Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #8
Re: CL: Manchester United - Bayern Monachium (07.04.2010)
Kwas napisał(a):Trochę optymizmu, bo Bayern pod każdym względem różni się od Chelsea.

Ale ograł nas z Rooneyem w składzie i to jeszcze majac przewagę przez całe spotkanie.

Ok, jestem optymistą, tak jak byłem przed meczem z Chelsea, ale kim my mamy straszyć w tej chwili? Berbatov dzisiaj szału nie zrobił, Carrick jest bez formy, Valencia tak samo, Scholes wymęczony po ostatnich spotkaniach, Park też szału nie zrobi. Może Macheda? Bardzo mi sie ten chłopak podoba, ale czy w ogóle wyjdziemy dwójka napastników? W podstawowej 11 pewnie znajdzie sie Berba, więc Macheda najwyżej w końcówce gdyby (odpukać) dalej nie szło nam po myśli.Dla mnie osobiście najbliższe mecze są niewiadomą i trudno cokolwiek o nich powiedzieć.

Potrzebujemy pomocnika, mniej więcej równorzędnego napastnika do ataku i jeszcze najlepiej jakiegoś skrzydłowego.Giggsa czas sie konczy, Park na skrzydłowego w United sie nie nadaje, dlatego Ferguson znalazł mu miejsca w środku.Zostaje Nani i Valencia, troche mało.
Nie jest kolorowo i tyle.Trzeba wygrać w środe, potem nawet bez Roo możemy sobie poradzić z Blackburn i miejmy nadzieje na cudowne uzdrowienie :roll:

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
03-04-2010 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Bayern Monachium (07.04.2010) - Ruuuuuuuuuud - 03-04-2010 20:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości