Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Tottenham (24.04.2010)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #41
Re: PL: Manchester United - Tottenham (24.04.2010; 13:45)
Foster napisał(a):Drugą są problemy zdrowotne Naniego i Evry. Mam nadzieję, iż to "tylko" lekkie zatrucie i będą w stanie grać w przyszłym tygodniu, gdyż obaj są nam bardzo potrzebni

Na szczęście wygląda na to, że wszystko skończy się dobrze i będziemy mogli obejrzeć ich w meczu z Sunderlandem.

Cytat:"Mieliśmy zatrutych dwóch czy trzech piłkarzy. Patrice nie czuł się dobrze wczoraj, ale był gotowy dziś do gry" - powiedział Ferguson.

"Być może to z powodu ciepła. Możliwe, że coś 'niedobrego zjadł lub po prostu krąży tutaj jakiś wirus."

"Pozostaje osiem dni do następnego meczu, więc powinno być wszystko w porządku" - dodał Fergie.

Źródło: manutd.com

Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Początek zdecydowanie dla Spurs i zacząłem się lekko obawiać o przebieg spotkania, lecz z czasem to my przejęliśmy inicjatywę i nie oddaliśmy jej do samego końca spotkania. W pierwszej połowie mieliśmy dwie okazje bramkowe jednak, raz zbyt samolubnie zachował się Antek, a za drugim razem zespół Spurs uratował Dawson. W drugiej połówce gra wyglądała jeszcze lepiej. Dwa karne jak najbardziej słuszne. Bramka Naniego świetna. Dobra decyzja z wpuszczeniem Machedy, który wypracował tą bramkę Naniemu.

van der Sar - bez zarzutu. Przy bramce bez szans. Też miał jakieś zatrucie? - 6,5
Rafael - w głównej mierze to on ponosi winę za utratę bramki. Gdyby nie ten błąd to występ bardzo dobry. Ok w defensywie, a z przodu bardzo fajnie. - 6
Evans - kolejny bardzo dobry mecz. Pewny punkt naszej drużyny. - 7,5
Vidić - jeszcze lepszy niż Evans. Czyścił co mógł. Mam nadzieję, że w kolejny meczu powstrzyma Benta. - 8
Evra - brawa. Przy tym co przeżył na początku drugiej połowy, myślałem że nie wytrzyma już zbyt długo. Ten jednak wywalczył nam bramkę. - 7,5
Valencia - ok, ale stać go na więcej. Mam nadzieje, że nie odniósł jakiejś poważniejszej kontuzji. - 6,5
Scholes - świetnie. Kolejny raz wyszedł mu piękny mecz. Zagrywał super crossy, kierował zespołem. Brawo Paul. - 7,5
Fletcher - to do czego nas przyzwyczaił. Dobre spotkanie Szkota. Miał swój udział przy bramce Naniego. - 7
Nani - MOTM. Wygrał nam to spotkanie. Strzelił przepiękną bramkę i do tego wypracował rzut karny. - 8,5
Giggs - dwa perfekcyjnie wykonane karne. W pierwszej połowie zagrał tak sobie, jednak w drugiej pokazał klasę. - 7
Berbatov - świetnie. Bardzo udany mecz Bułgara. Przetrzymywał piłkę, wyprowadzał akcję, strzelał. Świetnie uruchomił Evre piętką. W niektórych momentach za bardzo kombinował, ale było ok. Brakło tylko bramki, ale z jego postawy jestem zadowolony. 7

O'Shea - coś Lennon przy nim zbytnio nie pograł. Dobre wejście. - 6,5
Carrick - współwinny przy straconej bramce. Jego gra na przyzwoitym poziomie jednak stać go na wiele więcej. - 6
Macheda - świetna asysta. Idealnie sprawdza się w roli jokera. - 6,5

Najtrudniejsze spotkanie już za nami, teraz pozostaje nam liczyć na 6 punktów w meczach z Sunderlandem i Stoke. Czekamy co zrobi jutro Chelsea. Presja spoczywa na nich, a pokonanie Stoke wcale nie musi być takim prostym zadaniem.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
24-04-2010 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Tottenham (24.04.2010; 13:45) - Czary - 24-04-2010 17:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości