Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-2 Chelsea (03.04.2010)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #48
Re: PL: Manchester United - Chelsea (03.04.2010; 13:45)
Kwas napisał(a):
RedLucas napisał(a):Poza tym źle dobrany skład. Kiedy Ferguson zrozumie, że nie każdy weteran jest w stanie rozegrać dobre 90 minut przeciwko silnemu rywalowi?
To źle dobrany skład, czy złe zmiany ? Gwoli ścisłości Scholesy nie rozegrał całego meczu. Ja tam bym weteranów szczególnie się nie czepiał. Praktycznie cały zespół wypadł blado. Mówię tu oczywiście o formacjach pomoc/atak, bo obrońcy nie grali źle.

Paul z kim miał rozgrywać, no z kim ? Miał długi moment zagubienia, jak nasz cały zespół przez wiele minut, lecz widać było, że starał się coś zmienić, zagrał kilka fajnych crossów, szukał kolegów, tyle tylko, że wszyscy byli schowani za piłkarzami Chelsea. Z czasem jednak osłabł i został zmieniony. Giggsy ożywił się w drugich 45 minutach, Gaz przez cały mecz prezentował się naprawdę bardzo dobrze w obronie i w miarę solidnie w ataku.

Dobra, wyszło masło maślane :lol: Ale generalnie chodziło mi o to, że źle dobrany skład. Moim zdaniem w takich meczach powinni grać najlepsi, a nie ci z większym doświadczeniem, czy bardziej zasłużeni dla klubu. Dziś Giggsy mecz zaczynał na skrzydle, IMO obecnie w lepszej dyspozycji jest Nani. Ryan okej, ale w środku zamiast Paul, który potwierdził moje obawy i nie zachwycił. Poza tym piszesz, że Rudy nie miał z kim grać, ale chyba od takiego gracza właśnie oczekuje się czegoś takiego, co zrobił Darren w drugiej części, czyli poukładania gry, pobudzenia swoją grą reszty kolegów. Co do Gaza jesteśmy zgodni.

Kwas napisał(a):
RedLucas napisał(a):Okej, Fergie liczył na uderzenie Gibson, no ale to niech zejdzie Berba.
A który trener zdjąłby z boiska napastnika kilka minut przed końcowym gwizdkiem i wprowadził za niego pomocnika ? Pewnie gdyby sir Alex tak postąpił zaczęłaby się gadka, w stylu: "Pomocnik za napastnika, co on wyprawia !?".

To nie wiem, może Valencię? Ale nie Fletcha! Nie zauważyłeś tego, że po jego zejściu była dziura w środku, sytuacji już nie mieliśmy, bo musieliśmy grać długą piłką.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
03-04-2010 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Chelsea (03.04.2010; 13:45) - RedLucas - 03-04-2010 18:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości