nie może być tak, że w połowie sezonu, mistrz Anglii ma tylko 1 bramkę strzeloną z rzutu rożnego.
20-01-2010 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #50
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010)
mam pytanie do tych co oglądali mecz.. Tevez cieszył sie po zdobytych golach?
20-01-2010 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #51
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010)
marouane napisał(a):Tevez cieszył sie po zdobytych golach?
Cieszył i to tak bardzo, że nie wiem czy Gary Neville, gdyby był na boisku, to by mu nie dał po zębach Smile


Fan United od 1992 roku
20-01-2010 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #52
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010)
Gaz pokazal mu srodkowy palec Tongue

LUHG
20-01-2010 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #53
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010)
Zasłużyliśmy na więcej. Jeśli nie za zwycięstwo to PRZYNAJMNIEJ remis.
Wreszcie widzieliśmy dobrą grę naszych Diabłów. Widać było determinację, zdecydowanie w poczynaniach. Po raz kolejny albo zabrakło szczęścia albo sędzia chce skupić na sobie uwagę innych- dawno nie widziałem, tak naciąganego karnego.
Szkoda, że nasza dominacja, szczególnie widoczna w ostatnich 10 minutach, nie przyniosła efektu w postaci wygranej, ale teraz nastroje przed rewanżem są dużo lepsze.
Oczywiście nadal mamy kłopoty z wykonywaniem stałych fragmentów gry i strzałami z dystansu, ale to inny temat...
Na plus zdecydowanie Evra, Carrick, Fletcher, Roo. Szkoda, że tak słabo Andi, bo w takim ustawieniu czujemy się naprawdę dobrze i jakby jeszcze on zagrał na poziomie to już w ogóle cacy.
Myślałem, że w składzie zobaczymy nieco więcej młodych graczy, ale SAF pokazał, że poważnie podchodzi do sprawy.

BTW Tevez po raz kolejny pokazał jaki ma fajowy charakter. A rzucający w Evrę zapalniczką to zwyczajne buraki i do tego niedoinformowani- przecież Patrice nie pali Tongue

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
20-01-2010 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #54
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010)
Lukas napisał(a):dawno nie widziałem, tak naciąganego karnego.

Ostatni mecz z Pompey, który również sędziował Dean i karny podyktowany za rzekomy faul Nemy.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
20-01-2010 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
andryi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #55
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010)
Rzeczywiście karny był niezwykle naciągany, ale trzeba przyznać że karnego by nie było gdyby Rafael nie popełnił błędu w kryciu Bellamy'ego . Z całego meczu podobał mi się BEZBŁĘDNY występ Fletchera i ostatnie 15 minut Rooneya. Rooney pokazał przez te 15 minut że tak naprawdę jest jednym z najlepszych zawodników na świecie - lecz nie zawsze jest na tyle zmotywowany żeby pokazywać najlepsze co w sobie ma.
20-01-2010 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010)
manusite.pl napisał(a):Carlos Tévez oskarżył wczoraj byłego kolegę z drużyny, Gary'ego Neville'a o brak szacunku. Argentyński napastnik był wściekły, po tym jak Neville udzielił wypowiedzi o jego odejściu, w której zaznaczył, iż klub dobrze postąpił pozwalając odejść Tévezowi z drużyny.

"Gary zachował się nieprofesjonalnie w stosunku do mnie. Zawodowy piłkarz nie powinien się tak zachować."

"Nie próbowałem być agresywny celebrując zdobytego gola. Chciałem tylko zwrócić uwagę Gary'emu, że popełnił błąd wypowiadając się o moim odejściu."

"Spędziłem na Old Trafford dwa lata, podczas których zdobyłem 5 trofeów. Wszyscy w klubie mnie szanowali, w dodatku byłem drugim strzelcem drużyny."

"Nie wierzę, że zasłużyłem na takie gesty ze strony któregokolwiek z piłkarzy United. Jeśli dalej będą tak postępować, strzelanie bramek ich drużynie będzie sprawiało mi ogromną radość" - zakończył buńczucznie Tévez.

Ja pierdole, co za pajac.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
21-01-2010 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #57
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010)
Ciekawe, że do większości pozostałych byłych zawodników United każdy ma szacunek. Może czas spojrzeć w lustro panie Tevez?

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
21-01-2010 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości