Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Tottenham (24.04.2010)
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #21
Re: PL: Manchester United - Tottenham (24.04.2010; 13:45)
Ja wystawiłbym podobną jedenastkę, co Czary, lecz zamiast Gaza wystąpiłby Rafael - przedostatni mecz sezonu, o stawkę, warto dać młodzianowi szansę rehabilitacji za mecz z Bayernem. Poza tym, Giggs mógłby wystąpić za Carricka, ale ten też musi udowodnić swoją przydatność w tym sezonie... Będzie naprawdę ciężkie spotkanie, bo Tottenham jest w sztosie - poza przegraną w FA Cup( dość nieszczęśliwa i lekko naciąganą, powiedzmy sobie szczerze) pokonali Assanal i Chelskich. Świetnie spisuje się Bale, Modric oraz duet napastników Pavlyuchenko-Defoe...Ponadto, genialnie w bramce prezentuje się Gomes, który rozegrał dwa kapitalne spotkania przeciwko londyńskim ekipom. Warto również nadmienić, iż Aaron Lennon może wrócić do składu Kogutów, co sprawia, że niemal na pewno na bramkę Saara będą szły ataki skrzydłem dwójki Bale-Lennon. Jak na moje, najgorsze spotkanie z trójki, która nam pozostała, chociaż wyjazd na Sunderland również do najłatwiejszych nie należy ( Benty,Ferdinandy, Jonesy i inne, które zremisowały na OT w zeszłym roku)...

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
23-04-2010 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Tottenham (24.04.2010; 13:45) - truered - 23-04-2010 22:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości