Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa A
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #31
Re: Grupa A
Hehe, wuwuzele napierdalać Big Grin

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
12-06-2010 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #32
Re: Grupa A
RPA! RPA! RPA! Wygrywać z Urugwajem i otwierać worek z golami czas najwyższy!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
16-06-2010 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #33
Re: Grupa A
Ja tam osobiście stawiałbym na zwycięstwo Urugwaju...

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-06-2010 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #34
Re: Grupa A
Również jestem za Urugwajem, ze względu na bardzo lubianego przeze mnie Diego Forlana Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
16-06-2010 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #35
Re: Grupa A
Też jestem za Urugwajem, ze względu na bardzo nie lubiane przeze mnie wuwuzele. Niech RPA wypierdala z tymi swoimi kibicami.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
16-06-2010 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #36
Re: Grupa A
Ale było cicho po bramce Forlana, żadnego Wuzuzela, tak pięknej ciszy ostatnio nomen omen nie słyszałem Smile
16-06-2010 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #37
Re: Grupa A
3 gole czyli średnia na mecz rośnie, strach się bać co to będzie jutro :>

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
16-06-2010 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #38
Re: Grupa A
Tomek91 napisał(a):Ale było cicho po bramce Forlana, żadnego Wuzuzela, tak pięknej ciszy ostatnio nomen omen nie słyszałem Smile
Diego powinien podbiec do którejś trybuny i wymownym gestem pokazać, że coś słabo was słychać


Fan United od 1992 roku
17-06-2010 07:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #39
Re: Grupa A
No proszę- 2 runda się zaczęła i od razu więcej bramek padło i gra jakaś taka żywsza mi się wydała. Bardzo dobre zawody graczy Urugwaju i zasłużone zwycięstwo.
MOTM zdecydowanie Diego Forlan- strzelał, ciągnął grę do przodu, świetnie dogrywał, po prostu był tam gdzie powinien i robił co do niego należy.
Może zamiast Suareza kupmy Forlana Tongue

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
17-06-2010 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #40
Re: Grupa A
Zasłużone zwycięstwo drużyny z Ameryki Południowej, byli lepsi pod każdym względem, a RPA rozczarowało, mało ataków i groźnych akcji.

Dziś drugi mecz tej grupy, w przypadku remisu wszyscy będą mieli szansę na awans, a jeśli wygra ktoś z dwójki Meksyk-Francja (osobiście jestem za Meksykanami) to 3. kolejka może wyglądać ciekawie.
17-06-2010 17:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #41
Re: Grupa A
Mehiko :lol:
Moje czarne konie turnieju nie zawiodły! Szkoda Evry, choć bądź co bądź słabszy mecz dzisiaj zagrał. Hernandez pokazał, że wie na czym polega rola napastnika, dobry technicznie i szybki. Najbardziej zaimponował mi dzisiaj Salcido, oraz...Marquez, który /to śmiała teza/ mógłby się okazać dla nas, a jakze, ciekawym wzmocnieniem. Jako zmiennik, uzupełnienie składu. W barcelonie niby nie grał ostatnio bo zmagał się z kontuzją, aczkolwiek przebąkiwano coś, ze jest na wylocie.
A! Z kobietą stwierdziliśmy, że Lloris wygląda jak mim :roll:

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
17-06-2010 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #42
Re: Grupa A
Ciekawa będzie ostatnia kolejka. Bo teoretycznie Meksyk z Urugwajem mogliby zagrać na remis, eliminując Francję i dając sobie awans, ale tak się nie stanie. Zespół Javiera Aguirre będzie starał się wygrać, bo drugie miejsce w grupie spowoduje, że w 1/16 trafią na rozpędzoną Argentynę.
To z kolei otwiera szansę dla Francji, ale potrzebne będą bramki, kilka bramek. Może w końcu Cisse lub Henry łaskawie dostaną możliwość gry.


Fan United od 1992 roku
18-06-2010 07:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #43
Re: Grupa A
Kolejny bezbarwny mecz Francuzów. Widać, że na boisku nie tworzą zespołu- niby coś próbują ale jakoś bez większego starania się.
A Domenech też nie wyglądał na jakieś przejętego tym spotkaniem- jakby ta kadra mu już wisiała. Żadnego zagrzewania, wsparcia zawodników, raz tylko widziałem jak chciał wykonać jakiś ruch ręką, ale zaraz od tego odstąpił i tylko machnął...
Zasłużone zwycięstwo Meksyku- ładnie grali piłką, próbowali z różnych stron, szybkie ataki dały oczekiwany rezultat.
Z jednej strony szkoda Evry, że już się niemal żegna z Mundialem, ale będzie miał więcej czasu na odpoczynek przed sezonem.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
18-06-2010 07:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #44
Re: Grupa A
Żabojady do domu Smile
Meksyk był drużyną zdecydowanie lepszą. W ogóle muszę powiedzieć, że bardzo podoba mi się ich styl. Francja, tak jak słusznie zauważył Lukas nie tworzy kolektywu, do tego nie ma kto u nich bramek strzelać. Mam nadzieję, że Francuzi odpadną i Evra w końcu uda się na zasłużony odpoczynek.
Co do Chicharito, to bardzo ładnie zachował się przy sytuacji bramkowej. Z zimną krwią położył bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

Co do Urugwaju, to zasłużenie wygrali z RPA. Diego Forlan, jest sercem, płucem i mózgiem tej drużyny. Bez wątpienie był najlepszym zawodnikiem w tamtym meczu.



Mój Blog: Pod presją czasu
18-06-2010 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Grupa A
Urugwaj 3-0 RPA

Boski Diego! Świetny mecz Forlana. Pokazał jak powinien grać kapitan. Był wszędzie. Jak na razie jeden z najlepszych graczy turnieju. Pierwsza bramka kapitalna. Karny wykorzystany perfekcyjnie, do tego znaczący udział przy trzeciej bramce. Suarez trochę przyaktorzył i czerwo dla Khune trochę chyba zbyt pochopne. Mimo wszystko zwycięstwo Urusów niepodlegające dyskusji, bo byli zwyczajnie lepsi.

Francja 0-2 Meksyk

Zasłużone zwycięstwo Meksyku. Zagrali dobre spotkanie i praktycznie do zera zmniejszyli szansę Francuzów na awans z fazy grupowej. Marquez MOTM. Dzielił i rządził w pomocy. Wspaniale wypuścił Hernandeza, który zdobyła bardzo ważną i ładną bramkę. Na wyróżnienie zasługuje też Barrera, który wszedł za kontuzjowanego Vele i był bardzo jasnym punktem Meksyku.

***

3 kolejka:

Francja - RPA

Meksyk - Urugwaj

Jeśli nie wydarzy się coś nadzwyczajnego to Meksyk i Urugwaj awansują do kolejnej rundy. Francja musi wysoko wygrać z RPA i liczyć, że w drugim meczu nie będzie remisu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
19-06-2010 11:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości