Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Gicek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0
Post: #58
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010)
Zastanawiam sie dlaczego SAF nie wpuscil na boisko Kiko Machedy. Mowilo sie ze calego meczu Kiko nie wytrzyma i z tym sie zgadzalem. Ale tyle czasu ile dostal Berbatov (10min) Kiko wytrzymalby spokojnie i na pewno zrobilby wiecej niz Bulgar. Wszyscy wiedza ze Kiko jest duzo bardziej ''ruchawy'' niz Berba a poza tym w ostatnich minutach meczu on jest KILLER i wiedzial to na pewno tez Ferguson. Dlatego dziwnym jest dla mnie jego brak na boisku. Berbatova powinno sie sprzedac/wymienic, bo jest slaby/dretwy/beznadziejny i w dodatku placi sie mu gruba kase.

Tak samo dziwny jest brak Parka. Wg mnie mogl wejsc zamiast Giggsa. Koreanczyk jest teraz w wysmienitej formie i mozliwe ze ''szarpnalby'' kilka razy. Co zronil Giggs po wejsciu na boisko nie jestem w stanie sobie przypomniec. Nie umniejszajac zaslug Ryana trzeba powiedziec ze na gre w cwiercfinale CL jest juz za stary (nawet na koncowke). Giggs jest potrzebny Premiership w meczach z rywalami ze srodka i dolu tabeli ale w CL nie spelnia juz swej roli tak jak kiedys.

Teraz pozostaje walka o mistrza.
A wiec...
GLORY GLORY MAN UNITED!
08-04-2010 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 3-2 Bayern Monachium (07.04.2010) - Gicek - 08-04-2010 12:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości