Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #61
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:AC Milan i Los Angeles Galaxy doszły do porozumienia i David Beckham do końca obecnego sezonu zostanie w Mediolanie.
W styczniu angielski pomocnik został wypożyczony z Los Angeles Galaxy do 9 marca. Wczoraj Milanowi udało się je przedłużyć do 10 lipca. Głównie dzięki Beckhamowi. Milan dawał za dalsze wypożyczenie 3 mln dolarów, ale Galaxy chciało dwa razy więcej. Różnicę pokrył piłkarz.

link link

Co za gracz! Po prostu czapki z głów.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
06-03-2009 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #62
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
pan_opticum napisał(a):Różnicę pokrył piłkarz.
pan_opticum napisał(a):Co za gracz! Po prostu czapki z głów.
Tzn? O co Ci chodzi, bo nie zrozumiałem Wink


Fan United od 1992 roku
06-03-2009 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Galaxy chciało za niego 6 mln, więc Becks dołożył ze swojej kasy te brakujące 3.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-03-2009 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #64
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Widać jak bardzo chce zostać w Milanie na dłużej. Ale z drugiej strony 3 mln to dla niego nie jest tak dużo.
07-03-2009 01:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #65
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Dla Silvo Berlusconiego, którego majątek sięga miliardów euro, to było za dużo. Tak samo dla jednego z najbardziej utytułowanych klubów w Europie. A on wyciągnął tę forsę z własnej kieszeni. Najłatwiej się gospodaruje cudzymi pieniędzmi.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-03-2009 07:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #66
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Nie przesadzacie? W końcu to Becksowi zależało na pozostaniu w Europie. Decyzja o wyjeździe do Stanów była ze sportowego punktu widzenia sporym błędem. Zapewne po cichu liczył również na to, że stanie się tam taką ikoną jak w Europie, jednak już wiadomo, że nie ma takiej siły. Ameryka Północna to inny świat i legendami tam są ludzie ściśle związani z ligami z kontynentu.
Tam mają Jordana, Gretzky'ego, Barrego Bondsa czy Joe Montanę. Dla nich największą legendą wyścigów będzie Dale Earnhardt sr, a Schumachera postawią gdzieś tam dziesiątego w swoim rankingu. Pewnych rzeczy się nie zmieni.
Moim zdaniem takie pokrycie różnicy nie jest niczym nadzwyczajnym. To tak jakby zgodzić się na mniejsze zarobki, tylko po to by grać o najwyższe cele- a to już jest nic nowego.


Fan United od 1992 roku
07-03-2009 08:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #67
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
No to kto zabulił ostatnio trzy miliony żeby móc grać o wyższe cele? Zresztą, wyższe cele w Milanie?Smile Ta drużyna za cel postawiła sobie trzecie miejsce w tym roku.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-03-2009 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #68
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Nie kto zabulił trzy miliony, ale ilu piłkarzy godzi się na niższe zarobki, byle grać w wielkim klubie, jak ma np intratne propozycje z Rosji czy nawet bliskiego wchodu.
A to jeszcze nic. W NBA czy NHL takie zachowania są na porządku dziennym. Tam mają te swoje Salary Cap i nie ma możliwości posiadania zbyt wielu gwiazd w jednym zespole. A jednak czasami zdarzają się ekipy posiadające nadzwyczajnie mocny skład. Jak to się dzieje. Doświadczony koszykarz ma cel- chce zdobyć mistrzostwo pod koniec kariery, więc decyduje się na grę w mocnym zespole za np 2 mln rocznie, zamiast w słabym za 20 mln. A tu mówimy o mocnych ligach, nie jakiejś prowincji w Kuwejcie. Mam dawać przykłady? Chciałbym tego uniknąć, bo to oznacza dużo szukania w oficjalnych statsach (tak z brzegu Hill, Payton, bodajże również Ewing, Mourning- teraz nie siedzę za bardzo w tym co się dzieje w nba. W nhl też mam z dziesięć nazwisk, ale bez sprawdzenia nie napiszę, a na to teraz czasu nie mam) Wink

Poza tym taką sumę płaci Becks, który na koncie ma grube setki milionów i dla niego to żaden wydatek za możliwość ponownego uczestniczenia w wielkim piłkarskim świecie.


Fan United od 1992 roku
07-03-2009 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #69
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
sebos_krk napisał(a):Nie kto zabulił trzy miliony, ale ilu piłkarzy godzi się na niższe zarobki, byle grać w wielkim klubie, jak ma np intratne propozycje z Rosji czy nawet bliskiego wchodu.
Ale on zabulił trzy miliony, więc nie będziemy tego brać pod uwagę tylko dlatego że tak ci pasuje? Ale wtedy rozmowa jest bezprzedmiotowa. Chyba że chodzi ci teraz o coś takiego: "nie potrafię wymienić takiego piłkarza, więc zmienię temat". No i zmieniasz, olewając to że zarabiać mniej a wykładać własną forsę to dwie różne rzeczy, dodajesz do tego nie wiadomo po co koszykarzy.
No i nie mają salary cup, tylko salary cap.
Cytat:Poza tym taką sumę płaci Becks, który na koncie ma grube setki milionów i dla niego to żaden wydatek za możliwość ponownego uczestniczenia w wielkim piłkarskim świecie.
No patrz, Berlusconi ma o wiele więcej a jednak nie zdobył się na wyłożenie skromnych trzech milionów żeby zatrzymać jednego ze swoich głównych graczy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-03-2009 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #70
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
pan_opticum napisał(a):Ale on zabulił trzy miliony, więc nie będziemy tego brać pod uwagę tylko dlatego że tak ci pasuje? Ale wtedy rozmowa jest bezprzedmiotowa. Chyba że chodzi ci teraz o coś takiego: "nie potrafię wymienić takiego piłkarza, więc zmienię temat".No i zmieniasz, olewając to że zarabiać mniej a wykładać własną forsę to dwie różne rzeczy, dodajesz do tego nie wiadomo po co koszykarzy.
Od początku mówiłem o tym, a nie dokładnie o sytuacji w której sportowiec wyciąga forsę z własnej kieszeni. Dla mnie to jest dokładnie to samo, choć w innej formie. Cel taki sam.
Poza tym operujemy przykładami ludzi już z pokaźnymi sumami na koncie, spełnionych. Jasne, że gdyby tak postąpił jakiś młody chłopak (oczywiście zachowując wszelkie proporcje) to może było by to coś wartego uwagi.
Do tego w przypadku Davida zapewne jest również dodatkowo związany w jakimś tam stopniu z biznesem.


Fan United od 1992 roku
07-03-2009 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #71
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Louis Saha znów strzela...jego bramka pozwoliła wyjść na prowadzenie Evertonowi w meczu z Middlesbrough (2-1). Bramka francuza okazała się zwycięską bramką Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
08-03-2009 18:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
garret9 Offline
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #72
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
No no... Saha pokazuje na co go stać... Szkoda mi go naprawdę jak nadal przypominam sobie co dla nas robił, owszem każdy powie o tych kontuzjach, ale to jest gracz który zdrowy może naprawdę grać na najwyższym poziomie i przy wsparciu świetnej drużyny być świetnym napastnikiem..

Sezon 2006/07 walił najważniejsze gole w tych ledwo wygrywanych meczach, teraz gra dla Evertonu.
Gra i zaczyna grać świetnie, oby nie okazał się naszym katem. Szkoda szkoda i jeszcze raz szkoda, że SAF go nie przetrzymał, bo w kwestii niejasnej przyszłości Teveza taki gracz odpowiednio zadbany mógłby być lepszym zmiennikiem dla Berby czy Wayne'a...

Big Louie!!!

There is no Dark Side of the Moon really.. Matter of fact; it's all dark

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
08-03-2009 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #73
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
garret9 napisał(a):i jeszcze raz szkoda, że SAF go nie przetrzymał, bo w kwestii niejasnej przyszłości Teveza taki gracz odpowiednio zadbany mógłby być lepszym zmiennikiem dla Berby czy Wayne'a...

No tak ale nie dziwię sie że Fergie stracił cierpliwość bo tak naprawdę Saha był dostępny góra 5 meczy w sezonie a to zbyt mało żeby go trzymać i płacić mu pensję. Ale nie przeczę że jak był zdrowy to spisywał sie dobrze, strzelał ważne gole jednak zbyt mało grał.
Do tego kupiliśmy Teveza który po przyjściu też bardzo dobrze grał a w przeciwieństwie do Sahy nie miał problemów z kontuzjami.
08-03-2009 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #74
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
No jakby był zdrowy, jakby nie łapał kontuzji. Ale często nie jest i łatwo je łapie. Gdyby został to teraz w ataku byłoby czterech napadziorów. A podobno trzech to już za dużo i Carlos musi z tego powodu odejść, chociaż on sam zdaje się o tym nie wiedzieć.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-03-2009 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #75
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:Keane confirmed as new boss of Ipswich Town

The former Manchester United and Republic of Ireland midfielder has signed a two-year contract with the Championship side, who sacked former boss Jim Magilton on Wednesday.
(...)
Keane told the club's official website: "I truly believe that I am joining a club that has the potential, ambition and infrastructure to once again be a Premier League side.

"The club's owner (Marcus Evans) and chief executive (Simon Clegg) impressed upon me their total focus on achieving this quest at the earliest opportunity and I can't wait to get started.''

link link

Pozostaje życzyć mu powodzenia.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
23-04-2009 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości