Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Tottenham (24.04.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #45
Re: PL: Manchester United 3-1 Tottenham (24.04.2010)
Poszło lepiej niż się spodziewałem.
Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo- Tottenham nie zdziałał dzisiaj praktycznie nic, a my zagraliśmy całkiem przyzwoite spotkanie.

Bardzo dobrze funkcjonująca obrona- środek nie do przejścia, a po bokach Evra i Rafael solidnie z tyłu i aktywnie z przodu. Pomoc również bez zarzutu: świetny Scholes, Fletcher ponownie na swoim wysokim poziomie, Nani genialnie i dobrze Valencia- podobało mi się jak skrzydłowi często wracali się by pomóc w defensywie i niejednokrotnie odbierali piłkę gościom. Słabiej natomiast zaprezentował się Giggs, ale za to skutecznie wykorzystał dwie 11. Berbatow również zagrał dzisiaj dobrze- walczył, niepokoił obrońców, do pełni szczęścia zabrakło bramki a były ku temu okazje, ale skoro sam nie strzelił to przynajmniej wypracował pierwszego karnego Wink

W pierwszej połowie frustrujące były nieco te niewykorzystane sytuacje- strzał Berbatowa świetnie zablokowany, czy też próba Valencii, gdzie aż prosiło się o podanie do Bułgara. Na szczęście w drugiej połowie udało się zdobyć upragnione bramki. Szkoda tej głupio straconej bramki- bura dla Rafaela, ale to schodzi na dalszy plan.

Nadal musimy robić swoje i liczyć na to, że ktoś urwie punkty niebieskim.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
24-04-2010 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 3-1 Tottenham (24.04.2010) - Lukas - 24-04-2010 20:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości