Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Tottenham (24.04.2010)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #18
Re: PL: Manchester United - Tottenham (24.04.2010; 13:45)
Końcówka sezonu, jak zwykle w ostatnich latach, jest bardzo emocjonująca. Margines błędu został wyczerpany, trzeba wygrać wszystkie 3 mecze i liczyć, że ktokolwiek urwie choćby 2 punkty Chelsea. Jutro szykuje się najtrudniejsza przeprawa, z tego co zostało (choć nie lekceważyłbym Sunderlandu u siebie). Tottenham rozegrał 2 wspaniałe spotkania, którymi zwiększył swoje szanse na grę w LM, a także zagrał pod United, jednak teraz nie ma wyjścia trzeba z Kogutami wygrać.

W składzie w porównaniu z zeszłotygodniowymi derbami wprowadziłbym 2, może 3 korekty. Gibson był wyraźnie najsłabszy w meczu z City, dlatego zastąpiłbym go Carrickiem, który ostatnio nie grał i mam nadzieję, że forma od ostatnich występów poszła w górę. Za Giggsa zaś wpuściłbym Naniego, Portugalczyk jest w stanie kilkoma zagraniami stworzyć naprawdę groźne sytuacje. Ostatnią, ewentualną korektą byłby Rio zamiast Evansa, jednak czy Anglik będzie w 100% gotowy do gry.

Ktoś wspomniał, że Neville może nie radzić sobie w będącym w dobrej dyspozycji Bale'm. Ja bym Gary'ego zostawił, dał sobie radę z Bellamym to i z jego młodszym rodakiem mam nadzieję, że da. Derby z City w wykonaniu Neville'a były bardzo dobre, więc nie widzę sensu, żeby go zmieniać na Rafaela, który ostatnio grał mało

Edwin
Neville-Rio/Evans-Vidic-Evra
Valencia-Fletcher-Scholes-Carrick-Nani
Roo
23-04-2010 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Tottenham (24.04.2010; 13:45) - Tomek91 - 23-04-2010 13:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości