Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #91
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Tevez chyba jeszcze przez jakieś 7 godzin jest Wink Chociaż nie wiem czy kontrakt jest do 30 czy włącznie z 30 Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
30-06-2009 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #92
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
A nie do 30 maja?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-06-2009 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #93
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
fidain napisał(a):Chociaż nie wiem czy kontrakt jest do 30 czy włącznie z 30 Tongue

Włącznie do 30 Smile

matys napisał(a):A nie do 30 maja?

Absolutnie nie ponieważ okenko transferowe zaczyna się 1 lipca Wink

Manchester United
30-06-2009 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #94
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Google twierdzi, że nie:

http://www.google.pl/search?q=Tevez+con ... art=0&sa=N

Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
30-06-2009 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #95
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
BartiMU napisał(a):Absolutnie nie ponieważ okenko transferowe zaczyna się 1 lipca Wink
No i co z tego? Nie może mu się wypożyczenie skończyć poza oknem transferowym?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-06-2009 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #96
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
może wszystko zależy od umowy.
30-06-2009 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #97
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:- Ferguson wciąż wierzy, że będę grał w przyszłym sezonie w United. Myśli, że wrócę – mówi Tevez.

- Wiem, czego chcę i wiem również to, że Ferguson mnie nie szanował jako zawodnika. Zanim Berbatow trafił do Manchesteru mówił mi: „Będziesz pierwszym napastnikiem, więc spokojnie”. Okłamał mnie! Dlatego nie wrócę do United.

- W przyszłym sezonie chcę strzelić United bramkę. Przysięgam, że nie będę cieszył się przed kibicami „Czerwonych Diabłów”, ale wykrzyczę moją radość Fergusonowi prosto w twarz.

- Możecie być tego pewni. To będzie najpiękniejsza rzecz, którą zrobię w futbolu – kończy Tevez.

A temu jeszcze mało. Jak tak dalej pójdzie to za jakiś czas ktoś napisze książkę, w której będą wszystkie zażalenia Teveza. Czy on nie wie, gdzie są jakiekolwiek granice przyzwoitości? No ile można rozpaczać i skarżyć się gazetom na wciąż ten sam temat? Mam nadzieję, że to jego ostatnia taka wypowiedź pod adresem Fergusona.


E: źródło "The Mirror"
04-07-2009 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #98
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Jeśli to są rzeczywiście jego słowa, to nawet nie ma sensu tego komentować.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
04-07-2009 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #99
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:Jeżeli zagram dla Manchesteru City, to nie sadzę, by kibice United odczuwali, że jestem zdrajcą - powiedział Tevez. - Muszą pamiętać, że o ile mi wiadomo zostałem wyrzucony z klubu i teraz przestudiuję najlepsze oferty. Cała sytuacja jest następstwem tego, że nie mogłem już dłużej znieść mojej sytuacji w Manchesterze United.
Śmiech na sali...
Mam nadzieję, że gdy Carlos "Prawdziwy Czerwony Diabeł" :lol: Tevez pojawi się na Old Trafford w koszulce City zostanie godnie przywitany :twisted:



Mój Blog: Pod presją czasu
05-07-2009 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #100
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Ostatnio zamiast trenować przed nowym sezonem aby mógł mieć iluzoryczne szanse na bramkę przeciw United, to on się bawi w piłkarza "Diabeł z ości", któremu stałą się krzywda. Oczywiście, że kibice mu wybaczą, do tego nawet się ucieszą jak sobie pokrzyczy do Fergiego, na pewno Carlito. 8-)
05-07-2009 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #101
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
No kurde, to że przejdzie co City to jeszcze da się wybaczyć. Ale obrzucanie gnojem sir Alexa... Chyba go posrało. Może ci co zakłócali przemowę Fergusona też to przełkną, ale czas pokazał jak ciężkimi frajerami są.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-07-2009 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #102
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Tylko, się teraz misie gdzieś pochowały po dziurach. Choć jeszcze dwa dni temu u nas na SB czytałem, że ktoś za nim tęskni...ale to zrozumiałe jak się nie ogląda spotkań tylko Taniec z Gwiazdami

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
05-07-2009 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #103
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Teraz trzeba docenić styl w jakim pożegnał się z klubem i Fergusonem Cristiano Ronaldo. Widać, że niektórym brakuje klasy. Szczególnie Argentyńczykom.


Fan United od 1992 roku
05-07-2009 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #104
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
komentarz z redcafe.net bardzo trafiony:

He must have lost that dummy ...
[Obrazek: TevezDummy0101GETTY_228x302.jpg]
He really needs it at the moment.

Powinien już rzeczywiście skończyć. :roll:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
05-07-2009 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #105
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:Cristiano Ronaldo made a flying visit to Manchester to say goodbye to his old boss Sir Alex Ferguson.

The star striker got a private jet from Portugal for a discreet meal with the United manager, who he called his “second father”.

They met at one of Sir Alex’s favourite restaurants in the swish Alderley Edge Hotel, just a few hundred yards from Ronaldo’s former home in Cheshire.

A source at the hotel said: “It was a low-key affair. Cristiano just wanted to say thanks for everything Sir Alex had done for him.”

Sir Alex paid a gushing tribute to the 24-year-old footballer following Monday’s meal.

He said: “Cristiano has been a marvellous player for Manchester United. His six years at Old Trafford have seen him develop into the best footballer in the world. He has been a major factor in the club’s success and everyone here wishes him well in his future.”

A tak, w przeciwieństwie do Czerwonego Diabła Teveza, zachował się zdrajca Cristiano Ronaldo.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-07-2009 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości