Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #27
Re: CL: Manchester United - Bayern Monachium (07.04.2010)
Boję się tego meczu jak cholera, nasza ostatnia dyspozycja nie napawa optymizmem, dwa ostatnie bardzo ważne mecze zostały przez nas przegrane i mam nadzieję, że na tym koniec.

Oczywiście każdy kibic United życzyłby sobie by po tak dotkliwych, ostatnich porażkach piłkarze z Manchesteru zagrali tak jak Diabłów przystało, by wygrali jak najbardziej zasłużenie, w pięknym stylu i do tego efektownie (po ciuchu liczę na taki scenariusz), ale najważniejsze zadanie na dzisiaj to awansować- nieważne jak, nieważne czym, ale trzeba.

Trzeba się wreszcie obudzić i zagrać dwie dobre połowy- trzymać Bayern krótko by nie przyszło im do głowy strzelić bramki przypadkiem. Szczególną opieką należy otoczyć Ribery'ego i Robbena, który pewnie zagra już dzisiaj, dlatego na prawej stronie chciałbym ujrzeć Rafaela.
Środek pola to największa zagadka- najważniejsza pozycja na boisku, a na dobrą sprawę oprócz Fletchera to nie wiem kogo można wstawić- SAF chyba skusi się na Parka i Carricka, który powinien zagrać wreszcie dobre spotkanie. Na skrzydłach Nani i Valencia + z przodu Berbatow.
Wprawdzie Bułgar nie lubi chyba za bardzo być ustawionym jako osamotniony napastnik, ale liczę na niego, że pokaże "coś", a szybcy boczni pomocnicy i ofensywnie usposobiony Park wspomogą go skutecznie.

BELIEVE

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-04-2010 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Bayern Monachium (07.04.2010) - Lukas - 07-04-2010 15:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości