Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania i odpowiedzi
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Pytania i odpowiedzi
Zazwyczaj jak fani się spotykają to na mecze, masz tutaj cały temat temu poświęcony. A jak masz na myśli zloty, to tylko z MUSC, czyli ich strona powinna ci pomóc...
Wydaje mi się też, że niezrzeszone osoby mogą swobodnie przyjechać na zjazd MUSC, przecież nikt by nikogo nie wyprosił skoro chodzi o zjednoczenie.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
29-05-2009 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #62
Re: Pytania i odpowiedzi
rooney77 napisał(a):Czy są organizowane jakieś spotkania fanów Manchesteru United, nie tylko na mecze?
Tu jest temat o spotkaniach fanów
<!-- l -->we-are-united/spotkania-kibicow-t120.html<!-- l -->


Fan United od 1992 roku
29-05-2009 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #63
Re: Pytania i odpowiedzi
W sezonie raczej głównie na meczach. Meczy jest tyle, że nie ma sensu spotykać się jeszcze poza nimi. No chyba, ze z jakimiś dobrymi znajomymi z Twojego miasta ale to wiadomo - spotykasz się jak ze wszystkimi innymi kumplami.

Poza sezonem to w zeszłym roku był jakiś ogólnopolski zlot MUSCa gdzieś w jakimś ośrodku wypoczynkowym a poza tym to chyba nic specjalnego. Ale zawsze możesz zorganizować jakieś spotkanie w wakacje Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
29-05-2009 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #64
Re: Pytania i odpowiedzi
Dwójka jest spartaczona, jedynka i trójka fajne ale 3. chyba wygrywa.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
29-05-2009 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M.T. Offline
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Pytania i odpowiedzi
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9b ... 56866.html w takiej wersji Rooney chyba byłby ciekawszy ;p
30-05-2009 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Burżuj Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #66
Man U - obraźliwe czy nie?
Na ten temat rozgorzała niewielka dyskusja na redlogu, więc pomyślałem "czemu nie stworzyć tematu o tym tutaj, co by się inni wypowiedzieli?". Szczerze mówiąc myślałem, jak i wielu z Was, że Man U to skrót bardzo obraźliwy w stosunku do naszej ekipy, ale powstało wiele kontrowersji - istnieje teoria, iż zostało to wymyślone przez jakichś dzieciaków na forum United, którzy chcieli być (jak autor komentarza zaprzeczającemu obraźliwości tego skrótu to określił) redder than red.

Ja tam się przyzwyczaiłem do tego, że się Man U nie mówi i już, ponadto mam to silnie skojarzone z manure, więc przez gardło mi to nie przechodzi szczerze powiedziawszy. Jednak skoro Man U jest jednak OK, to po co sobie dodatkowo życie utrudniać ?

A jakie Wy macie zdanie na ten temat?

PS Jeśli taki temat już istnieje (szukałem, ale być może niezbyt dokładnie) to proszę moderatorów o skasowanie tego wątku. Z góry przepraszam, jeśli zrobiłem Wam dodatkową robotę.
31-05-2009 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Pytania i odpowiedzi
To nie jest wymyślone, tylko kibice West Bromu i bodajze Liverpoolu śpiewali tak na Duncana Edwardsa. Na ITV był ostatnio reportaż o wydarzeniach w Monachium i reakcje w Anglii na to i pokazywali fanów śpiewających te piosenki na meczach. Jak wspomniałeś samo słowo manure jest obraźliwe, a Anglicy kochają gry słowne, więc zamienili Man U na Man, You're Rotting in Your Grave, czy jakoś tak. Radzio ma chyba szybki link do obrazka, który to wszystko tłumaczy nie chce mi się rozpisywać. Ja unikam tego skrótu i odradzam innych, bo to tak jakbyś mówił, że Heysel to ulubiony stadion Liverpoolu albo, że Hillsborough to największy młyn w Wielkiej Brytanii.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
31-05-2009 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Burżuj Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #68
Re: Pytania i odpowiedzi
Znam ten obrazek i znam argumenty "przeciw", chciałem się tylko dowiedzieć czy jest to w potwierdzalne.
31-05-2009 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #69
Re: Pytania i odpowiedzi
Ciężko ocenić czy jest potwierdzalne. Myślę, że to bardziej takie urban legend skoro nawet na forum RedCafe gdzie wypowiadają się m.in. ludzie mieszkający w Manchesterze kilkadziesiąt lat nie doszli do konsensusu. Więc nie sądzę abyśmy my doszli Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
31-05-2009 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Burżuj Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #70
Re: Pytania i odpowiedzi
Aha, czyli wniosek jeden - dla bezpieczeństwa i świętego spokoju nie używać.
31-05-2009 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Valentine83 Offline
Member
***

Liczba postów: 72
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #71
Re: Pytania i odpowiedzi
Mam pytanie odnosnie tzw piosenki "United rule" YouTube poniewaz znalazlem inna wersje tego utworu czy ktos moze mi pomoc i odnalesc lub skad moge ja sciagnac wersja ktora mnie interesuje zaczyna sie w 3 min 40 sek
LInk:
http://www.youtube.com/watch?v=N2pbDROk ... re=related

Z gory dziekuje ;]

Poznańska Wiara MU
<!-- m -->http://www.poznanskawiaramu.bnx.pl<!-- m -->
27-08-2009 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
donmateo16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #72
karta kibica
Gdzie można otrzymać jakąś kartę kibica manchesteru united ??
05-09-2009 09:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #73
Re: Pytania i odpowiedzi
Mając OneUnited z Old Trafford?

Ale czy ta karta jest do czegoś potrzebna Tobie? Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
05-09-2009 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #74
Re: Pytania i odpowiedzi
donmateo16 napisał(a):Gdzie można otrzymać jakąś kartę kibica manchesteru united ??
Najlepiej wstąpić do MUSC PL i wykupić One United. O żadnych innych kartach nie wiem. Jak jesteś niepełnoletni to dostaniesz tylko kartę członkowską musc poland.


Fan United od 1992 roku
05-09-2009 10:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #75
Re: Pytania i odpowiedzi
29 stycznia 2006 roku Manchesteru United na wyjeździe pokonał 3:0 Wolverhampton i wyszli takim składem: VDS, Neville, Silvestre, Brown, Ferdinand, Vidic, Park, Rooney, Saha, RvN, Richardson.

Ludzie jak wyglądała taktyka na ten mecz bo po prostu nie pamiętam :? 5-2-3 :shock:
Waza na pewno operował za napastnikami. Czyżby Sylwek/Brown/Gary zagrał w pomocy???

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-09-2009 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości