Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: CL: Manchester United - Bayern Monachium (07.04.2010)
fasol napisał(a):
ryba napisał(a):Mecz z Chelsea był ważny, ale ten z Bayernem jest o wszystko.

Dla mnie dużo ważniejsza jest liga i jakby się okazało, że dzisiejsza strata punktów zadecyduje o tytule dla Chelsea(pfu pfu-wyplułem) to chętnie zamieniłbym nawet awans w LM na punkty które dałyby nam 4 z rzędu mistrzostwo.


O.K. świetnie Cie rozumiem, ale ... niestety odpadnięcia z LM (co też nie będzie przyjemne) nie zamienimy na dzisiejszą wygraną z Chelsea. Trzeba patrzeć trzeźwo na przyszłość. LM jest jeszcze w naszych rękach, a niestety PL nie jest już tylko w naszych rękach. My możemy grać do końca wszystko wygrywając, ale co z tego ... jeżeli Chelsea przez ten czas się nie potknie? W sumie 2 pkt straty do zwycięzcy to nie hańba, ale kto będzie za 3-4 lata o tym pamiętał, że Manchester United walczył do końca jak lew?

Podsumowując: wygrywamy wszystko co się da do końca sezonu i Chelsea przegrywa np. z Liverpoolem i wszyscy będziemy szczęśliwi. My zgarniamy mistrzostwo, LM i git Smile Czasami niestety nie wszystko idzie po naszej myśli. Dzisiaj byliśmy tego świadkami.

Kwas napisał(a):Zmęczenie owszem, może dać się we znaki, ale Bayern także rozgrywał ciężki mecz przeciwko Schalke na wyjeździe. Oni również odczują skutki tego starcia. I prawdopodobnie wyjdą identycznym składem, jak dzisiaj, co jeszcze bardziej może działać na ich niekorzyść pod względem fizycznym.
Zgadzam się z Toba w 100%, że Bayern to nie Chelsea, zresztą tak jak wcześniej to napisałem. Z tego co sie orientuję to Bayern grał przez większość meczu w osłabieniu co daje nam dodatkową przewagę, bo oni mogą być jeszcze bardziej wykończeni od nas Smile i do tego gramy na własnym terenie. Dlatego panowie ... Jedziemy z nimi qrwa!! Smile

EDYTUJ POSTY! / Foster

---
03-04-2010 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Bayern Monachium (07.04.2010) - ryba - 03-04-2010 17:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości