Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton FC 3-1 Manchester United (20.02.2010)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #15
Re: PL: Everton FC - Manchester United (20.02.2010; 13:45)
fasol napisał(a):To zagrały Diabły po chuju fest, kurwa mać.

Gratuluje szacunku do klubu. Weź się najpierw uspokój, a później coś napisz. :roll:

fasol napisał(a):Niech już wracają do środka Nemanja z Rio, bo to co dziś te patałachy wyprawiały w obronie to człowieka krew zalewa.

Patałachy po przegranym meczu, po wygranym dobrzy zawodnicy? Zdarzył się gorszy mecz, cóż takie życie. Ponadto nie cała obrona zagrała źle, bo mi bardzo podobała się gra Gary'ego.

fasol napisał(a):Valencia popierdalał jak jezdziec bez głowy, do tego bezsensowne faule po stracie piłki.

Ten "jeździec bez głowy" przynajmniej próbował ciągnąć do przodu. Do tego zaliczył asystę. Nie wiem, jak można mieć do niego pretensje.

Przegraliśmy zasłużenie. Everton był ekipą lepszą, co dobitnie pokazał w drugiej połowie. W pierwszej mieliśmy kilka szans, ale ich nie wykorzystaliśmy. W drugiej po błędach defensywy straciliśmy drugą bramkę i dla mnie pewne było, że tego meczu już nie wygramy. Brakło też trochę szczęścia, jak przy wolnym wykonywanym przez Rooneya. Trzeba czekać co zrobi Chelsea, choć na zbyt wiele (porażkę z Wolves) nie liczę. Sprawa mistrzostwa jest cały czas otwarta, dlatego trzeba się spiąć i zacząć grać jak na obrońcę tytułu przystało.

VDS - miałem wrażenie, że przy pierwszej bramce mógł się lepiej ustawić. Przy dwóch pozostałych bez szans. - 6
Neville - najlepszy występ z pośród defensorów. Kilka ładnych przerzutów. - 7
Evans - słabiutko dziś. Masa strat i błędów w ustawianiu się i kryciu. - 5
Brown - nieco lepiej od Jonnego, ale też niezbyt dobrze. - 5,5
Evra - kolejny raz lepiej w drugiej połowie niż w pierwszej. Mam nadzieję, że niedługo wróci do optymalnej formy. - 6
Carrick - zupełnie niewidoczny. - 6
Fletcher - próbował, próbował, ale nic z tego nie wychodziło. - 6
Valencia - asysta. Próbował ciągnąć. Kilka ładnych akcji. Dobrze bił rożne. - 6,5
Park - dobre spotkanie. Celnie podawał i podłączał się do akcji. Szkoda, że tak szybko zszedł. - 7
Rooney - przeciętnie. Coś tam próbował, ale mu nie za bardzo wychodziło. Zmarnował świetne podanie Berby. Ładna wrzutka do Bułgara w pierwszej połowie. Szkoda tego jego wolnego... - 6,5
Berbatov - MOTM. Bramka i ładna gra. Dobrze kiwał, zastawiał się i podawał piłkę. Świetnie wyłożył Rooney'owi sam na sam. - 7,5

Obertan - dużo, za dużo strat. Niestety jego wejście dało nam mało pożytku. Wolałbym oglądać do końca Koreańczyka. - 5,5
Scholes - najlepiej z rezerwowych. - 6
Owen - nie miał okazji się wykazać.

Słabych dzisiaj zmian dokonał Fergie, które mało wniosły do gry. Ponadto zmienieni zostali IMO najbardziej produktywni zawodnicy.
Teraz trzeba teraz zmobilizować się i podbudować morale meczem z WHU. Innej opcji niż wygrana nie widzę.

E:

pedro napisał(a):Evra - musi odpoczac - 5,5

Prawda jest taka, że w chwili obecnej nie ma go kto zastąpić, dlatego jeśli mam wybierać kto ma zagrać z WHU, przeciętny Evra czy De Laet, to wybieram Francuza.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
20-02-2010 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Everton FC - Manchester United (20.02.2010; 13:45) - Czary - 20-02-2010 16:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości