Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #11
Re: CL: Manchester United - Bayern Monachium (07.04.2010)
Cytat:Przypuszcza się, iż napastnik Manchesteru United, Wayne Rooney wystąpi w środowym meczu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium.

Oficjalnie napastnik reprezentacji Anglii miał zostać wyłączony z gry na 2-3 tygodnie z powodu kontuzji kostki, której nabawił się w meczu na Allianz Arena z Bayernem.

Podczas wczorajszego spotkania widać było Rooneya zasiadającego w loży vipów w specjalnym bucie, ochraniającym jego kontuzjowaną kostkę. Można też było odczytać z twarzy Wayne'a, iż bardzo chciałby pomóc kolegom w poprawieniu wyniku, więc występ w środowym meczu jest jak najbardziej możliwy.

Rooney jak mało kto, znacznie szybciej wraca do zdrowia po kontuzji, to też deklaracja Wazzy, iż wystąpi w środę nikogo chyba nie zdziwi. Co więcej, po powrocie z Monachium, Rooney ani razu nie wypowiedział się o stanie swojego zdrowia.

Do meczu na Old Trafford w Lidze Mistrzów pozostało 4 dni, więc klubowi lekarze zrobią wszystko, by Rooney mógł wystąpić z Bayernem.

Rooney ma nadzieję, iż intensywne leczenie pozwoli mu zagrać chociaż część spotkania z Bawarczykami.

Tajemniczy informator z United powiedział: "Rooney jest nastawiony bojowo i będzie chciał zagrać z Bayernem."

Ja mówię temu zdecydowane: nie. Występ z niedoleczonym urazem mógłby się skończyć poważniejszą kontuzją, która mogłaby wyeliminować go z gry do końca sezonu.

Co do meczu, wierzę w naszych chłopaków, wierzę, że są w stanie się zmobilizować i wygrać to spotkanie. Musimy od pierwszych minut przejąć inicjatywę i jestem pewny, że nawet jeśli szybko zdobędziemy bramkę, to nie popełnimy tego samego błędu, co w pierwszym starciu. Jeśli zagramy tak jak w drugiej części z Chelsea, to jestem spokojny o wynik.

VDS - Neville/Rafael, Rio, Vida, Evra - Valencia, Carrick, Giggs, Fletcher, Nani - Berbatow/Macheda.

Bramka - oczywista sprawa. W obronie wszystko wiadomo poza prawą flanką. Neville zagrał co najmniej dobre zawody z Chelsea, tylko pytanie, czy wytrzyma kondycyjnie. Ja mimo wszystko wolałbym zobaczyć Rafaela. W pomocy raczej też wszystko pewne, tylko nie wiadomo, czy Giggsy zagra drugi mecz z rzędu, możliwe, że w jego miejsce ujrzymy Parka. W ataku ja bym postawił na Machedę, ale zobaczymy Berbatowa.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
04-04-2010 08:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Bayern Monachium (07.04.2010) - RedLucas - 04-04-2010 08:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości