Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton FC 3-1 Manchester United (20.02.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
Re: PL: Everton FC - Manchester United (20.02.2010; 13:45)
Trzeba sprowadzić Everton na ziemię. Nie możemy sobie w tym meczu pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów.
Toffiki na pewno będą bardzo podbudowane po ostatnim zwycięstwie nad Chelsea. Musimy dobrze kryć naszego starego, dobrego znajomego. Louis w tym sezonie jest naprawdę w dobrej formie, a co najważniejsze dla niego jest zdrów. Swoją droga szkoda, że odszedł Rooney - Saha to byłby atak.

W meczu tym będziemy musieli sobie radzić bez Ferdinanda i Naniego, którzy są zawieszeni po otrzymaniu czerwonej kartki i prawdopodobnie bez Vidica, co mnie nieco martwi, gdyż para Brown - Evans czasem nie wygląda najlepiej. Mam nadzieję, iż w tym meczu zagramy 4-4-2, gdyż inteligencja i spryt Berbatova w tym meczu mogą okazać się bardzo potrzebne.

VDS
Rafael - Brown - Evans - Evra
Valencia - Carrick - Fletcher - Park
Rooney - Berbatov


Zarówno Carrick i Fletcher są ostatnio w naprawdę wysokiej dyspozycji, także o środek pola się nie boję. Martwi mnie trochę Ji-Sung na skrzydle, jednak mam nadzieję, że zagra podobnie jak w meczu z Kanonierami, a nawet jeszcze lepiej.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
15-02-2010 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Everton FC - Manchester United (20.02.2010; 13:45) - Foster - 15-02-2010 13:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości