Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Tottenham (24.04.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #19
Re: PL: Manchester United - Tottenham (24.04.2010; 13:45)
Oj bardzo ciężki mecz czeka nas jutro.
Spurs to niewątpliwie solidna i groźna drużyna. Redknapp prowadzi ich do 4 miejsca w tabeli, ale żeby to osiągnąć zechcą na pewno zrewanżować się nam za porażkę w Londynie i powalczyć z nami o 3 punkty. Dodatkowo goście po zwycięstwach nad Arsenalem i Chelsea wierzą w swoje umiejętności jeszcze bardziej i wygląda na to, że są teraz na fali wznoszącej. Najwyższy czas by ich zatrzymać.

My nadal walczymy o majstra i żeby mieć ciągle szanse na końcowy sukces musimy wygrać z Kogutami- 3 punkty zostają na Old Trafford, taki jest plan i trzeba go wykonać. Czy się uda? Mam nadzieję, że tak.
Te ostatnie, niesamowite zwycięstwo z City musi jakoś pozytywnie wpłynąć na nasze Diabły. Taki pozytywny zastrzyk energii, że jeszcze można i dlatego trzeba walczyć dopóki piłka w grze.

Jeśli chodzi o skład to ciężko przewidzieć na kogo postawi Ferguson, ale wydaje mi się, że ustawienie będzie 451. Środek pola będzie zbyt istotny by SAF zaryzykował wyjście dwójką napastników. Dlatego wydaje mi się, że zobaczymy ustawienie takie jakie zaprezentował kolega wyżej, ewentualnie zamiast Carricka wyjdzie Park.

Obstawiam 2-1 dla nas i jedną bramkę strzeli Berbatow.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
23-04-2010 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Tottenham (24.04.2010; 13:45) - Lukas - 23-04-2010 15:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości