Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton FC 3-1 Manchester United (20.02.2010)
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #7
Re: PL: Everton FC - Manchester United (20.02.2010; 13:45)
Jak słusznie zauważył Michał, bram Fellainiego i Cahilla może ośmielić SAF'a do wyjścia 4-4-2. Brak tych zawodników to również jeszcze jedna, bardzo istotna kwestia: odpada nam największe zagrożenie w powietrzu. Cahill to chyba najlepiej grający głową zawodnik w PL (najwięcej bramek strzelonych w ten sposób), a wzrost Fellainiego chyba każdy z nas zna. Pozostaje więc, równie dobrze grający głową Saha, którego koniecznie trzeba upilnować. Za 4-4-2 przemawia również fakt, że Berbatov miał ostatnio długą przerwę (nie mówiąc o Owenie) i chyba czas najwyższy aby zagościł na boisku. Wcale się nie zdziwię jeśli jutro wyjdzie właśnie Bułgar a we wtorek, obok Rooneya, zobaczymy właśnie Owena.

Co do lewej strony obrony to Evra wydaje się być pewniakiem. Każdy z nas zgadza się jednak, że trzeba będzie mu dać niedługo trochę odpoczynku, jednak sytuacja się nieco skomplikowała po wczorajszym meczu rezerw, gdzie kontuzji doznał Fabio, czyli potencjalny zastępca Francuza. Pozostaje co prawda De Laet, jednak nie wiem czy wystawianie go na tym etapie walki o mistrzostwo (nawet przeciwko West Ham United) to dobry pomysł.

Jeśli chodzi o składu, to podpisuje się pod tym co napisał Michał. Jak już pisałem w innym temacie, obawiam się tego spotkania bardziej, niż potyczki z Milanem na San Siro. Pojedynek z Włochami wygraliśmy, mam więc nadzieję, że jutro będzie podobnie. Rozmiar nie ma znaczenia: może to być 0-1 czy 3-4 - najważniejsze 3 punkty.
19-02-2010 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Everton FC - Manchester United (20.02.2010; 13:45) - ryszard - 19-02-2010 17:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości