Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2010/2011
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #526
Re: Champions League 2010/2011
Cytat:Lol xd. A czerwona kartka dla Motty ? Oczywiście z niczego, ale co tam, graj sobie przez ponad 50 minut na wyjeździe w półfinale Champions League bez jednego gracza, gdy praktycznie tylko bronisz wyniku.

No dobra ale Interowi uznali bramkę ze spalonego i nie uznali tej zdobytej prawidłowo przez Barcelone. Więc wydaje mi się, że w powaznych błedach 2-1 na korzyść Interu.

Kwas napisał(a):Nie znam człowieka, który sugerowałby zwycięstwo Barcelony w 2009 roku dzięki pomocy sędziów. Byli po prostu lepsi

Napisałem to dlatego bo już zaczynają się pojawiać głosy typu "przegramy finał przez sędziów". PO prostu małe przypomnienie, że możemy przegrać i bez pomocy' sędziów.

Kris1908 napisał(a):Sędziowie im finału nie wygrali, zjedli nas na śniadanie po rzeczonych 9 minutach. Ale w finale być ich nie powinno.
http://www.youtube.com/watch?v=p1UihUqHKbU

Aha, znam inne słowa określające to zjawisko, ale za to można ostrzeżenia dostawać

Rafcio napisał(a):2 lata temu z Chelsea na Stamford oczywiście fuckin disgrace ale już na Camp Nou sędzia mylił sie raczej na korzyśc Chelsea
Zresztą co ja będę pisał. Link niżej radzę zobaczyć.
http://www.youtube.com/watch?v=QX4S0CyRRpI
Zapewne błędy podpuchy popełnione tylko jako przykrywka.

Kara dla Mourinho śmieszna.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
07-05-2011 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #527
Re: Champions League 2010/2011
Widzę, że teraz przechodzimy na twarde argumenty w postaci filmików z YT, na którym można zrobić wszystko i wszędzie :lol:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-05-2011 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #528
Re: Champions League 2010/2011
RedLucas napisał(a):Widzę, że teraz przechodzimy na twarde argumenty w postaci filmików z YT, na którym można zrobić wszystko i wszędzie

Co jest twardszym argumentem niż film na youtubie z powtórką sytuacji?

Napisanie bo tak i chuj?

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
07-05-2011 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #529
Re: Champions League 2010/2011
Mistrzu, z kilku lat zebrać kilka sytuacji to naprawdę nie problem Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-05-2011 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #530
Re: Champions League 2010/2011
RedLucas napisał(a):Mistrzu, z kilku lat zebrać kilka sytuacji to naprawdę nie problem

Widzę, że jak dowody nie zgadzają się z postawioną tezą to tym gorzej dla dowodów Tongue

A tak na poważnie (bo przypuszczam, że kompilacji nawet nie obejrzałeś) blędy tam przedstawione są z 22 spotkań rozegranych tylko za czasów Guardioli. Z tego 12 meczy rozgrywanych w LM.
Wydaje mi się, że to naprawdę wystarcza na to, żeby obalić mit "barca przepychana na siłę, faworyzowana przez UEFA'

To jest po prostu cholernie mocna drużyna z najlepszym obecnie piłkarzem na świecie.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
07-05-2011 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #531
Re: Champions League 2010/2011
Rafcio napisał(a):PO prostu małe przypomnienie, że możemy przegrać i bez pomocy' sędziów.
Nikt tego nie kwestionował.i pamiętamy
Btw Jeśli mam być czepliwy o mecz inter-barca to jeszcze za symulki w polu karnym bądź pod powinni zostań ukarani żółkiem Messi i Alves a Messi jeszcze wybił zęby Maiconowi .Mówienie że sędzia pomógł Interowi jest niedorzeczne.sędzia mylił się w obie strony.
07-05-2011 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #532
Re: Champions League 2010/2011
Rafcio napisał(a):To jest po prostu cholernie mocna drużyna z najlepszym obecnie piłkarzem na świecie.

Cholernie mocna drużyna... w której gra 11 beks; gdzie w sytuacji gdy jeden z zawodników zrobi sobie "ziazi" biegnie do sędziego cała drużyna łącznie z bramkarzem; gdzie "sfaulowany" zawodnik drze się w niebogłosy jakby mu nogę urwali a chwilę po tym zapieprza po boisku jak gdyby nigdy nic; gdzie zawodnik dotknięty w plecy kładzie się na murawie udając złamaną szczękę; - to nazywasz cholernie mocną drużyną? Chyba Drużynę mocną w aktorzeniu i manipulowaniu.

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
07-05-2011 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #533
Re: Champions League 2010/2011
Lisu napisał(a):to nazywasz cholernie mocną drużyną? Chyba Drużynę mocną w aktorzeniu i manipulowaniu.

Pod tym względem też są cholernie mocni, ale to nie zmienia faktu, że Rafcio dobrze napisał:

Cytat:To jest po prostu cholernie mocna drużyna z najlepszym obecnie piłkarzem na świecie.

Taka jest prawda i trzeba się z tym pogodzić.I oczywiście udowodnić w finale, że "tylko" cholernie mocna, a nie najmocniejsza :twisted:

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
07-05-2011 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #534
Re: Champions League 2010/2011
Barcelona to był naprawdę zespół na którym się wychowałem, prawie tak jak na United. Za czasów dream teamu Johana Cruijffa mieli pakę taką, że strach było ich nie podziwiać. Zubizarreta, Koeman, Bakero, Romario, Laudrup, Stoiczkow, później Luis Enrique, Ronaldo czy Blanc. Zajebiści byli.
A ten obecny zespół to ekipa pierdółek i maminsynków bez krzty charakteru, obrzydzili mi ten klub tak bardzo, że polubiłem znienawidzony zawsze Real Madryt. Zresztą jak Espania to tylko Athletic Bilbao, przynajmniej są to ludzie z jajami.


Fan United od 1992 roku
07-05-2011 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lol_face Offline
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #535
Re: Champions League 2010/2011
Oczywiście "obiektywni" komentatorzy z Nsportu już skreślają nasze szanse na jakąkolwiek wygraną z Barcą . .

"Javier Hernandez @CHICHARlTO dodał(a) do ulubionych Twój Tweet"
08-05-2011 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #536
Re: Champions League 2010/2011
Niech mówią co chcą, We are UNITED! Wygramy ten finał!

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
08-05-2011 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #537
Re: Champions League 2010/2011
samcro napisał(a):Nikt tego nie kwestionował.i pamiętamy

No właśnie po przyczytaniu kilku postów (nie Twoich) miałem wrażenie, że my juz przegraliśmy. Ale spoko Tongue

Cytat:Btw Jeśli mam być czepliwy o mecz inter-barca to jeszcze za symulki w polu karnym bądź pod powinni zostań ukarani żółkiem Messi i Alves a Messi jeszcze wybił zęby Maiconowi .Mówienie że sędzia pomógł Interowi jest niedorzeczne.sędzia mylił się w obie strony.

Zapomniałem o tych zębach. :plask:

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
08-05-2011 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #538
Re: Champions League 2010/2011
Cytat:Sergio Busquets zagra w finałowym meczu Ligi Mistrzów, w którym Barcelona zmierzy się z Manchesterem United - poinformowali włodarze katalońskiego klubu. Hiszpan został dzisiaj oczyszczony przez UEFA z zarzutów o charakterze rasistowskim, jakich miał się on dopuścić względem defensora Realu Madryt, Marcelo.
Mourinho za powiedzenie prawdy dostał bana, a Busquets za rasistowskie wyzwiska nie został ukarany...
Ciekaw jestem kogo w finale Sergio nam zagra?

Jedyne czego chce to sędziego, który nie będzie dwunastym zawodnikiem Barcelony. Arbitra, który nie będzie zważał na aktorską grę tych cip (ciężko mi ich inaczej nazwać, bo na pewno nie są to mężczyźni) z Katalonii. Jeśli przegramy po normalnym meczu wezmę to na klatę i powiem, że byli lepsi, jeśli jednak znów sędzia będzie miał duży udział w spotkaniu to chyba rozpierdolę wszystkich tych działaczy.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-05-2011 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #539
Re: Champions League 2010/2011
Nie było za co go karać. Powiedział "Mucho morro", co widać na filmiku, a nie "mono", co chcieli wszystkim wmówić rozżaleni po meczu ludzie związani z Realem, którzy nie potrafili przegrać z honorem.

Wierzę, że wygramy ten finał z Barceloną, która zagra w najmocniejszym składzie. Nie bawmy się w Real.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
16-05-2011 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #540
Re: Champions League 2010/2011
Jaroldz napisał(a):Nie było za co go karać. Powiedział "Mucho morro", co widać na filmiku, a nie "mono", co chcieli wszystkim wmówić rozżaleni po meczu ludzie związani z Realem, którzy nie potrafili przegrać z honorem.

Wierzę, że wygramy ten finał z Barceloną, która zagra w najmocniejszym składzie. Nie bawmy się w Real.

<ściana> O ja pierdole, apelujesz o nie bawienie sie w real, a sam sie w niego bawisz w co drugim poście pisząc o tym jaki to Real jest be i fu Wink

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
16-05-2011 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości