Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #35
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Szkoda, bo ładnie walczyliśmy. Szkoda, bo wcale nie byliśmy gorsi, ale na przestrzeni dwumeczu daliśmy Bayernowi za dużo prezentów. Tak nie można.

VdS - ok [ 6.5 ]

Rafael - dlatego od dawna mówię, że w takich meczach nie powinien grać. Co z tego, że grał świetnie jak zawalił nam awans. Szacunek za walkę, nagana za głupotę [ 5 ]
Rio / Vida - ok [ 6.5 ]
Evra - dobrze sobie radził z tyłu i z przodu [ 7 ]

Carrick - na obecną chwilę to zawodnik, który nie powinien być pewny miejsca w "11", czyż nie? Przydałoby się kupić takiego zawodnika jak Fellaini, który potrafi grać do tyłu i do przodu, żeby była alternatywa dla chimerycznego Anglika. [ 5 ]
Fletcher - mnie nie porwał, ale miał kilka dobrych momentów [ 6.5 ]
Gibson - kolejny raz wykrozystał swoją szansę, ale coś chyba jest nie tak jak w takim spotkaniu musimy wystawić takiego niedoświadczonego grajka ? [ 7 ]

Nani - :shock: [ 9 ]
Valencia - groźny [ 8 ]

Roo - nie powinien grać. WYglądało to jak da mnie żenująco jak na siłę wstawiamy kulawego Roo, bo nikogo innego nie mamy. Czy tak to powinno wyglądać ? [ 6 ]

Trudno być optymistą przed kolejnymi meczami. Mam tylko nadzieję, że chłopaki się podniosą i powalczą do końca o tytuł. Po sezonie trzeba sobie będzie odpowiedzieć na kilka pytań, których cześć postawiłem powyżej;p

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-04-2010 22:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010) - michal85 - 07-04-2010 22:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości