Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2010/2011
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #511
Re: Champions League 2010/2011
Zaraz się dowiemy, że Real Madryt też przepychano do finałów i dzięki sędziom wygrali 9 razy LM. :roll:
Prawda jest taka, że całe FIFA czy tam UEFA dała by się za barcelonkę pociąć. Są przepychani i tyle...

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
07-05-2011 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #512
Re: Champions League 2010/2011
Jaroldzu drogi, dlaczego nie przyznasz, iż sędziowie przepchnęli Barcelone do finału ? Jeżeli wg twojej opinii Inter dotarł tam dzięki arbitrom, to Porcelona także. I nic mi nie zrobisz, bo ty powiesz o spalonym Milito, a ja o prawidłowym golu Higuaina, czy kartce z niczego Pepe. Proszę Cię, przyznaj iż bogowie dotarli na Wembley dzięki sędziemu. Musisz to zrobić, bo inaczej stracisz wiele w oczach wszystkich, choć i tak straciłeś prawie wszystko.
07-05-2011 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #513
Re: Champions League 2010/2011
Widzisz, dla Ciebie np. kartka dla Pepe była z dupy, a dla największych ekspertów i autorytetów czy po prostu dla zwykłych zawodowych piłkarzy, słuszna.

Opieram się na faktach. Nic nie wymyślam. Skoro Mou twierdzi, że wstydziłby się, gdyby on wygrał w ten sposób LM, to dlaczego nie wspomniał, jak to on wygrywał te rozgrywki. Gdzie teraz byłby wielki Mou, gdyby sędziowie uznali prawidłowego gola Scholes'a, a jego Porto odpadłoby już w 1/8 Ligi Mistrzów :?:

Owszem, Motta nie powinien dostać kartki w rewanżowym meczu z Barcą rok temu, ale w pierwszym meczu oszukano Barcę i takie są fakty. Bramka Abidala w rewanżu była prawidłowa ale sędzia jej nie uznał, dlaczego tego Mou nie wypomina arbitrowi :?:

Tutaj fotki sytuacji, o których pisałem wcześniej: http://kwejk.pl/obrazek/70933

Uwzięliście się na ten klub i widzicie tylko to, co chcecie widzieć. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Do finału doszła po prostu lepsza drużyna. Kto Realowi bronił strzelać bramki w półfinałach, ostrzeliwać bramkę Barcy, sędzia :?: W rewanżu na CN Real zaliczył zaledwie 3 strzały w tym tylko 1 celny oraz diw sytuacje bramkowe :!: Taką grą nie da się odrobić strat i wejść do finału. Sorry.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-05-2011 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #514
Re: Champions League 2010/2011
Cytat:Widzisz, dla Ciebie np. kartka dla Pepe była z dupy, a dla największych ekspertów i autorytetów czy po prostu dla zwykłych zawodowych piłkarzy, słuszna.

Nazwiska. Wojciech Kowalczyk?
07-05-2011 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #515
Re: Champions League 2010/2011
Napisałem ekspertów i autorytetów. Kowalczyk dla mnie nim nie jest.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-05-2011 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #516
Re: Champions League 2010/2011
Jaroldz napisał(a):Widzisz, dla Ciebie np. kartka dla Pepe była z dupy, a dla największych ekspertów i autorytetów czy po prostu dla zwykłych zawodowych piłkarzy, słuszna.

Kto? Kowalczyk? Sergio? Poza tym i tak mi zapewne podasz jakiś gości, którzy uważali, że czerwo było i są szanowani w świecie piłki nożnej. Jednak to samo mogę zrobić ja, tak samo jak można znaleźć wielu kretynów, którzy uważali, że kartka była niesłuszna. Tak więc, jak z Twojej, tak i mojej strony jest to żaden argument.

Jaroldz napisał(a):Owszem, Motta nie powinien dostać kartki w rewanżowym meczu z Barcą rok temu, ale w pierwszym meczu oszukano Barcę i takie są fakty. Bramka Abidala w rewanżu była prawidłowa ale sędzia jej nie uznał, dlaczego tego Mou nie wypomina arbitrowi :?:

Wyjeżdżasz po raz kolejny z jakimiś niby faktami, których szczerze przyznam nie pamiętam, bo niestety nie kocham Barcelony i nie uczę się ich meczów na pamięć, więc to nie ma sensu. Spójrzmy na obecne fakty, a nie jakieś brudy z przeszłości. A zróbmy tak, bo i nikt Ci nie mówi, że Barca była od zawsze pchana do finału przez sędziów, tylko mówimy, że ostatnio zaczęła się ta parodia.

Jaroldz napisał(a):Uwzięliście się na ten klub i widzicie tylko to, co chcecie widzieć. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Do finału doszła po prostu lepsza drużyna. Kto Realowi bronił strzelać bramki w półfinałach, ostrzeliwać bramkę Barcy, sędzia :?: W rewanżu na CN Real zaliczył zaledwie 3 strzały w tym tylko 1 celny oraz diw sytuacje bramkowe :!: Taką grą nie da się odrobić strat i wejść do finału. Sorry.

No jeśli bramka Higuaina strzelona na początku drugiej połowy by nic nie zmieniła, to ja nie mam pytań.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-05-2011 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #517
Re: Champions League 2010/2011
Ale bramki w tym przypadku być nie powinno i dobrze, że nie została uznana. Powinien być jednak rzut wolny za faul Pique na Ronaldo.

RedLucas napisał(a):Wyjeżdżasz po raz kolejny z jakimiś niby faktami, których szczerze przyznam nie pamiętam, bo niestety nie kocham Barcelony i nie uczę się ich meczów na pamięć, więc to nie ma sensu. Spójrzmy na obecne fakty, a nie jakieś brudy z przeszłości. A zróbmy tak, bo i nikt Ci nie mówi, że Barca była od zawsze pchana do finału przez sędziów, tylko mówimy, że ostatnio zaczęła się ta parodia.

http://kwejk.pl/obrazek/70933

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-05-2011 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #518
Re: Champions League 2010/2011
Sędzia mógł skorzystać z przywileju korzyści po faulu Piczki na CR ale wolał odgwizdać faul dla Farsy po musnięciu przez Rona stopy Marszczyfreda. Sędzia mógł odgwizdać 3 rzuty karne w meczu z Chelsea. Sędzia mógł. Ale wolał koszulkę "OMGGENJUŻ GRA NA LUZIE FER PLEJER MIRZDŻ!!!!!111".

Edit: co do tego kwejka. W pierwszej sytuacji sędzia mógł skorzystać z prawa o korzyści dla atakujących albo zwyczajnie tego nie zobaczyć. Sytuacja 2 zgadzam się powinien być karny+żółta. Sytuacja 3 gdyby Keita(?) nie trącił piłki ręką najprawdopodobniej nie trafiła by tam gdzie trafiła. 4 i 5 nie skomentuje bo to nie ma raczej nic wspólnego z tematem.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
07-05-2011 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #519
Re: Champions League 2010/2011
Różnica tylko jest taka, że jeżeli był spalony przy golu Milito, to minimalny i sędzia mógł nie zobaczyć - zdarza się. Wielu rzeczy sędzia może nie widzieć, nie jest alfą i omegą. Ale ordynarne aktorskie popisy Busketa, Alvesa czy Marszczę-rano to już jest zasługa nie sędziego, tylko piłkarzy - oszustów.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
07-05-2011 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #520
Re: Champions League 2010/2011
Mubinio napisał(a):Różnica tylko jest taka, że jeżeli był spalony przy golu Milito, to minimalny i sędzia mógł nie zobaczyć - zdarza się. Wielu rzeczy sędzia może nie widzieć, nie jest alfą i omegą. Ale ordynarne aktorskie popisy Busketa, Alvesa czy Marszczę-rano to już jest zasługa nie sędziego, tylko piłkarzy - oszustów.

Gdyby np. w półfinale LM z Realem Barca zdobyła taką bramkę ze spalonego, na pewno pisałbyś inaczej, że znów dali im bramkę, że znów sędziowie im pomagają itp.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-05-2011 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #521
Re: Champions League 2010/2011
Łał, jesteś moim guru wiesz co ludzie zrobią w konkretnej sytuacji.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
07-05-2011 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #522
Re: Champions League 2010/2011
Wystarczy mi to, co przeczytałem w ostatnich tygodniach na tym forum.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-05-2011 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #523
Re: Champions League 2010/2011
A pamiętacie jak Javier strzelił swojego pierwszego gola w LM przeciwko Valencii i to na wyjeździe, a bramki Bebe i Oberka przeciw turasom, świetny dwumecz z Chelsea i fakt, że od fazy grupowej do samego finału nie straciliśmy ani jednej bramki na wyjeździe?


Skończcie już z przeżywaniem i przerzucaniem tego gówna. Jutro mecz sezonu.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
07-05-2011 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #524
Re: Champions League 2010/2011
daniel napisał(a):A pamiętacie jak Javier strzelił swojego pierwszego gola w LM przeciwko Valencii i to na wyjeździe, a bramki Bebe i Oberka przeciw turasom, świetny dwumecz z Chelsea i fakt, że od fazy grupowej do samego finału nie straciliśmy ani jednej bramki na wyjeździe?


Skończcie już z przeżywaniem i przerzucaniem tego gówna. Jutro mecz sezonu.

A tam ostatecznie UEFA nie zabrała Bebe gola i nie uznała, że była to bramka samobójcza :?: Wink

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-05-2011 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #525
Re: Champions League 2010/2011
Cytat:A tam ostatecznie UEFA nie zabrała Bebe gola i nie uznała, że była to bramka samobójcza :?: Wink

Nie, nie zabrała .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
07-05-2011 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości