Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 West Ham United (23.02.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: PL: Manchester United - West Ham United (23.02.2010; 21:00)
Edwin
Rafael - Rio - Vidic - De Laet/Fabio
Valencia - Anderson - Carrick - Park
Rooney - Berbatov


W bramce oczywiście van der Sar.
Mam nadzieję, że w tym meczu w końcu zagramy naszą podstawową parą stoperów. Dość już mam pomyłek Browna i Evansa. Na prawą stronę obrony powinien wrócić Rafael. Na lewej zaś ktoś z dwójki De Laet/Fabio. Jeśli da Silva jest zdrów to oczywiście on, jeśli nie do Belg. Tylko błagam dajmy w końcu odpocząć Francuzowi!
Jeśli chodzi o skrzydła to nie mamy wielkiego pola manewru. Antek i Ji-Sung to jedyne co mamy obecnie. Obertana nie liczę, gdyż Francuz w chwili obecnej jest za słaby na grę w pierwszym składzie. W środku dałbym odpocząć Darrenowi, a Scholesa dałbym na ławkę. Niech zagra Carrick, który mecz z Milanem będzie oglądał z wysokości trybun i Anderson. Wydaje mi się, że chłopak już dostał za swoje i można zacząć znów na niego stawić, tym bardziej, że w meczu z Milanem raczej będziemy musieli go wystawić.
Z przodu Rooney i Berbatov, ewentualnie można dać odpocząć Anglikowi i w jego miejsce wstawić Owena bądź Dioufa.

Trzy punkty muszą zostać na Old Trafford. Teraz każda kolejna wpadka może przekreślić nasze na zdobycie mistrzostwa.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
20-02-2010 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - West Ham United (23.02.2010; 21:00) - Foster - 20-02-2010 19:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości